کتاب های کمک درسی دهم

مقطع دهم یکی از بهترین سال‌های تحصیلی است چراکه تازه انتخاب رشته‌ کرده‌ایم و انگیزه بسیار زیادی را در وجود خود احساس می‌کنیم. از طرفی وقت زیادی تا کنکور مانده و خیالمان هم راحت‌ است که بسیاری از مطالب پایه‌ای کنکور هنوز تدریس نشده‌اند و برای برطرف کردن ایرادات هنوز زمان هست. تا اینجا همه چیز خوب پیش می‌رود، اما کم‌کم وقتی که وارد بخش‌های پرچالش و پیچیده می‌شویم و احساس می‌کنیم که کتاب درسی مدرسه، نیاز ما را برطرف نمی‌کند و زمان‌بندی آموزشی هم به معلم این اجازه را نمی‌دهد تا بیش ازحد تعیین شده برای یک مبحث وقت بگذارد و مثال‌های بیشتری بزند. در نتیجه نگران می‌شویم و به دنبال راه چاره می‌گردیم چراکه اگر این بخش را یاد نگیریم قطعا بخش‌های مرتبط و مکمل را هم نمی‌آموزیم! چقدر همه چیز به هم ریخته است ... نه؟ به نظر شما چاره چیست؟
مزایای استفاده از کتاب کمک درسی در پایه دهم
داشتن تمرین بیشتر
حل سوالات در سطوح مختلف
بالا رفتن سطح علمی
افزایش اعتماد به‌نفس
قابلیت مرور مطالب
ساختار کتاب‌های کمک درسی پایه دهم
بیشترین ورودی سال دهم برای رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی است و طبیعی به نظر می‌آید که داوطلبان کنکور این سه رشته هم بسیار زیاد هستند. شاخه‌های هنرستان و همینطور کنکور زبان هم بسیار حائز اهمیت‌اند اما طرفداران کمتری را به خود اختصاص می‌دهند‌. کتاب‌های کمک درسی دهم و مقاطع بالاتر‌‌ از درسنامه و آموزش، تست و نمونه سوالات امتحانی به علاوه پاسخ‌نامه تشریحی برخوردارند و برخی از آن‌ها برای درک بهتر مفاهیم از ویدیوهای آموزشی نیز استفاده می‌کنند. 
استفاده از منابع خوب، نه تنها باعث آمادگی برای کنکور می‌شود بلکه معدل را ارتقا می‌دهد. در سیستم آموزشی جدید معدل از اهمیت بالایی برخوردار است و در کنکور تاثیر مستقیم دارد! این نشان‌‌دهنده اهمیت پشت‌کار متداوم شما است و هیچ کس دیگر نمی‌تواند با یک ماه درس‌خواندن به فکر نتیجه نجومی در کنکور باشد! 

جامع دهم

خرید کتاب های کمک درسی دهم می‌تواند شروعی جدید برای دانش آموزان هر رشته در این مقطع باشد؛ چراکه هر دانش‌آموزی هدف و مقصدی که برای خود تعیین کرده را مشخص کرده و باکمی تلاش بیشتر می‌تواند به آن‌ها دست پیدا کند.

دسته بعدی عمدتا با هدف آمادگی کنکور مورد استفاده قرار می‌گیرد تا سبب بالا رفتن سطح مهارتی دانش‌آموزان در تست زنی شود. کتاب‌های تست جامع دهم دقیقا برای همین ابداع شده‌اند تا شما ابتدا توضیحات درسی هر بخش را بخوانید و بعد تست‌های سراسری و تالیفی آن را بزنید و با کمک پاسخ‌نامه ایرادهای خود را دریابد. کتاب تست نه تنها مطالب را در ذهن ماندگارتر می‌کند بلکه مدیریت زمان را هم افزایش می‌دهد، درنتیجه در زمان کمتر می‌توانید تست‌های بیشتری را به درستی حل کنید.

معرفی کتاب کمک درسی دهم

بهتر است دانش آموزان پایه‌ تحصیلی دهم که به‌تازگی انتخاب رشته کرده‌اند و از بین رشته‌های ریاضی، تجربی، علوم انسانی، فنی و مهندسی، زبان و هنر به سمت شاخه‌ موردعلاقه خود رفته‌اند، از همان روز اول، یادگیری را جدی گرفته و با انتخاب کتاب های کمک درسی خوب برای دهم مشکلات و سوالاتی که برای آن‌ها به وجود می‌آیند را برطرف کنند. در هر محصول در گاج مارکت اطلاعات شامل معرفی کتاب کمک درسی دهم و قیمت کتاب کمک درسی دهم و انتشارات و... قرار گرفته است.

