کتاب های پایه کنکور

کتاب‌ کمک درسی پایه کنکور شامل مقاطع دهم و یازدهم می‌شود و دانش آموزان توسط این سری از کتاب‌ها می‌توانند آمادگی و مهارت بیشتری برای کنکور کسب کنند. بسیاری از دانش‌آموزان کنکوری فکر می‌کنند که اگر کتاب‌های درسی مدرسه را به خوبی بخوانند برای کنکور کاملا آماده می‌شوند چرا که منابع اصلی همین کتاب‌ها هستند. این یک اشتباه بزرگ است چراکه کنکور مساوی است با به چالش کشیدن و انتخاب بهترین و ماهرترین‌ها. زمان بندی و قدرت حل تست‌ با روش‌های خاص است که نتیجه را مشخص می‌کند وگرنه همه می‌توانند سوالات درسی مدرسه را با کمی دست و پنجه نرم کردن حل کنند!

خرید کتاب پایه کنکور

امروزه نسبت به سال‌های گذشته کتاب‌های کمک ‌درسی پایه کنکور تنوع بیشتری پیدا کرده‌اند و داوطلبان هم علاقه بیشتری نسبت به مطالعه انواع کتابهای پایه کنکور پیدا کرده‌اند. یکی دیگر از دسته بندی‌های کتاب‌های کمک درسی در گاج مارکت، دسته بندی کتاب های پایه کنکور است که دارای منبع و تعداد بسیار غنی‌ای از کتب انتشاراتِ به‌ نام کشور است. استفاده از منابع آموزشی و کمک‌ درسی مناسب، یکی از عوامل اصلی و بسیار مهم برای موفقیت در کنکور به شمار می‌آید که باید با دقت نظر درست مشاوران برای مطالعه انتخاب شود تا دانش‌آموز نتیجه 12 سال تحصیل خود را به بهترین نحو و در رشته موردعلاقه خود ببیند.

بهترین کتاب های پایه کنکور

کسب بهترین نتیجه در پایه کنکور مستلزم ممارست و تمرین در دروس است که این امر با استفاده از بهترین کتاب های پایه کنکور به بهترین شکل رخ می‌دهد. برای افرادی که تصمیم دارند در کمترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنند، خرید کتاب‌های پایه کنکور بر طبق تغییرات دروس پایه برای کنکور  و مطالعه آن‌ها بهترین گزینه است.  از بهترین کتاب های پایه کنکور می‌توان به کتاب پایه کنکور خیلی سبز، کتاب های پایه کنکور دهم و یازدهم رشته های مختلف و...اشاره کرد. انواع کتاب پایه تجربی، کتاب پایه ریاضی و کتاب پایه انسانی مخصوص پایه کنکور در گاج مارکت ارائه می‌شود.

استفاده از کتاب‌های کمک درسی کنکوری با توضیح و تفسیر نکته بینانه مباحث درسی، باعث افزایش و بهتر شدن درک دانش‌آموزان از مطالب درسی می‌شود، که این موضوع موجب می‌شود داوطلب سطح علمی خود را افزایش دهد. تمام افراد موفق و معروف یک شبه مسیر را طی نکرده و به موفقیت نرسیده‌اند، لازمه موفقیت تلاش و استمرار است و چه بهتر که از امکانات و شرایط موجود برای این موفقیت بزرگ استفاده کرد تا به نتیجه مطلوب رسید.

کتاب پایه کنکور چه فرقی با کتاب جامع دارد؟

اگر تا امروز در انتخاب بین اینکه کتاب جامع بهتر است یا پایه تردید داشته‌اید، حتما به بخش زیر دقت کنید.

مهم‌ترین مسئله این است که بدانید کتاب پایه کنکور از نظر محتوایی، فرق خاصی با کتاب جامع ندارد ولی همانطور که از اسمش پیدا است شما می‌توانید مطالب و تست‌های تمام سه پایه را در کتب جامع دراختیار داشته باشید در صورتی در کتب پایه‌ای، دروس و سوالات سال دهم و یازدهم قرار داده‌شده‌اند تا شما به صورت اساسی برای سال دوازدهم و درنهایت برای کنکور آماده شوید. حالا سوال اساسی اینجاست که اگر فرق این دو فقط در پایه‌های قرارگرفته در هر کتاب است پس چه تفاوتی دارد که کدام را بخریم؟!

