کتاب دختری که پادشاه سوئد را نجات داد

تولید کننده : انتشارات آموت
رمان خارجی طنز
قیمت :
75,000 تومان
تخفیف :
٪10
قیمت برای شما :
67,500 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

یوناس یوناسون سوئدی پیش از شروع کار نویسندگی مدت‌ها در روزنامه‌ها به کار نویسندگی مشغول بود. نخستین و مشهورترین اثر او « پیرمرد صدساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد» در سال ۲۰۰۹ برای او شهرت بسیاری را به همراه آورد. این اثر تاکنون به ده‌ها زبان ترجمه‌شده و در زمره‌ی آثار پرفروش است یوناسون دومین اثر خود با عنوان «بی‌سوادی که شمردن بلد بود» را در سال ۲۰۱۳ توست در ترجمه‌ی انگلیسی این عنوان به دختری که پادشاه سوئد را نجات داد» تغییر یافت.

کیهان بهمنی، مدرس و مترجم، تاکنون آثار نویسندگان بسیاری را به فارسی ترجمه کرده است. ترجمه چندین اثر از نویسنده مشهور آمریکایی، خانم آن تایلر، و آثاری از ژان اسنوز فرانسوی، سو تونگ، همینگوی، ریچارد فورد، یوکو او گلوا و در کارنامه‌ی کاری او به چشم می‌خورد بهمنی دانش‌آموخته‌ای زبان و ادبیات انگلیسی است و اکنون باسمت استادیاری در دانشگاه به تدریس دروس ترجمه و ادبیات انگلیسی مشغول است.

از دکتر کیهان بهمنی تاکنون ترجمه‌ی دو کتاب «خدمتکار و پروفسور » و «انتقام» از «یوکو اوگاوا» نویسنده معروف ژاپنی، «من از گردنم بدم میاد» از « نورا افرون» و «پیرزنی که تمام قوانین را زیر پا گذاشت» از «کترینا اینگلمن سوندبرگ» در انتشارات آموت منتشرشده است.

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×