کتاب کمک درسی

کتاب‌ های کمک درسی عاملی مهم در داشتن آسودگی خیال، آرامش ذهنی و حرکت روی دور تند در برنامه ریزی های درسی به حساب می آیند.

تابه‌حال برایتان اتفاق افتاده که در کلاس، مبحثی را به درستی یاد نگرفته باشید و وقتی به کتاب درسی رجوع می‌کنید متوجه شوید که آنجا هم توضیح کاملی برای آن ارائه نشده است؟ باید بگویم این اتفاق به وفور در جامعه تحصیلی درحال رخ‌داد است، حتی گاهی معلم شما مجبور می‌شود توضیحاتی اضافه‌تر از حد مباحث کتاب به شما ارائه دهد تا بتوانید مسائل خاصی را حل کنید یا موضوعی را بهتر درک کنید و به همین منظور به شما جزوه‌هایی ارائه می‌دهد اما با قدم گذاشتن کتاب‌کمک آموزشی به دنیای دانش‌آموزان یک تحول بزرگ ولی نامحسوس صورت گرفت. حالا فهم مطالب‌ راحت‌تر است و استرس و فشار برای پیدا کردن یک منبع کمکی کامل، کم‌تر است.

 

خرید کتاب کمک درسی

خرید کتاب های کمک درسی همان‌طور که از نامش پیدا است، یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند پروسه علم‌آموزی را برای دانش‌آموزان راحت‌تر کند و با تسهیل آموزش مطالب و نکات درسی مسیر پیش‌رویشان را هموار سازد. همچنین سفارش کتاب کمک درسی برای هر دانش آموز در هر مقطع تحصیلی و خرید کتاب تست برای دانش آموزان کنکوری از حساس ترین و مهم ترین انتخاب های دوران مدرسه است.

- کتاب کمک آموزشی چه تاثیری در روند تحصیل دارد؟

  •   •   با داشتن کتاب‌های کمک ‌درسی شما از همان ابتدای شروع تحصیل می‌توانید همه چیز را به‌صورت پایه‌ای و کامل یاد بگیرید و بسیار قدرتمند‌تر از آنچه که به‌نظر می‌رسد عمل کنید.
  •   •   یادگیری دروس با برنامه مشخص، زمان کافی را برای دوره و تثبیت اطلاعات در ذهن فراهم می‌کند.
  •   •   وقتی بتوانید موضوعی را به‌طور کامل درک کنید، نوبت به تفکر انتقادی می‌رسد. حالا شما قابلیت این را دارید تا خود را به چالش دعوت کنید.
  •   •   بعد از چالش نوبت به یادگیری اطلاعات فراتر از حد کتاب درسی می‌رسد چراکه شما حالا یک دانش‌آموز کارآزموده هستید پس استفاده از کتاب‌های تیزهوشان می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد.

 

قیمت کتاب کمک درسی

خرید کتاب کمک آموزشی باتوجه به نرخ کتب آموزشی باید با دقت زیادی صورت بگیرد. برای اطلاع از قیمت تمامی کتاب های آموزشی به سایت های فروش کتاب کمک درسی می توانید مراجعه کنید و هنگام خرید از سایتی خرید کنید که تخفیف های خوب و قیمت های مناسبی داشته باشد. به جز قیمت در هنگام خرید تازه ترین کتاب های کمک درسی به سعی کنید به موارد زیر نیز توجه کنید؛

  •   •  انتخاب کتاب کمکی متناسب با نیاز (تنوع بالا دلیلی بر داشتن کیفیت بهتر نمی‌شود)
  •   •  درنظر گرفتن سطح‌بندی از نظر سنی و سطح دانش‌آموز
  •   •  ایجاد برنامه‌ریزی مشخص برای صرف وقت کافی

کتاب‌های کمک آموزشی توسط انتشارات‌ مختلف با قیمت های متفاوت به چاپ می‌رسند. نشر الگو، قلم‌چی، خیلی‌سبز، مشاوران‌ آموزش، مهروماه، مبتکران و انتشارات بین‌المللی گاج از نام‌آوران این عرصه هستند و با ارائه محصولات مکمل آموزشی، برای پیشرفت جامعه علمی تلاش می‌کنند.

انوع کتاب‌های کمک درسی کدامند؟

  •   •  کتاب کار: کمک به تمرین بیشتر
  •   •  کتاب تست: مهارت حل سوالات چهارگزینه‌ای برای انواع آزمون‌ها از جمله کنکور
  •   •  کتاب تیزهوشان: مناسب برای استعداد‌های درخشان و کسانی که به دنبال چالش بیشتر هستند

هرکدام از موارد بالا می‌توانند همراه با درسنامه و جزوه، پاسخنامه کلیدی و تشریحی باشند، همه این‌ها بستگی به این دارد که شما چه هدفی دارید.

 

بهترین کتاب های کمک درسی

به جرئت می‌توان گفت که همه دانش آموزان با هر سطح علمی‌ای که دارند چه برای موفق شدن در امتحانات پایان ترم و چه برای کسب رتبه بالاتر در کنکور سراسری، خواه‌ناخواه به خرید آنلاین کتاب کمک درسی نیاز پیدا می‌کنند.

