بانک کتاب کنکور

کتاب‌های کنکور از مهمترین و پرفروشترین کتاب‌های هر فروشگاه اینترنتی کتاب است. همان‌طور که می‌دانید یکی از حساس‌ترین مراحل تحصیلی برای هر دانش‌آموزی سال آخر دوران تحصیلش است که باید ثمره نهالی که 12 سال پیش کاشته و هم‌اکنون به درخت تنومندی مبدل گشته را بچیند و با کسب رتبه خوب و قابل‌قبول در کنکور بتواند وارد دانشگاه و رشته مورد علاقه‌اش شود. در کشور ما اهمیت آینده شغلی افراد تا حد زیادی به رشته انتخابی آن‌ها برای تحصیل و قبولی آن‌ها در دانشگاه وابسته بوده و می‌توان گفت متاثر از آن است و انتخاب کتاب کمک درسی و کتاب برای کنکور نیز اهمیت بسیار بالایی در این آزمون دارد.

طی سال‌ها در رده‌ بندی پایه‌ های دبیرستان تغییراتی اعمال شده‌است. امروزه دانش‌آموزان در مدارس در سه دوره یعنی دبستان و متوسطه اول و دوم درحال تحصیل هستند. تا چند سال پیش محصلان برای ورود به دانشگاه (بسته به رشته تحصیلی) باید دوره پیش‌ دانشگاهی را می‌گذراندند. بعدها به لطف پیشرفت های روانشناختی در روند آموزش، شرایط روانی دانش‌آموزان به شکل چشم‌گیری بهبود یافت و آموزش و پرورش کشور با درنظرگرفتن همه جوانب در کنار شیوه تحصیل نوین توانست خدمتی مفید به جامعه جوان ارائه دهد.

خرید کتاب کنکور

بانک کتاب کنکور گاج مارکت مجموعه‌ای کامل و ارزنده برای فروش کتاب کنکور را در دسته بندی کتاب کمک درسی خود از ناشران بسیار بزرگ و مطرح مانند انتشارات بین‌المللی گاج، خیلی سبز، قلمچی، مهر و ماه، الگو، تخته سیاه، کاگو، منتشران، مبتکران و بسیاری دیگر گردآوری کرده است. تمامی کتاب‌های کنکور امسال در سایت کتاب کنکور گاج مارکت قسمت کتاب‌های جامع کنکور می‌توانید کتاب‌های کمک درسی بسیار پرمغز و ارزنده برای کنکور جامع را برای تمامی رشته‌ها اعم از علوم تجربی، ریاضی و فیزیک، علوم انسانی، فنی و حرفه ای و کاردانش، هنر و زبان انگلیسی را بررسی و تهیه کنید. کتاب‌های کنکوری با توجه به نیاز داوطلبان از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که در ادامه به گوشه‌هایی از آن اشاره خواهیم کرد.

قیمت کتاب کنکور

در فرآیند آماده شدن برای خرید کنکور کارشناسی و یا کتاب جامع کنکور ارشد و mba  تصمیم گیری برای میزان هزینه‌ و قیمت کتاب های کنکور بسیار مهم است. با توجه به هزینه های بالا در این فیلد انتخاب کتاب باید با دقت بیشتری صورت گیرد. در فروشگاه کتاب کنکور گاج مارکت کتاب های درسی همواره با تخفیف های باور نکردنی برای تمامی قشرهای جامعه ارائه می‌شود. برای اطلاع از قیمت‌ها،  سفارش کتاب کمک درسی و انواع کتاب کمک آموزشی به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید. و برای دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

خرید بهترین کتاب های کنکور

سفارش کتاب کنکور  و خرید کتاب تست کنکور در سال های پایانی دبیرستان توسط دانش آموزان انجام می شود.

از آنجایی که "هر آموزشی را آزمونی باید" داوطلبان باید در گام بعدی آموخته‌های خود را با تکیه بر کتاب تست کنکور و کتاب آزمون جامع کنکور که علاوه بر تست‌های تالیفی، تست‌های کنکور سراسری داخل و خارج را هم شامل ‌شود، سطح دانش خود را بسنجند و بدانند در کدام مباحث از کدام دروس ضعف دارند تا در اولین فرصت درصدد برطرف کردنش برآیند.

