کتاب‌ کمک درسی پایه کنکور شامل مقاطع دهم و یازدهم می‌شود و دانش آموزان توسط این سری از کتاب‌ها می‌توانند آمادگی و مهارت بیشتری برای کنکور کسب کنند.

خرید کتاب پایه کنکور

امروزه نسبت به سال‌های گذشته کتاب‌های کمک ‌درسی پایه کنکور تنوع بیشتری پیدا کرده‌اند و داوطلبان هم علاقه بیشتری نسبت به مطالعه انواع کتابهای پایه کنکور پیدا کرده‌اند. یکی دیگر از دسته بندی‌های کتاب‌های کمک درسی در گاج مارکت، دسته بندی کتاب های پایه کنکور است که دارای منبع و تعداد بسیار غنی‌ای از کتب انتشاراتِ به‌ نام کشور است. استفاده از منابع آموزشی و کمک‌ درسی مناسب، یکی از عوامل اصلی و بسیار مهم برای موفقیت در کنکور به شمار می‌آید که باید با دقت نظر درست مشاوران برای مطالعه انتخاب شود تا دانش‌آموز نتیجه 12 سال تحصیل خود را به بهترین نحو و در رشته موردعلاقه خود ببیند.

بهترین کتاب های پایه کنکور

کسب بهترین نتیجه در پایه کنکور مستلزم ممارست و تمرین در دروس است که این امر با استفاده از بهترین کتاب های پایه کنکور به بهترین شکل رخ می‌دهد. برای افرادی که تصمیم دارند در کمترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنند، خرید کتاب‌های پایه کنکور بر طبق تغییرات دروس پایه برای کنکور  و مطالعه آن‌ها بهترین گزینه است.  از بهترین کتاب های پایه کنکور می‌توان به کتاب پایه کنکور خیلی سبز، کتاب های پایه کنکور دهم و یازدهم رشته های مختلف و...اشاره کرد. انواع کتاب پایه تجربی، کتاب پایه ریاضی و کتاب پایه انسانی مخصوص پایه کنکور در گاج مارکت ارائه می‌شود.

استفاده از کتاب‌های کمک درسی کنکوری با توضیح و تفسیر نکته بینانه مباحث درسی، باعث افزایش و بهتر شدن درک دانش‌آموزان از مطالب درسی می‌شود، که این موضوع موجب می‌شود داوطلب سطح علمی خود را افزایش دهد. تمام افراد موفق و معروف یک شبه مسیر را طی نکرده و به موفقیت نرسیده‌اند، لازمه موفقیت تلاش و استمرار است و چه بهتر که از امکانات و شرایط موجود برای این موفقیت بزرگ استفاده کرد تا به نتیجه مطلوب رسید.

بهترین منابع پایه کنکور

در دوران کنکور بحث انتخاب بهترین کتاب های پایه کنکور و اینکه کدام کتاب محتوای بهتر و کامل‌تری دارد ذهن بیشتر افراد را به خود مشغول می‌کند؛ به‌همین‌دلیل گاج مارکت سعی داشته با گرد هم آوردن انواع کتابهای پایه کنکور، کتاب‌های اختصاصی و پر مغز کنکورکه بار علمی بالایی برای تست زنی و تفهیم نکات کلیدی دارد، کمک چشم‌گیری به داوطلبان کنکور کند.

کتاب پایه کنکور گاج مارکت

این فروشگاه اینترنتی انواع کتاب کمک درسی شامل کتاب‌های پایه کنکور دهم و یازدهم را برای رشته‌های علوم تجربی، ریاضی فیزیک و علوم انسانی به فروش می‌رساند که پاسخ‌های تشریحی، بانک تست و درس‌نامه را در خود جای داده است. از انتشارات‌های مطرحی که مطالعه کتاب‌های آن‌ها کمک به سزایی برای داوطلبان محسوب می‌شود می‌توان به انتشارات بین‌المللی گاج، انتشارات کانون فرهنگی آموزش قلم‌چی، انتشارات کتاب نارنجی، انتشارات خیلی سبز، انتشارات الگو، انتشارات مبتکران، انتشارات مهر و ماه، انتشارات بهمن‌آبادی و انتشارات تخته سیاه اشاره کرد که برای تمامی دروس ازجمله: ریاضی، فیزیک، زیست‌شناسی، شیمی، زبان انگلیسی، علوم و فنون ادبی، اقتصاد، روانشناسی، عربی، آمار و کتاب‌های دیگر، کتاب‌های پایه کنکور را منتشر کرده‌اند. تمامی کتاب‌های این نشرها را در گاج مارکت می‌توان با یکدیگر قیاس کرد و بهترین انتخاب را برای گرفتن نتیجه مطلوب انجام داد.