کتاب داستان های کوتاه امریکای لاتین

تولید کننده : انتشارات نی
قیمت :
68,000 تومان
تخفیف :
٪10
قیمت برای شما :
61,200 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

در این کتاب مجموعهای از بهترین داستانهای آمریکای لاتین توسط اچه وریا گرد‌آوری شده و عبدالله کوثری آنها را ترجمه کرده است. دنیای گسترده و حیرت‌آور ادبیات آمریکای لاتین تنها به رمان‌هایی که تاکنون خوانده‌ایم و خواهیم خواند، محدود نمی‌شود. در این منطقه از جهان داستان کوتاه از دیرباز جایگاهی والا و قابل قیاس با رمان داشته است. آنچه در این مجموعه آمده است، کیفیت استثنایی این داستان‌ها را آشکار می‌کند و دریچه دیگری است بر دنیایی که هنوز برای مبهوت کردن ما شگفتی‌ها در آستین دارد.
این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه از نویسندگان امریکای لاتین است که توسط روبرتو گونسالس اچه‌ وریا، استاد ادبیات امریکای لاتین و ادبیات تطبیقی دانشگاه ییل برای دانشگاه آکسفورد گردآوری شده است. کتاب، سیر تحول داستان کوتاه آمریکای لاتین را از دوره استعمار تا دوران معاصر برای خواننده روشن می‌کند و هر داستان نمایانگر دوره‌‌ای خاص است.

"اولین جشن کریسمس خانوادگی ما بعد از درگذشت پدرم که پنج ماه از آن می‌گذشت، تاثیری قاطع بر خوشبختی خانواده داشت. ما معمولا از آن خانواده‌های شاد و خوشبخت نبودیم، البته اینجا خوشبختی را به همان معنای بسیار تجریدی‌اش می‌گیرم، یعنی آدم‌هایی محترم، بی‌جرم و جنایت، خانه‌ای فارغ از بگومگوهای داخلی یا مشکلات جدی مالی."
 

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×