برای زندگی هر فردی چندین برهه سرنوشت‌ساز در زندگیش وجود دارد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها سال آخر دوره متوسطه دوم است. در این سال فشار ناشی از کنکور یک طرف و استرس امتحانات نهایی که به صورت کشوری در این پایه برگزار می‌شود نیز از طرف دیگر باعث فشار حداکثری می‌شود. دلیل اصلی این نگرانی حجم بالای دروس و زمان کم برای جمع‌بندی است. با توجه به اینکه کتاب‌های درسی به تنهایی نمی‌توانند منابع کافی برای گذر از این چالش بزرگ باشند، ابزار کمک آموزشی از جمله کتب درسی از ناشران مختلف به بازار عرضه می‌شوند.

کتاب‌های کمک درسی پایه دوازدهم در نگارش‌های مختلف و با اهداف متفاوت تالیف می‌شوند. برخی از این کتاب‌ها به صورت موضوعی و درسنامه بوده و برخی دیگر به منظور جمع‌بندی و آمادگی برای کنکور به رشته تالیف درمی‌آیند. کتاب‌های موضوعی جهت تفهیم بهتر مباحث و تثبیت آن‌ها در ذهن دانش‌آموزان به رشته نگارش درمی‌آیند.

از طرف دیگر کتب جمع‌بندی شامل تست‌هایی می‌شوند که فرد همراه با مرور مطالب می‌تواند به کمک آن‌ها، در زدن تست‌های کنکور نیز به مهارت لازم برسد. پایه دوازدهم زمانی‎ست که هر دوی این مهارت‌ها در کنار هم مورد نیاز است. در نتیجه دانش‌آموزان علاوه بر کتبی که مباحث را به صورت جامع و کامل توضیح می‌دهند، به منابعی برای مرور کلی مطالب نیز نیاز دارند.

از آنجایی که وقت یکی از کلیدی‌ترین المان‌ها برای دانش‌آموزان مقطع دوازدهم به شمار می‌رود. به جای صرف زمان و هزینه برای خرید حضوری، می‌توانید با مراجعه به سایت‌های اینترنتی در کمترین زمان منابع مطالعاتی مورد نظر خود را پیدا کرده و از دردسر گشتن در خیابان‌ها و تحمل ترافیک رها شوید.

یکی از سایت‌هایی که می‌توانید با خیال راحت خرید کتاب پایه دوازدهم را انجام دهید گاج مارکت است. اگر رویای قبولی در آزمون سراسری کنکور را در سر می‌پرورانید، نگران نباشید! مجموعه ما در تمام مراحل همراه شماست.

کتاب کمک درسی پایه دوازدهم

استفاده از منابع مطالعاتی مناسب در کنار کتاب‌های درسی می‌تواند در بهبود روند تحصیلی موثر باشد. همان‌طور که می‌دانید، مهم‎‌ترین سال‌ تحصیلی برای دانش‌آموزان دوازدهم بوده و قبل از تمرین و تست زدن مهم است که تسلط کافی روی مباحث را به دست آورند.

 یکی از مهم‌ترین منابع درسی برای دانش‌آموزان این مقطع سری فرمول بیست از انتشارات گاج است که با مطالب طبقه‌بندی شده و مفید از مباحث دروس دوازدهم، دانش‌آموزان را برای امتحان نهایی آماده می‌کنند.

این کتاب‌ها علاوه بر تفهیم مباحث با استفاده از درسنامه به افزایش مهارت تست‌زنی نیز کمک می‌کنند. همچنین سری میکروطبقه‌بندی از همین ناشر نیز از طرفداران زیادی برخوردار است. با خواندن کتاب کمک درسی مناسب برای امتحانات نهایی آماده شده و یک بار برای همیشه با استرس ناشی از آن خداحافظی کنید.

درکنار امتحانات نهایی، دانش‌آموزان برای اینکه بتوانند اعتماد به نفس بیشتری برای شرکت در کنکور پیدا کنند، همواره نباید از تکرار و تمرین غافل شوند. تکرار و مرور تست‌های مختلف علاوه بر تثبیت مباحث در ذهن فرد به صورت ناخودآگاه مهارتش در زدن تست و آمادگی برای آزمون سراسری را بیشتر می‌کند.

کتاب دوازدهم ریاضی

در مقطع دوازدهم دانش‌آموزان علاوه بر آمادگی برای امتحانات نهایی باید خود را برای آزمون‌های سطح بالایی مانند کنکور نیز آماده کنند. خرید کتاب دوازدهم ریاضی و انتخاب بهترین منبع برای دانش‌آموزان این رشته می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد.