بهترین کتاب های کمک درسی دهم

اما سوال اینجا است که بهترین کتاب های کمک درسی برای دهم چیست و چگونه می‌شود بهترین منابع کمک درسی دهم را یافت؟ بهترین راه و کم‌هزینه‌ترین راه می‌تواند سایت گاج مارکت باشد. شما می‌توانید با مراجعه به گاج مارکت در صفحه‌ اصلی، با وارد شدن به قسمت کتاب کمک درسی دهم، به یک منبع تمام‌نشدنی از کتاب کمک درسی دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید براساس نیاز و سلیقه خود از منابع معتبری که در بخش زیر آمده استفاده کنید. بیایید نگاهی به آن‌ها بیندازیم.

 
بهترین منابع انتشارات گاج برای دهمی‌ها
در سایت گاج مارکت با خرید قوی‌ترین کتاب‌های کمک درسی دهم ریاضی، بهترین کتب کمک درسی تجربی و عالی‌ترین کتا‌ب‌های کمکی انسانی، می‌توانید به نتایج فوق‌العاده‌ای در رشته خود برسید. شما می‌توانید پرکاربردترین کتاب‌های کمک آموزشی را از سایت گاج مارکت خریداری کنید.
انتشارات‌های نام‌آوری چون گاج، خیلی سبز، قلم چی، مبتکران، اسفندیار، بنی هاشمی، مشاوران، الگو، منتشران، کتاب نارنجی و... از ناشران برجسته‌ای هستند که کتاب‌های کمک درسی دهم ریاضی، تجربی، انسانی و سایر رشته‌ها را برای دانش‌آموزان پایه دهم درنظر گرفته‌اند. 
با توجه به گستردگی و تنوع بالای محصولات، فقط کافی است نام محصول مورد نظر را در سایت گاج مارکت جستجو کنید تا بتوانید اطلاعات مربوطه را مطالعه کنید. درصورتی که نمی‌دانید دقیقا کدام محصول برای شما مناسب است، با خواندن توضیحات آن، به نتیجه درست می‌رسید چراکه هدف از انتخاب هر محصول با دیگری متفاوت است.
تفاوت ماهیت‌های کتاب کمک درسی دهم
معمولا این گونه کالاها دو هدف اصلی دارند: یکی برای قبولی در امتحان با نمره بالا و دیگری برای رسیدن به رتبه ایده‌آل در کنکور.
همانطور که گفتیم نمرات دوره متوسطه دوم بسیار بر روی نتیجه آزمون ورودی دانشگاه موثراند پس درست است که ماهیت محصولات کمک درسی با هم فرق دارند اما همه برای رسیدن به یک هدف در کنار شما هستند. مواردی مثل ماجراهای من و درسام برای 20 گرفتن و سری شب امتحان از انتشارات خیلی سبز و سری پرسمان  و همینطور فرمول بیست، برای  گرفتن نتیجه بهتر در امتحان پایان ترم استفاده می‌شوند و مثل یک سکوی پرتاب عمل می‌کنند تا شما با توجه به حجم بالای مطالبی که در هر نیمه از سال تحصیلی خوانده‌اید بتوانید به یک جمع بندی شب امتحانی برسید.

منابع کمک درسی دهم

تمامی کتاب‌های کمک درسی دهم دارای درسنامه هستند و چند صفحه‌ اول هر درس، به توضیح مطالب می‌پردازند و در ادامه با سوالات مختلف و متنوعی روبرو خواهید شد که باعث به چالش کشیدن ذهن شما می‌شود. معمولا کتاب‌های کمک درسی دارای پاسخنامه هستند تا در صورت مواجه با مشکلی، شما به پاسخنامه مراجعه کرده و با راه‌حل آشنا شوید. کتاب‌های کمک درسی دهم شامل دو دسته‌ کتاب‌های کمک درسی تستی و کتاب‌های کمک درسی تشریحی می‌شوند. در پایه‌ دهم تحصیلی معمولا استفاده از کتاب‌های کمک درسی تشریحی میان دانش آموزان رایج‌تر است. اما بهتر است از همین پایه خود را برای سال کنکور آماده کرده و آهسته و پیوسته به حل سوالات تستی بپردازید.

خرید و قیمت کتاب‌های کمک درسی پایه دهم

اگر به دنبال یک شروع خوب و ایجاد پایه‌ قوی برای کنکور هستید، حتما منابع کمکی را مورد استفاده قرار دهید. سایت گاج مارکت با دربرداشتن انواع محصولات کمک آموزشی برای پایه دهم در تلاش است تا چراغ راه شما را نورانی‌تر کند. منابع معتبر موجود در سایت gajmarket همراه با قیمت‌های مناسب و تخفیفات ویژه همان چیزی است که هر دانش‌آموز زرنگی به دنبال آن می‌گردد پس همین حالا دست به‌کار شوید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.