کتاب کمک درسی یازدهم

پایه یازدهم تحصیلی، از پایه‌های مهم دبیرستان بوده که هم در کنکور و هم در مدرسه اهمیت بسیار بالایی دارد و بهتر است عمیق، اصولی و با برنامه‌ریزی دقیق خوانده شود. اهمیت پایه یازدهم تحصیلی در اینجا است که این پایه ادامه و مکمل پایه دهم تحصیلی بوده و از طرفی پیش‌نیاز و مکمل پایه دوازدهم تحصیلی است. از دیگر اهمیت‌های بسیار بالا و مهم پایه یازدهم این است که متصل کننده مباحث و دروس پایه‌ دهم تحصیلی و دروس پایه دوازدهم تحصیلی است.

خرید کتاب کمک درسی یازدهم

هرساله تعداد زیادی از کتاب‌های کمک‌درسی روانه بازار می‌شوند و دانش‌آموزان براساس شناختی که از آن محصولات دارند، خرید خود را انجام می‌دهند، اما محصلی که فقط یک سال تا کنکور فاصله دارد باید مراقب انتخاب خود باشد و نمی‌تواند هر کتابی که به او پیشنهاد می‌شود را خریداری کند چراکه زمانش بسیار محدود است. اگه به دنبال کتاب جامع و یا کتاب تست یازدهم می‌گردید می‌توانید از محصولات گاج مارکت یازدهم استفاده نمایید. حال بیایید تا سفری به دنیای کتاب‌های مکمل سال یازدهم داشته‌‌‌‌‌باشیم. 
یازدهمی‌ها توجه کنید...
سال یازدهم دوره عجیبی است، درست فهمیدید، شما در میانه‌های راه هستید اما آن را حس نمی‌کنید! 11‌ام سالی پر از آسودگی خیال است و این درحالیست که شما فقط یک سال با آزمون ورودی دانشگاه فاصله دارید. بسیاری از افراد تمام انرژیشان را برای سال دوازدهم جمع می‌کنند اما چه بگویم که راه صد ساله را نمی‌توان یک شبه طی کرد!! اگر امروز مسیر رسیدن به هدفت را شروع کنی یک روز زودتر به نتیجه میرسی و این را بدان که اتفاقات مهم به خودی خود رخ نمی‌دهند بلکه تو سازنده آن‌ها هستی. 
نکاتی درباره نحوه مطالعه برای کنکور
تعداد بسیار زیادی از دانش‌آموزان هستند که به خاطر نحوه تمرین و مطالعه اشتباه برای کنکور، نتیجه مطلوب را کسب نمی‌کنند پس بیایید نحوه مطالعه صحیح را به طور خلاصه بیان کنیم:
نمرات دوره متوسط دوم بسیار در آزمون ورودی دانشگاه حائز اهمیت است و تقریبا نصف نتیجه کنکور وابسته به میانگین همین نمرات است پس تمرکز خود را فقط روی یک چیز نگذارید چراکه یک آجیل خوشمزه شامل تمام مغزها می‌شود!!
با یک بار خواندن هیچ چیز برای مدت طولانی در ذهن نمی‌ماند و نیاز به استمرار در مرور دارد تا به حافظه بلند مدت انتقال پیدا کند.
از استعدادهای خود بهره بگیرید، برای این کار لازم است بفهمید کدام حواستان از دیگری قوی‌تر است. مثلا بعضی از افراد حافظه دیداری خوبی دارند بعضی هم هر چیز که بشنوند را به خاطر می‌سپارند. در جهت توانایی‌هایتان به خود تمرین دهید تا راحت‌تر بیاموزید.
خود را به چالش بکشید و فکر کنید به عنوان یک طراح سوال کنکور مشغول به کار هستید! چه چیزی طرح می‌کنید؟ وای عجب سوال‌هایی، شما فوق العاده هستید!
از قوه تخیل خود در مسائل پیچیده استفاده کنید تا همه چیز ساده‌تر به‌نظر برسد. به‌خصوص در رشته‌هایی مثل زیست‌شناسی قدرت تخیل بسیار مهم است. مثلا گردو از منابع غنی امگا 3، ویتامین E و آنتی اکسیدان است ولی اگر فراموش کردید فقط کافی‌است به یاد بیارید که چقدر این خوراکی خوشمزه که شبیه به بافت مغز است، چقدر برای این اندام فایده دارد. به همین راحتی و با یک شبیه‌سازی ساده شما می‌توانید کلی نکته مهم بیاموزید.
محصولات مکمل آموزشی را به‌کار بگیرید، مثلا استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی پایه یازدهم می‌تواند مفید واقع شود البته به شرط آن‌که اول به کتاب درسی مدرسه مسلط شوید.
استفاده از پاسخ‌نامه‌ تشریحی تست‌ها به عنوان یک راهنمای کلیدی بسیار متفکرانه است چون نکات پنهانی که قبلا به سادگی از کنار آن‌ها رد می‌شدید، اکنون خود را نمایان می‌کنند.
شما با توجه کردن به نکات ریزی که بقیه از آن‌ها چشم‌پوشی می‌کنند می‌توانید برای رسیدن به رتبه‌ بهتر در کنکور آماده شوید. بجز مواردی که گفته شد شما می‌توانید از راهکارهای مناسب دیگر هم استفاده کنید و فقط به موارد بالا اکتفا نکنید.
گاج مارکت تمامی دروس پایه تحصیلی پازدهم را در دسته بندی‌ای به نام یازدهم در کتاب کمک درسی از ناشران به‌نام، مطرح و قوی کشور گردآوری کرده که شما می‌توانید به راحتی از میان این کتاب های کمک درسی انتخاب و خرید کنید.

