اعطای نشان عالی مدیر سال 1402 به مهندس محمد جوکار،

مدیرعامل شرکت گاج

هشتمین اجلاس نشان عالی مدیر سال در آذرماه ۱۴۰۲ با هدف تحقق اهداف سیاستهای کلان اقتصادی با نگاه ویژه به جایگاه مدیران و همچنین ارزیابی نقش مدیریت و کارآفرینی و ارائه راهکارهای نوین مدیریت در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاج، در این اجلاس مهندس محمد جوکار، مدیر عامل گاج، با توجه به ارزیابی در این اجلاس و با نگاه به تخصص، شایستگی، روحیۀ کارآفرینی، اشتغالزایی و اقدامات ویژه در صنعت چاپ و نشر کتاب و طرحهای در دست اجرا در حوزۀ آموزشهای نوین، موفق به دریافت نشان عالی مدیر سال در سال ۱۴۰۲ گردید و از ایشان تقدیر به عمل آمد.

هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال با رویکرد تجلیل از مدیران ارزش‌‌آفرین و تاثیرگذار در صنعت و اقتصاد  کشور با حمایت کنندگان دولتی از‌‌‌جمله وزارت راه و شهرسازی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت نفت، وزارت صنعت-معدن و تجارت، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران، مرکز تجارت جهانی و سازمان تأمین اجتماعی برگزار گردید. در این اجلاس سخنرانان متعددی از دانشگاه، صنعت، مجلس و دولت صحبتهایی در این حوزه داشتند که برای حاضرین در این اجلاس مفید واقع شد.