برای آزمون بزرگ کنکور، کتاب‌های مدرسه منابع مفیدی هستند اما کافی نیستند چراکه کنکور یک آزمون چالش‌برانگیز و کاملا مفهومی است؛ پس استفاده از نیروی کمکی امری ضروری است. از مزایای استفاده از کتاب کنکور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • •  درسنامه‌ جامع و خلاصه برای درک بهتر دروس (محتوای آموزشی با کیفیت)
  • •   توضیح به شیوه ساده و سلیس
  • •  دارا بودن تست‌های متنوع کنکوری برای ایجاد چالش در سطوح مختلف
  • •  همراه داشتن پاسخنامه کلیدی و تشریحی به‌منظور برطرف کردن ایرادات
  • •  داشتن فیلم‌های آموزشی برای یادگیری بهتر
  • •  آشنایی هرچه بیشتر با سوالات تست کنکور
  • •  کاهش استرس و ایجاد آمادگی بیشتر برای کنکور

سایت کتاب کنکور 

به علت زمان بسیار کوتاه و محدودی که کنکوری ها دارند، پیدا کردن بهترین سایت کتاب برای کنکور از واجبات است؛ زیرا به سادگی در چند دقیقه خرید خود را از طریق سایت انجام می دهند و نیازی به بیرون رفتن از خانه و صرف زمان زیادی ندارند. زمان باقیمانده طلایی کنکور برای داوطلبان چند ماه آخر مانده به کنکور است که باید همه نکات را جمع‌بندی کنند.

بهترین کتاب های جمع بندی کنکور ویژه این دوران هستند. این کتاب ها گاهی اوقات در قطع جیبی منتشر می‌شوند و خلاصه و چکیده مباحث را دربرمی‌گیرند که در این صفحه نیز قابل بررسی و تهیه هستند. داوطلبان کنکور برای خرید کتاب های جامع کنکور می‌توانند برای تمامی دروس خود از جمله زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضی، علوم و فنون ادبی، اقتصاد، روان شناسی، عربی، ریاضی و آمار و دیگر کتاب‌های متنوع تست و آموزش را به راحتی از فروشگاه کتاب کنکور شعبه های مختلف گاج مارکت به صورت حضوری یا آنلاین تهیه کنند. از جمله ناشران برجسته‌ای که گاج مارکت در رشته کتاب‌های کنکوری با آن‌ها همکاری دارد می‌شود به گاج، قلم چی، خیلی سبز، مبتکران، کاگو، تخته سیاه، الگو، مهر و ماه، مشاوران آموزش و غیره اشاره کرد.

بهترین سایت برای خرید آنلاین کتاب کنکور

بانک کتاب کنکور گاج مارکت مجموعه‌ای کامل و ارزنده برای خرید کتاب کنکور  و کمک درسی را از ناشران بسیار بزرگ و مطرح مانند انتشارات بین‌المللی گاج، خیلی سبز، قلمچی، مهر و ماه، الگو، تخته سیاه، کاگو، منتشران، مبتکران و بسیاری دیگر گردآوری کرده است. تمامی کتاب‌های تست کنکور جدید برای همه رشته‌ها اعم‌از علوم تجربی، ریاضی و فیزیک، علوم انسانی، فنی و حرفه ای و کاردانش، هنر و زبان انگلیسی در وب‌سایت ما قرارگرفته‌اند و شما می‌توانید خرید اینترنتی کتاب‌ کنکور خود را با توجه به نیازتان انجام دهید.

خرید کتاب تست کنکور از سایت گاج مارکت با تخفیف:

همانطور که می‌دانید، با توجه بالا بودن هزینه تحصیل، پیدا کردن یک سایت فروش کتاب تست کنکور با تخفیف‌های ویژه از اهمیت بالایی برخوردار است.

 گاج مارکت با درک حساسیت این موضوع امکانی را فراهم آورده تا شما به‌راحتی بتوانید برای خرید کتاب کنکوری خریدی راحت و بی دغدغه داشته باشید.

بهترین منابع کمک درسی کنکور

کتاب سری هت تریک  به عنوان کتابی برای کنکور در یک بسته آموزشی سه جلدی به صورت موضوعی آماده شده و به شما کمک می‌کند تا به‌طور کامل برای زدن تست‌های کنکور آماده شوید. این سری در بیشتر عناوین شامل IQ و سیر تا پیاز موضوعی در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم است.

در کتاب سیر تا پیاز موضوعی نکات و موارد مهم به صورت مبحثی قرار‌گرفته‌اند تا با این کتاب کنکور، داوطلبان بتوانند دوران جمعبندی خود را به بهترین نحو استفاده کنند. این مجموعه کتاب به دلیل نوع چیدمان مطالب و نکات بسیار پرطرفدار هستند. در کنار این محصول سری کتاب‌های سیر تا پیاز هم قرار دارند که در تمامی دروس در همه مقاطع قابل استفاده هستند. این مجموعه به دانش‌آموز کنکوری کمک می‌کند تا پایه درسی خود را تقویت کند و به‌صورت ریشه‌ای به یادگیری و تمرین بپردازد و شامل درسنامه، نمونه سوالات امتحانی، تستهای کاربردی به همراه پاسخنامه تشریحی و فیلمهای آموزشی (1×4) است. خلاصه اینکه از سیر تا پیاز درس‌های کنکور را با سیر تا پیاز گاج می توانید یاد بگیرید!

