کتاب آینده ذهن

جستجوی علمی برای شناخت، افزایش توانایی و پیشرفت ذهن
تولید کننده:
انتشارات ققنوس
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت کالا
ضمانت کیفیت کالا
پرداخت امن از درگاه بانکی
  • درباره محصول
  • اطلاعات محصول
  • نظرات کاربران
توضیح کلی

ذهن و کیهان در زمره بزرگ‌ترین رازهای طبیعت‌اند. با فناوری پیشرفته توانسته‌ایم از کهکشان‌هایی که میلیاردها سال نوری با ما فاصله دارند عکس بگیریم، و امروزه قادر به ایجاد تغییر در ژن‌هایی هستیم که زندگی را کنترل می‌کنند. اما ذهن و کیهان هنوز دور از دسترس ما و مایه نگرانی و دغدغه خاطر ما هستند. برای پی بردن به عظمت کیهان کافی است نگاهی به آسمان شب بیندازید که میلیاردها ستاره در آن می‌درخشند؛ برای تأیید پیچیدگی و رازگونه بودن ذهن کافی است در آینه نگاه کنیم و بپرسیم در پس نگاه ما چیست؟ به علم انتقاد می‌کنند که درک هر چیزی را منوط به از میان بردن رمزوراز آن می‌کند. علم با پرده برداشتن از رازهای ذهن آن را به چیزی پیش‌پاافتاده بدل می‌کند. اما من هرچه بیشتر به پیچیدگی‌های مغز پی می‌برم بیشتر شگفت‌زده می‌شوم. سقراط دو هزار سال قبل گفت: «خودشناسی آغاز خرد است.» برای آن‌که به خودشناسی برسیم راه درازی در پیش داریم.
میچیو کاکو، استاد فیزیک و یکی از بنیان‌گذاران « نظریه ریسمان»، این بار به پیچیده‌ترین موضوع مطرح در جهان یعنی مغز انسان می‌پردازد و در کتاب آینده ذهن تحقیقات شگفت‌آوری را که در نقاط گوناگون دنیا بر پایه جدیدترین پیشرفت‌های علوم اعصاب و فیزیک انجام شده‌اند بررسی می‌کند.

این کتاب توسط میچیو کاکو نوشته شده و محمداسماعیل فلزی آن را به فارسی روان ترجمه کرده است. انتشارات ققنوس نیز آن را به چاپ رسانده است.

مشاهده کامل
اطلاعات محصول
اولین نفری باشید که این کالا را بررسی می کند

خریداران این کالاها را نیز خریده اند

×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.