پایه یازدهم تحصیلی، از پایه‌های مهم دبیرستان بوده که هم در کنکور و هم در مدرسه اهمیت بسیار بالایی دارد و بهتر است عمیق، اصولی و با برنامه‌ریزی دقیق خوانده شود. اهمیت پایه یازدهم تحصیلی در اینجا است که این پایه ادامه و مکمل پایه دهم تحصیلی بوده و از طرفی پیش‌نیاز و مکمل پایه دوازدهم تحصیلی است. از دیگر اهمیت‌های بسیار بالا و مهم پایه یازدهم این است که متصل کننده مباحث و دروس پایه‌ دهم تحصیلی و دروس پایه دوازدهم تحصیلی است.

خرید کتاب کمک درسی یازدهم

گاج مارکت تمامی دروس پایه تحصیلی پازدهم را در دسته بندی‌ای به نام یازدهم در کتاب کمک درسی از ناشران به‌نام، مطرح و قوی کشور گردآوری کرده که شما می‌توانید به راحتی از میان این کتاب های کمک درسی انتخاب و خرید کنید.

هرساله حجم قابل توجهی از سوالات کنکور از پایه یازدهم طراحی می‌شود که نشان‌دهنده اهمیت بالای این پایه در مقطع دبیرستان است. بهتر است که با یک برنامه مشخص و مدام با اولویت جمع‌بندی دروس سال گذشته در مرحله اول و در مرحله دوم پیش‌خوانی دروس سال آینده طراحی و اجرا کنید.

معرفی کتاب کمک درسی یازدهم

هنگام خرید کتاب کمک درسی به علت تنوع بسیار بالای این کتاب ها، انتخاب کتاب درست سخت می‌شود. بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم تجربی و بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم ریاضی و بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم انسانی در دسته بندی های جداگانه طبق بیشترین فروش در گاج مارکت طبقه بندی شده اند.

طبق گفته افراد صاحب‌نظر، دانش‌آموزانی در این مسیر پرچالش موفق هستند که پیوستگی در خواندن دروس داشته باشند و با نظم به بررسی همه دروس بپردازند. آن دسته از دانش‌آموزانی که فکر می‌کنند در پایه یازدهم تحصیلی مشکل دارند می‌توانند با آسودگی و بدون هیچ نگرانی تابستان را به خواندن دروس کتاب های کمک درسی پایه یازدهم بپردازند که با شروع مهر ماه و آغاز پایه دوازدهم تحصیلی آمادگی کامل داشته باشند. پایه یازدهم تحصیلی، دومین سالی است که دانش‌آموزان به‌صورت تخصصی رشته‌تحصیلی خود را دنبال می‌کنند و وقت بیشتری را باید برای دروس اختصاصی‌شان بگذارند و سوالات بیشتر و سنگین‌تر از سطح کتاب درسی حل کنند تا با سبک سوالات کنکور و نحوه پاسخ دادن آشنا شوند که همه این‌ها در کنار آموزش پایه‌ای و درست و وجود کتاب‌ کمک درسی، نتیجه بهتری خواهد داشت.

بهترین کتاب های کمک درسی یازدهم

توصیه‌ای که بارها و بارها از مشاورین درمورد پایه یازدهم شنیده ایم درمورد تقویت نقاط قوت وشناسایی و تمرکز روی نقاط ضعف‌مان است، به‌گونه‌ای که در این پایه فرصت و زمان کافی برای ارزیابی نقاط ضعف‌مان داریم تا قبل از اینکه دیر شود. انتخاب مشاور تحصیلی خوب برای برای پیدا کردن بهترین منابع کمک درسی یازدهم بسیار مهم است؛ اما اگر به مشاور تحصیلی دسترسی ندارید، نگران نباشید، می توانید به سادگی با مشاوران گاج فقط با یک تماس تلفنی در ارتباط باشید. به‌محض وارد شدن به پایه دوازدهم، فشار طاقت‌فرسایی را به‌علت حجم بالای دروس حس می‌کنیم و عملا به‌قدری با آن‌ دست و پنجه نرم می‌کنیم که دیگر وقت برای حل کردن نقاط ضعف‌مان نداریم. پس این هم یکی دیگر از دلایلی است که اهمیت پایه یازدهم تحصیلی را به نمایش می‌گذارد.