این کتاب‌های کمک درسی برای هر پایه شامل محتوای مختلف و انتشارات کمک درسی متفاوتی هستند که دانش آموزان در بازه‌های زمانی گوناگون می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند؛ این بدین‌معنا است که از این کتاب‌ها با توجه به میزان آموزش و درسنامه، سوالات امتحانی، تست و پاسخ تشریحی می‌توان برای آموختن نکات، آزمون‌های کلاسی، امتحانات میان‌ترم و پایان‌ترم مدارس، جمع‌بندی شب امتحان، آموزش تست زنی از مطالب کتاب و جمع‌بندی نهایی در هفته‌ها و روزهای پایانی پیش از کنکور استفاده کنند.

بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی

انتخاب و پیداکردن فروشگاه کتاب کمک درسی و یا سایت سفارش کتاب کمک درسی از چالش های هر دانش آموز و به خصوص کنکوری ها است. امروزه خرید کتاب آموزشی در اکثر افراد به صورت اینترنتی انجام می شود. خرید اینترنتی کتاب کمک درسی نیازمند یافتن بهترین سایت برای خرید کتاب کمک درسی است. بهترین سایت کتاب کمک درسی برای خرید باید تمامی نیازهای یک کاربر را شناسایی کند و بهترین خدمات را به کاربر ارائه دهد. گاج مارکت بهترین سایت برای خرید کتاب کمک درسی با تخفیف در میان دانش آموزان شناخته می شود. در سایت گاج مارکت با معرفی کتاب کمک درسی و محصولات دیگر، کاربران خریدی مطابق نیازشان خواهند داشت.در وبسایت گاج مارکت کتاب‌های ناشران آموزشی چون انتشارات بین‌المللی گاج، انتشارات خیلی سبز، انتشارات مبتکران، انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم‌چی، انتشارات منتشران، انتشارات مهر و ماه، انتشارات الگو و بسیاری دیگر از نشرهای منتخب و محبوب کتاب کمک آموزشی را با تخفیف تهیه کنید.

انتشارات کتاب های کمک درسی

هر انتشارات کتاب کمک درسی بسته به هدفی که از ارائه هر کتاب درنظر دارد، آن را در سری و مجموعه ی خاصی قرار می‌دهد. این محصولات با هدف آموزش، آمادگی برای امتحان، آمادگی برای کنکور، تمرین براساس سطح‌بندی و... سری بندی شده‌اند. حالا بیایید با هم نگاهی کلی به آن‌ها بیندازیم.
انتشارات الگو: سری‌ نسل جدید، برآیند، موج آزمون، مبحثی و...
انتشارات قلم چی: سری مجموعه طبقه بندی شده، سوالات پرتکرار، سوال‌های تشریحی، مجموعه کتاب‌های جامع و...
انتشارات مشاوران آموزش: سری مجموعه کتاب‌های هدف‌دار، هایلایت، تیزشیم و...
انتشارات مهروماه: سری لقمه، امتحانت، پرسوال، لقمه طلایی، هوش کمپلکس و...
انتشارات خیلی سبز: سری شب امتحان، ماجراهای من و درسام، نردبام و...
انتشارات گاج: سری سیر تا پیاز، میکرو طبقه بندی، IQ، EQ، فرمول بیست، دور دنیا، پرسمان، کارپوچینو، شاه کلید و... 
و یک عالمه نشر دیگر که می‌توانید با صرف کمی وقت در بانک کتاب کمک درسی گاج مارکت، بیشتر با آن‌ها آشنا شوید. 

خرید کتاب های گروه آموزشی جوکار

کتاب‌های کمک درسی گاج سال‌ها است که زبان‌زد همگان هستند و هیچ‌کس نیست که با کتاب های گاج خاطره ای دردوران تحصیلی خود نداشته باشد. در بین دانش آموزان انتشارات گاج جزو کاملترین و کاربردی ترین کتاب های کمک آموزشی نام برده می شوند.