ممکن است شما دانش‌آموز پایه دوازدهم باشید و کتب سال‌های قبل را دراختیار داشته‌باشید پس بعید است به کتاب جامع نیاز پیدا کنید و می‌توانید فقط از محصولات مربوط به سال دوازدهم استفاده کنید. حال درنظر بگیرید که دانش آموز سال یازدهم هستید و به دنبال یک منبع خوب برای دوره مطالب کنکور می‌گردید تا با سطح علمی بالاتری به سال بعد قدم بگذارید. در این صورت پیشنهاد من به شما خرید کتب پایه کنکور است. در مواردی هم مشاهده می‌کنیم که دانش‌آموزی که قصد ورود به دانشگاه را نداشته‌است ولی در سال آخر تحصیلی، به‌طور ناگهانی تصمیم می‌گیرد برای کنکور آماده شود، در چنین موقعیتی انتخاب کتاب مناسب امری بسیار ضروری است چراکه زمان اندک است و حجم مطالب زیاد! بهترین پیشنهاد برای این‌گونه افراد کتب جامع است اما درصورت داشتن محصولات پایه دوازدهم، فقط کافیست از کتاب‌های پایه‌ای استفاده کنید.این محصولات پاسخ‌های تشریحی، بانک تست و درس‌نامه را در خود جای داده‌اند.

بهترین منابع پایه کنکور

در دوران کنکور بحث انتخاب بهترین کتاب های پایه کنکور و اینکه کدام کتاب محتوای بهتر و کامل‌تری دارد ذهن بیشتر افراد را به خود مشغول می‌کند؛ به‌همین‌دلیل گاج مارکت سعی داشته با گرد هم آوردن انواع کتابهای پایه کنکور، کتاب‌های اختصاصی و پر مغز کنکورکه بار علمی بالایی برای تست زنی و تفهیم نکات کلیدی دارد، کمک چشم‌گیری به داوطلبان کنکور کند.

بهترین انتشارات کتاب پایه کنکور

از انتشارات‌های مطرح می‌توان به انتشارات بین‌المللی گاج، کانون فرهنگی آموزش قلم‌چی، کتاب نارنجی، خیلی سبز، الگو، مبتکران، مهر‌و‌ماه، مشاوران آموزش و تخته سیاه اشاره کرد که برای تمامی دروس ازجمله: ریاضی، فیزیک، زیست‌شناسی، شیمی، زبان انگلیسی، علوم و فنون ادبی، اقتصاد، روانشناسی، عربی، آمار و کتاب‌های دیگر، محصولات ویژه‌ای ارائه داده‌اند. تمامی کتاب‌های این نشرها را در گاج مارکت می‌توان با یکدیگر قیاس کرد و بهترین انتخاب را برای رسیدن به نتیجه مطلوب انجام داد.

کتاب پایه کنکور گاج مارکت

این فروشگاه اینترنتی انواع کتاب کمک درسی شامل کتاب‌های پایه کنکور دهم و یازدهم را برای رشته‌های علوم تجربی، ریاضی فیزیک و علوم انسانی به فروش می‌رساند که پاسخ‌های تشریحی، بانک تست و درس‌نامه را در خود جای داده است. تمامی منابع مورد نیاز پایه کنکور در سایت گاج مارکت قرار گرفته‌اند اما توجه داشته باشید که هر محصولی با هدفی خاص تولید می‌شود و اگر شما عزیزان مطمئن نیستید که چه محصولی را برای تقویت پایه کنکور باید خریداری کنید می‌توانید با کارشناسان مجموعه ما برای گرفتن پیشنهادات متناسب با نیاز خودتان بهره ببرید.

تنوع بالا، قیمت مناسب و کیفیت عالی دقیقا همان چیزی است که ما را در جامعه دانش‌آموزان محبوب کرده است پس لذت خرید کالای مورد نیاز خود را در اینجا تجربه کنید.