کتاب‌های کنکور از مهمترین و پرفروشترین کتاب‌های هر فروشگاه اینترنتی کتاب است. همان‌طور که می‌دانید یکی از حساس‌ترین مراحل تحصیلی برای هر دانش‌آموزی سال آخر دوران تحصیلش است که باید ثمره نهالی که 12 سال پیش کاشته و هم‌اکنون به درخت تنومندی مبدل گشته را بچیند و با کسب رتبه خوب و قابل‌قبول در کنکور بتواند وارد دانشگاه و رشته مورد علاقه‌اش شود. در کشور ما اهمیت آینده شغلی افراد تا حد زیادی به رشته انتخابی آن‌ها برای تحصیل و قبولی آن‌ها در دانشگاه وابسته بوده و می‌توان گفت متاثر از آن است و انتخاب کتاب کمک درسی و کتاب برای کنکور نیز اهمیت بسیار بالایی در این آزمون دارد.

خرید کتاب کنکور

بانک کتاب کنکور گاج مارکت مجموعه‌ای کامل و ارزنده برای فروش کتاب کنکور را در دسته بندی کتاب کمک درسی خود از ناشران بسیار بزرگ و مطرح مانند انتشارات بین‌المللی گاج، خیلی سبز، قلمچی، مهر و ماه، الگو، تخته سیاه، کاگو، منتشران، مبتکران و بسیاری دیگر گردآوری کرده است. تمامی کتاب‌های کنکور امسال در سایت کتاب کنکور گاج مارکت قسمت کتاب‌های جامع کنکور می‌توانید کتاب‌های کمک درسی بسیار پرمغز و ارزنده برای کنکور جامع را برای تمامی رشته‌ها اعم از علوم تجربی، ریاضی و فیزیک، علوم انسانی، فنی و حرفه ای و کاردانش، هنر و زبان انگلیسی را بررسی و تهیه کنید. کتاب‌های کنکوری با توجه به نیاز داوطلبان از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که در ادامه به گوشه‌هایی از آن اشاره خواهیم کرد.

قیمت کتاب کنکور

در فرآیند آماده شدن برای خرید کنکور کارشناسی و یا کتاب جامع کنکور ارشد و mba  تصمیم گیری برای میزان هزینه‌ و قیمت کتاب های کنکور بسیار مهم است. با توجه به هزینه های بالا در این فیلد انتخاب کتاب باید با دقت بیشتری صورت گیرد. در فروشگاه کتاب کنکور گاج مارکت کتاب های درسی همواره با تخفیف های باور نکردنی برای تمامی قشرهای جامعه ارائه می‌شود. برای اطلاع از قیمت‌ها،  سفارش کتاب کمک درسی و انواع کتاب کمک آموزشی به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید. و برای دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

خرید بهترین کتاب های کنکور

سفارش کتاب کنکور  و خرید کتاب تست کنکور در سال های پایانی دبیرستان توسط دانش آموزان انجام می شود.

از آنجایی که "هر آموزشی را آزمونی باید" داوطلبان باید در گام بعدی آموخته‌های خود را با تکیه بر کتاب تست کنکور و کتاب آزمون جامع کنکور که علاوه بر تست‌های تالیفی، تست‌های کنکور سراسری داخل و خارج را هم شامل ‌شود، سطح دانش خود را بسنجند و بدانند در کدام مباحث از کدام دروس ضعف دارند تا در اولین فرصت درصدد برطرف کردنش برآیند.

سایت کتاب کنکور 

به علت زمان بسیار کوتاه و محدودی که کنکوری ها دارند، پیدا کردن بهترین سایت کتاب برای کنکور از واجبات است؛ زیرا به سادگی در چند دقیقه خرید خود را از طریق سایت انجام می دهند و نیازی به بیرون رفتن از خانه و صرف زمان زیادی ندارند. زمان باقیمانده طلایی کنکور برای داوطلبان چند ماه آخر مانده به کنکور است که باید همه نکات را جمع‌بندی کنند.

بهترین کتاب های جمع بندی کنکور ویژه این دوران هستند. این کتاب ها گاهی اوقات در قطع جیبی منتشر می‌شوند و خلاصه و چکیده مباحث را دربرمی‌گیرند که در این صفحه نیز قابل بررسی و تهیه هستند. داوطلبان کنکور برای خرید کتاب های جامع کنکور می‌توانند برای تمامی دروس خود از جمله زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضی، علوم و فنون ادبی، اقتصاد، روان شناسی، عربی، ریاضی و آمار و دیگر کتاب‌های متنوع تست و آموزش را به راحتی از فروشگاه کتاب کنکور شعبه های مختلف گاج مارکت به صورت حضوری یا آنلاین تهیه کنند. از جمله ناشران برجسته‌ای که گاج مارکت در رشته کتاب‌های کنکوری با آن‌ها همکاری دارد می‌شود به گاج، قلم چی، خیلی سبز، مبتکران، کاگو، تخته سیاه، الگو، مهر و ماه، مشاوران آموزش و غیره اشاره کرد. گاج مارکت با درک حساسیت این موضوع امکانی را فراهم آورده تا شما به‌راحتی بتوانید برای خرید کتاب کنکوری خریدی راحت و بی دغدغه داشته باشید.