هرساله حجم قابل توجهی از سوالات کنکور از پایه یازدهم طراحی می‌شود که نشان‌دهنده اهمیت بالای این پایه در مقطع دبیرستان است. بهتر است که با یک برنامه مشخص و مدام با اولویت جمع‌بندی دروس سال گذشته در مرحله اول و در مرحله دوم پیش‌خوانی دروس سال آینده طراحی و اجرا کنید.

معرفی کتاب کمک درسی یازدهم

هنگام خرید کتاب کمک درسی به علت تنوع بسیار بالای این کتاب ها، انتخاب کتاب درست سخت می‌شود. بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم تجربی و بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم ریاضی و بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم انسانی در دسته بندی های جداگانه طبق بیشترین فروش در گاج مارکت طبقه بندی شده اند.

طبق گفته افراد صاحب‌نظر، دانش‌آموزانی در این مسیر پرچالش موفق هستند که پیوستگی در خواندن دروس داشته باشند و با نظم به بررسی همه دروس بپردازند. آن دسته از دانش‌آموزانی که فکر می‌کنند در پایه یازدهم تحصیلی مشکل دارند می‌توانند با آسودگی و بدون هیچ نگرانی تابستان را به خواندن دروس کتاب های کمک درسی پایه یازدهم بپردازند که با شروع مهر ماه و آغاز پایه دوازدهم تحصیلی آمادگی کامل داشته باشند. پایه یازدهم تحصیلی، دومین سالی است که دانش‌آموزان به‌صورت تخصصی رشته‌تحصیلی خود را دنبال می‌کنند و وقت بیشتری را باید برای دروس اختصاصی‌شان بگذارند و سوالات بیشتر و سنگین‌تر از سطح کتاب درسی حل کنند تا با سبک سوالات کنکور و نحوه پاسخ دادن آشنا شوند که همه این‌ها در کنار آموزش پایه‌ای و درست و وجود کتاب‌ کمک درسی، نتیجه بهتری خواهد داشت.

بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم

توصیه‌ای که بارها و بارها از مشاورین درمورد پایه یازدهم شنیده ایم درمورد تقویت نقاط قوت وشناسایی و تمرکز روی نقاط ضعف‌مان است، به‌گونه‌ای که در این پایه فرصت و زمان کافی برای ارزیابی نقاط ضعف‌مان داریم تا قبل از اینکه دیر شود. انتخاب مشاور تحصیلی خوب برای برای پیدا کردن بهترین منابع کمک درسی یازدهم بسیار مهم است؛ اما اگر به مشاور تحصیلی دسترسی ندارید، نگران نباشید، می توانید به سادگی با مشاوران گاج فقط با یک تماس تلفنی در ارتباط باشید. به‌محض وارد شدن به پایه دوازدهم، فشار طاقت‌فرسایی را به‌علت حجم بالای دروس حس می‌کنیم و عملا به‌قدری با آن‌ دست و پنجه نرم می‌کنیم که دیگر وقت برای حل کردن نقاط ضعف‌مان نداریم. پس این هم یکی دیگر از دلایلی است که اهمیت پایه یازدهم تحصیلی را به نمایش می‌گذارد.

توصیه‌ای که بارها از مشاورین درمورد پایه یازدهم شنیده‌ایم درمورد تقویت نقاط قوت و شناسایی و تمرکز روی نقاط ضعف است چراکه در این پایه فرصت و زمان کافی برای ارزیابی خود داریم و هنوز دیر نشده است. انتخاب مشاور تحصیلی خوب برای  پیدا کردن بهترین منابع کمک درسی یازدهم بسیار مهم است و سبب می‌شود شما با درنظر گرفتن شخصیت و توانایی‌هایتان پیش بروید اما اگر به چنین فردی دسترسی ندارید اصلا نگران نباشید؛ می توانید به سادگی با مشاوران گاج فقط با یک تماس تلفنی در ارتباط باشید. با ورود به پایه دوازدهم، فشار و استرس بسیار بالا می‌رود و دیگر نه وقتی برای پیدا کردن نقاط ضعف داریم و نه توانش را! پس حالا که زمان هست برای خود چاره‌اندیشی کنید.
کتاب‌های کمک آموزشی برای تمام رشته‌ها
برنده کسی است که استمرار را با تلاش درهم آمیزد. بعد از اینکه بر مفاهیم کتب درسی مسلط شدید با توجه به این‌که در چه رشته‌ای درحال تحصیل هستید می‌توانید محصولات کمک آموزشی را خریداری کنید. اگر عاشق دنیای بدن انسان هستید احتمالا در رشته تجربی درحال تحصیل هستید پس استفاده از بهترین کتاب‌های کمک درسی یازدهم تجربی برای شما لازم است. اگر خود را در آینده مهندسی ماهر می‌بینید، قطعا ریاضیات را دوست دارید و تحلیل‌گرانی حرفه‌‌ای هستید پس پیشنهاد ویژه من به شما خرید کتاب‌های کمک درسی یازدهم ریاضی است تا بتوانید در رشته مورد علاقه‌تان رتبه قبولی بگیرید، دانش‌آموزان زیادی هم هستند که دارای فن بیان قوی و نمرات بالا در رشته‌‎های ادبیات، عربی هستند. این‌گونه افراد بیشتر در رشته انسانی درحال تحصیل هستند و کتاب‌های کمک آموزشی یازدهم انسانی به آن‌ها پیشنهاد می‌شود چراکه کنکوری پرچالش را پیش رو دارند. 
خرید کتاب کمک‌ درسی یازدهم با تخفیف ویژه
انتشارات های کمک درسی پایه 11هم با ارائه انواع کتب‌ کمک درسی برای تست و آموزش  یازدهمی‌ها، در راستای ارائه خدمات آموزشی بسیار موثر بوده‌اند. انتشارات بین المللی گاج از نام‌آوران این عرصه به حساب می‌آید و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و شما می‌توانید محصولات این مجموعه را از سایت گاج‌مارکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. با سفارش کالای مورد‌ نظر از سایت gajmarket می‌توانید بسته خود را درب منزل تحویل بگیرید.