کتاب زبان‌ خارجی

کتاب زبان خارجی مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار برای یادگیری در چالش‌های آموزش زبان است. یادگیری زبان خارجی با استفاده از کتاب زبان خارجی در میان مردم امروز یکی از چالش ‌برانگیزترین کارهای ممکن است؛ چراکه همیشه سوالاتی از قبیل: بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان چیست؟ کتاب اموزش زبان انگلیسی در خانه و کتاب آموزش زبان انگلیسی از صفر از کجا تهیه کنم؟ مناسبترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و کتاب اموزش زبان انگلیسی در خانه برای کودکان کدامند؟ هر کتاب چه مهارتی را تقویت می‌کند؟ چه زبانی را شروع به خواندن کنم و بسیاری دیگر مطرح می‌شود.

خرید کتاب زبان

ابتدا باید گفت که یادگیری و خرید کتاب زبان، مانند یادگیری هر مهارت دیگری از سنین پایین و کودکی می‌تواند بهتر و موثرتر باشد، چراکه کودکان مستعد یادگیری در هر مطلبی هستند. اما فراموش نکنید که برای یادگیری زبان هیچ ‌وقت دیر نیست و ماهی را هر زمان از آب بگیرید تازه است. شاید شما از آن دسته افرادی هستید که علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی در سطوح بالا یا زبان خارجی دیگری غیر از زبان انگلیسی هستید، بنابراین تا انتهای متن همراه ما باشید تا پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنید و با کتاب‌های زبان خارجی که در گاج مارکت هستند آشنا شوید.

کتاب‌ انگلیسی

کتاب‌های زبان انگلیسی در میان کتب زبان خارجی از تنوع، عنوان و جلد بیشتری برخوردار بوده و نیازمند تحقیق و بررسی بیشتری است. در میان تعداد زیاد کتاب‌های زبان خارجی در حوزه زبان انگلیسی، می‌توانید در میان انتشارات برتری مانند  Oxford،Cambridge Pearson  و Longman به دنبال کتاب زبان باشید.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

انتخاب بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته دغدغه ی افراد زیادی است. خرید بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی مکالمه و خرید کتاب زبان ممکن است طبق انتشارات صورت می‌گیرد. از انتشارات Oxford می‌توان به کتاب‌های معروفی چون کتاب Family & Friends کتاب First Friends برای کودکان و کتاب‌ American English File و کتاب Word Skills برای بزرگسالان نام برد.

کتاب های زبان انگلیسی به ترتیب سطح

تقریبا تمامی کتاب‌های آموزشی زبان، دارای سطح بندی و لول بندی برای افراد در سطوح مختلف هستند. کتاب‌ Interchange و کتاب Super Minds هم از معروف‌ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی کمبریج دارای سطح بندی هستند. برای شروع و یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید با کتاب‌های درسی که هرکدام شامل یک کتاب اصلی، کتاب کار و CD هستند، شروع کنید. کتاب‌های درسی زبان‌های خارجی خصوصا انگلیسی هر چهار مهارت ضروری و مورد نیاز که شاملListening ،Reading ، Writing و Speaking هستند را پوشش می‌دهند و عموما دارای موضوعات متنوعی بوده تا بتوانند شما را با قسمت‌های مختلف از زبان آشنا کند.

کتاب‌های آزمون‌ بین‌المللی زبان انگلیسی

کتاب‌های آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین کتاب‌های زبان خارجی هستند که افرادی که از آن ها استفاده می‌کنند، مطمئنا به‌دنبال گرفتن مدرک Ielts و Toefl یا  GREهستید. کتاب‌های زیادی برای مطالعه در این زمینه موجود بوده که از بهترین‌ها و محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به سری کتاب Mindset و کتاب Cambridge English Ielts و سری کتاب‌های Collins اشاره داشت. هرکدام از این کتاب‌ها دارای سطوح مختلف بوده و برای هر مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن به‌طور جداگانه طراحی‌شده‌اند.

کتاب‌های آموزش زبان غیر انگلیسی

کتاب‌های آموزش زبان غیر انگلیسی همانطور که از نامش پیدا است، آموزش دیگر زبان‌های خارجی را کاور می‌کنند. کتاب‌های زبان خارجی تنها برای آموزش زبان انگلیسی نبوده و علاقه‌مندان به هر زبانی با تهیه‌ کتاب زبان خارجی موردنظر خود می‌توانند به یادگیری آنچه علاقه داشته‌اند، بپردازند. برای مثال کتاب Le Nouveau Taxi برای آموزش زبان فرانسوی، کتاب Menschen برای آموزش زبان آلمانی و کتاب‌ Hitit و کتاب Istanbul برای آموزش زبان ترکی استانبولی مناسب است. این کتاب‌ها درسی بوده و مانند کتاب‌های درسی زبان انگلیسی به تقویت چهار مهارت اصلی زبان مدنظر می‌پردازند.

علاوه بر کتاب‌های درسی، کتابی که وجود آن برای هر زبان‌آموزی ضروری است، کتاب دیکشنری زبان خارجی است. شما در دسته بندی کتاب زبان خارجی گاج مارکت می‌توانید دیکشنری‌های فوق‌العاده‌ای را که اکثر زبان‌های روز دنیا مانند زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان آلمانی، زبان روسی، زبان چینی، آموزش زبان کره ای و بسیاری دیگر را شامل می‌شوند را تهیه کنید.

آموزش زبان

برای يادگیری زبان خارجی، مطمئنا آموزش آن به کتاب‌های درسی ختم نمی‌شود و شما باید برای یادگیری و درک بهتر از هر زبانی به مطالعه‌ بیشتر مطالب گوناگون و کتاب‌های غیر درسی همان زبان بپردازید. به‌همین‌دلیل می‌توانید با خرید کتاب زبان از مبتدی تا پیشرفته از سایت گاج مارکت به تقویت مهارت زبان خود بپردازید. همچنین می‌توانید متناسب با علاقه خود، جدیدترین کتاب‌ داستان زبان خارجی را تهیه کنید.