 با توجه به روند کم شدن درصد تاثیر کنکور در قبولی دانش‌آموزان و اهمیت سال دوازدهم برای این عزیزان، داشتن توجه ویژه به این مقطع و تهیه بهترین کتاب‌های کمک آموزشی برای رسیدن به موفقیت و طی کردن این دوره بسیار ضروری‌ست. 

کتاب‌های تست دوازدهم ریاضی به عنوان کاتالیزور بسیار قوی عمل کرده و دانش آموزان به وسیله این ابزار خیلی خوب می‌توانند در روز کنکور سراسری با بالاترین سطح علمی و مهارتی حاضر شده و به برترین دانشگاه‌های کشور راه پیدا کنند.

‌کتاب‌های تست دوازدهم ریاضی توسط مولفین برتر کنکور طراحی و نگاشته شده و دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از این کتاب‌ها و رعایت شرایط مطلوب برای مطالعه، حجم درسی خود را افزایش داده و به آرزوی خود دست پیدا کنند. در سایت گاج مارکت بهترین کتاب‌های کمک درسی دوازدهم از نظر درسنامه‌های تستی و تحلیلی را برای شما عزیزان فراهم کردیم تا شما به راحتی و با یک حجم مطالعه مناسب تا انتهای سال تحصیلی به بالاترین کیفیت در آموزش و تست‌زنی دست پیدا کنید.

کتاب دوازدهم تجربی

در سال‌های گذشته با افزایش تعداد دانش‌آموزانی که به عشق رشته‌هایی مانند پزشکی و پیراپزشکی به رشته تجربی روی آورده‌اند، کتب کمک درسی برای این رشته نیز روز به روز بیشتر وارد بازار می‌شوند. کتاب‌هایی که قابل فهم باشند و از سری‌های خوب محسوب شوند‌، معمولاً مانند یک معلم خصوصی عمل کرده و به فرآیند یادگیری کمک می‌کند.

 خرید کتاب دوازدهم تجربی با توجه به اهمیت این مقطع آگاهی، زمان زیاد و راهنمایی متخصصین را می‌طلبد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و درس مورد نظر به وبسایت گاج مارکت مراجعه کرده و علاوه بر استفاده از راهنمایی‌هایی که در صفحه محصول در اختیارتان قرار گرفته از مشاوره تخصصی تلفنی ما نیز بهره‌مند شوید.

از سری‌های پرطرفدار علاوه بر فرمول بیست و میکروطبقه‌بندی، می‌توان به سیر تا پیاز از گاج، شب امتحان از خیلی سبز و امتحانت مهروماه اشاره کرد.

کتاب دوازدهم انسانی

سال دوازدهم برای دانش‌آموزان تمام رشته‌ها مرحله اوج گرفتن و پریدن است. سالی سرنوشت‌ساز که لحظات ارزشمند و کلیدی برای دانش‌آموزان به حساب می‌آید. در این برهه زمانی، نگاه محصلان به افق‌های دور بوده و ذهن همگی درگیر آرزوهای دور و دراز است. پس نباید زمان را از دست داد و از لحظه به لحظه آن باید نهایت استفاده را برد.

دانش‌آموزان رشته انسانی نیز از این قائده مستثنی نبوده و در حال کسب آمادگی برای دوی ماراتون کنکور هستند. در این مسیر گاج مارکت سعی دارد با کم کردن دغدغه عزیزان دوازدهمی راه را برایشان هموارتر و گذار از این مرحله را راحت‌تر کند.

درگاج مارکت فضایی فراهم شده تا افراد باتوجه به نوع و سبک مطالعه خود و نیازی که به کتاب کمک درسی دارند، بتوانند از خرید کتاب دوازدهم انسانی بهترین تجربه را داشته باشند.

سخن پایانی

از آنجایی که علاوه بر آمادگی برای امتحانات نهایی، دوازدهمی‌ها باید چشم‌انداز کنکوری داشته باشند، توجه به چند نکته می‌تواند تعیین‌کننده باشد:

  1. تسلط پیدا کردن روی مفاهیم کتاب‌های درسی
  2. آشنایی با منابع مختلف آموزشی و کمک درسی
  3. خواندن مطالب به صورت جامع و دستیابی به مهارت تست‌زنی
  4. پیدا کردن نقاط ضعف و استفاده از کتب موضوعی
  5. مرور مداوم متون درسی و هایلایت کردن جملات مهم

علاوه بر نکات گفته شده، با شرکت در آزمون‌های آزمایشی به صورت منظم، توان مدیریت زمان و غلبه بر استرس روز کنکور را بالا ببرید. در پایان برای برداشتن گام‌های درست به سوی پیروزی، گاج مارکت در کنار شما خواهد بود تا از سفر خود بیشترین لذت را ببرید.