کتاب وسایل چگونه کار می کنند جلد 2

تولید کننده : انتشارات سبزان
قیمت :
20,000 تومان
تخفیف :
٪10
قیمت برای شما :
18,000 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

بعد از این که سوخت داخل سیلندرها متراکم شد، نوبت به کار شمع ها می رسد. شمعها، با ایجاد جرقه در سیلندر، باعث انفجار و احتراق سوخت می شوند. اگر موتور اتومبیل ۴ سیلندری باشد، ۴ شمع هم نیاز دارد که باید به طور متناوب، برق به آنها برسد. برای این کار، ولتاژ ۱۲ ولت باطری با دینام، در مبدل ولتاژ پایین به بالای سیم پیچهای 1 کویل، تبدیل به ولتاژ بسیار زیاد می شوند. سپس، ولتاژ تقویت شده از طریق وایر به دلکو وازآنجا با چرخش چکش برق، به نوبت، به سر شمعها منتقل می شود.
هنگامی که اسلحه نارنجک انداز یک نارنجک را پرتاب می کند (مانند آرپی جی 7). به خاطر وجود باله های طرفینی، نارنجک در حال پرواز، به سرعت، دور خود می چرخد و فنرهای سنگین آن را نیروی گریز از مرکز به طرف بالا حرکت می دهد. با بالا رفتن فترهای نگهدارنده، چاشنی انفجار آزاد می شود و به میله آتش زنه نزدیک می گردد. با برخورد پوشش چدنی به مانع، چاشنی با میله برخورد می کند و در نتیجه، جرقه کوچکی رخ می دهد. این جرقه باعث احتراق مواد منفجره اصلی می شود.
نوشته بالا قسمتی از متن کتاب وسایل چگونه کار می کنند جلد 2 است که به قلم مارشال برین نوشته و توسط بهنام زاده به فارسی روان ترجمه شده است. این اثر را انتشارات سبزان در 128 صفحه منتشر کرده است.

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×