کتاب‌های جامع کنکور سری IQ هم برای دروس کنکور درنظر گرفته‌شده‌اند و متناسب با درجه سختی سوالات کنکور دو سال اخیر، به ارائه مباحث دهم، یازدهم و دوازدهم برای داوطلبان کنکور پرداختند و یکی از پرطرفدارترین کتابهای انتشارات بینالمللی گاج هستند. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به ارائه تعداد بسیار زیادی تست طبقه‌بندی‌شده (تالیفی و سراسری) همراه با پاسخ‌نامه تشریحی کامل اشاره کرد.

کتاب کمک درسی فرمول بیست برای کسب نمره 20 در امتحانات دی و خرداد است و شامل آموزش کاربردی، نمونه سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی است. شما میتوانید از فیلمهای آموزشی این محصول برای تسلط هر چه بیشتر بر مطالب درسی استفاده کنید. این فیلمها از طریق اسکن QRکد در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در کل این محصول به عنوان یک ترمیم‌کننده معدل می‌تواند در آینده روی نتیجه کنکور شما موثر باشد.

اگر به دنبال یک کتاب جامع کنکور عالی برای جمع بندی هستید، کتاب کمک درسی دور دنیا در 4 ساعت یک پیشنهاد ویژه برای شما است. این محصول شامل 2 جلد است (جلد اول شامل سوالات کنکور داخل و خارج از کشور چند سال اخیر به علاوه سوالات آزمون‌های گاج به‌صورت دفترچه‌ای و جلد دوم هم شامل پاسخنامه تشریحی است) و با توجه به حجم بالای مطالب امتحانی، ما به شما بهترین بانک تست کنکور را پیشنهاد می‌دهیم پس به ما اعتماد کنید.

کتاب میکرو طبقه بندی هم از کتاب‌های گاج کنکور و برای مقطع متوسطه دوم درنظرگرفته‌شده ‌است، این سری شامل دو مجموعه با نام‌های میکرو قرن جدید و میکرو فیلم است وعمدتا برای دانش‌آموزان کنکوری بوده و درسنامه و پاسخنامه تشریحی مفید کنکوری را در بردارد، در کنار آن سری کتاب میکرو طلایی هم از کتاب‌های گاج کنکور ایجاد شدند و دربردارنده آموزش، تستهای تالیفی و سراسری و همچنین پاسخنامه تشریحی هستند.

اگر به دنبال یک کتاب جیبی مفید کنکور می‌گردید تا بتوانید در هر مکانی از آن برای مرور مطالب کنکوری استفاده کنید، پیشنهاد من به شما کتاب مینی میکرو طلایی است. این مجموعه غالبا بهصورت موضوعی، مباحث را ارائه می‌دهد. محصولات جیبی گاج با هدف مرور آسان طراحی شدند تا کنکوری‌های عزیز بتوانند بدون استرس به درس‌خواندن بپردازند.

همانطور که می‌دانید بیشتر کتاب‌های جامع کنکور گاج دارای پاسخنامه تشریحی هستند اما اگر به دنبال یک کتاب کمک آموزشی کنکور بی‌پاسخ هستنید تا بتوانید بدون داشتن جواب‌ها، خود را بهتر محک بزنید، پیشنهاد من به شما کتاب کارپوچینو است چون با استفاده از این کالای ویژه تسلط بیشتری بر دروس پیدا می‌کنید اما درصورت نیاز می‌توانید از برخی آموزش‌های کاربردی موجود در محصول استفاده کنید.

در اخر گام به گامهای سری شاه کلید را به عنوان کتاب جامع کنکور به شما معرفی می‌کنیم. برای برطرف کردن هر مشکلی در حل سوالات کتاب درسی مدرسه، این محصول به ارائه پاسخ تشریحی سوالات کتابهای درسی برای هر پایه پرداخته تا دانش‌آموز پرتلاش بتواند بعد از حل تمرین از پاسخ خود مطمئن شود و بای تست های کنکور آماده شود. علاوه ‌بر این، نمونه سوالات امتحانی موجود در کتاب، شما را برای بالا بردن معدل  و اماده سازی برای کنکور آماده می‌کند.