کتاب کمک درسی گاج

کتاب های کمک درسی انتشارات گاج تنوع بسیار بالایی دارند، در ادامه به بررسی هر یک از سری های کمک درسی این نشر می پردازیم. کتاب کمک درسی میکرو طبقه بندی گاج تست‌محور بوده و برای مقطع متوسطه دوم منتشر شده‌است، این سری شامل دو مجموعه با نام‌های میکرو قرن جدید و میکرو فیلم است وعمدتا برای دانش‌آموزان کنکوری بوده و درسنامه و پاسخ‌نامه تشریحی مفیدی را در بردارد. این سری بیشتر به صورت تک جلدی ارائه می‌شود اما بعضی از آن‌ها به سبب پرباربودن به‌صورت 2 جلدی هم ارائه می‌شوند.
سری کتاب کمک درسی میکرو طلایی دربردارنده آموزش و درسنامه، تست‌های تالیفی و سراسری و همچنین پاسخنامه تشریحی‌ است و مناسب افرادی است که می‌خواهند بهترین باشند.
کتاب کمک درسی مینی میکرو طلایی از سری کتاب‌های جیبی گاج است که به دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای جمع‌بندی مباحث کمک زیادی می‌کند. این مجموعه غالبا به‌صورت موضوعی، مباحث را ارائه می‌دهد. از ویژگی‌های آن می‌توان به جیبی بودن قطع و دسته‌بندی چکیده مباحث اشاره کرد که امکان مطالعه در هر شرایطی را فراهم می‌کند.
کتاب کمک درسی دور دنیا در 4 ساعت یکی دیگر از سری کتاب‌های گاج است که برای جمع بندی کنکور بسیار حائز اهمیت است. این کتاب‌ در جلد نخست خود سوالات کنکور داخل و خارج از کشور چند سال اخیر را همراه با پاسخ کلیدی دربرمی‌گیرد و مولفان در جلد دوم آن به ارائه پاسخ تشریحی سوالات پرداخته‌اند. با وجود چنین محصولی دیگر هیچ سوال و تستی در کنکور برای داوطلبان ناآشنا نخواهد بود. به‌جرات می‌توان گفت که این سری، پیشنهاد و توصیه اکثر مشاوران کنکور در روزهای پایانی مانده به آزمون سراسری است.
کتاب کمک درسی کارپوچینو با ارائه نمونه سوالات تشریحی متنوع بدون پاسخ، تاثیر به‌سزایی در تسلط هر چه بیشتر دانش‌آموزان بر مباحث درسی می‌گذارد (مولفان در برخی از عناوین، آموزش مختصری را ارائه دادند). در بعضی از عناوین هم تالیف‌گران پاسخ نهایی برخی سوالات را پیوست کرده‌اند.
گام به گام‌های کتاب کمک درسی شاه کلید به ارائه پاسخ تشریحی سوالات کتاب‌های درسی برای هر پایه پرداخته است. این حل‌المسائل در برخی از دروس، با ارائه نمونه سوالات امتحانی و یک آموزش مختصر مثل  بمب اطلاعاتی عمل می‌کند و زمانی که دانش آموزان جواب سوالات کتاب درسی را ندانند، برای آموزش راه‌ حل و چگونگی رسیدن به پاسخ نهایی بسیار مفید است.
کتاب کمک درسی سیر تا پیاز برای تمامی دروس در همه مقاطع منتشر شده است و شامل درسنامه و آموزش کامل، نمونه سوالات امتحانی، تست‌های کاربردی و فیلم‌های آموزشی (1×4) است. خبر خوب دیگر این است که پاسخ‌نامه تشریحی به این محصول پیوست شده‌است. سیر تا پیاز جهت کامل بودن محتوا از همه نظر، یکی از پرطرفدارترین کتاب‌های انتشارات بین‌المللی گاج هستند.
کتاب کمک درسی سیر تا پیاز موضوعی به بیان مطالب و نکات هم برای دانش آموزان و هم برای داوطلبان کنکور به‌صورت مبحثی و موضوعی پرداخته است و برای دوران جمع‌بندی گزینه بسیار مناسبی به حساب می‌آید. این مجموعه کتاب به دلیل نوع چیدمان مطالب و نکات بسیار پرطرفدار هستند.
کتاب کمک درسی فرمول بیست برای کسب نمره 20 در امتحانات دی و خرداد است. این سری از کتاب‌ به دانش آموز یا داوطلب کمک می‌کند تا به‌صورت عمقی، مفهومی و مانا مطالب را بیاموزند و دربردارنده آموزش کاربردی، نمونه سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی است. شما می‌توانید از فیلم‌های آموزشی این محصول برای تسلط هر چه بیشتر بر مطالب درسی استفاده کنید. این فیلم‌ها از طریق اسکن QRکد در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
کتاب آموزش خوش خطی خرچنگ قورباغه ننویسیم برای تمرین خوش‌خطی بوده و به خوشنویسی دانش‌آموزان دبستانی کمک زیادی می‌کند. این سری از کتاب‌ در پایه‌های اول تا ششم مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند دغدغه خوش خط نوشتن را برای اولیا برطرف نماید.
کتاب کمک درسی سری هت تریک در یک بسته آموزشی به شما عرضه می‌شود. این بسته شامل سه جلد کتاب کنکوری در هر موضوع درنظرگرفته‌شده و برای %100 زدن تست‌های کنکور توسط داوطلبان تالیف ‌شده‌است. این سری در بیشتر عناوین شامل IQ و سیر تا پیاز موضوعی در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می‌شود.

خرید کتاب‌های کمک درسی گاج

برای خرید کتاب کمک آموزشی با تخفیف ویژه و ارزان از سایت گاج مارکت دست روی دست نگذارید و همین حالا اقدام کنید. Gajmarket یکی از بهترین سایت‌ها در حوزه خرید کتاب کمک درسی است. قیمت ارزان کتاب‌های کمک آموزشی در کنار کیفیت بالا، اولویت هر خانواده‌ای است که به دنبال پیشرفت فرزندنشان هستند. برای خرید آنلاین از گاج مارکت فقط کافیست به ما اعتماد کنید تا ما با بهترین‌ محصولات شما را غافل‌گیر کنیم.