کتاب گام به گام چهارم سری شاه کلید

تولید کننده : انتشارات کلاغ سپید
حل‌المسائل دروس پایه‌ی چهارم
قیمت :
59,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
44,250 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

کتاب پیش رو مجموعه‌ای است جامع که دروس پایه چهارم دبستان را تحت پوشش قرار داده است. دانش‌آموز در این کتاب دروس ریاضی، علوم، فارسی و نگارش، مطالعات اجتماعی، هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن را مطالعه خواهد کرد. مؤلفان در شاه کلید چهارم با تکیه بر انواع جدول و تمرین‌های متنوع، دانش‌آموز را برای مطالعه و یادگیری مبانی درسی تشویق می‌کنند. کادرهای آموزشی مجزا در هر بخش از کتاب دانش‌آموز را به صورت قدم‌به‌قدم در یادگیری همراهی می‌کند و در ادامه با درج انواع پرسش و پاسخ تألیفی، مهارت او را در پاسخ‌گویی به تمرین‌ها و امتحانات ساده و پیشرفته تقویت می‌کند. این کتاب به عنوان یکی از مرجع‌های استاندارد و قابل قبول در اختیار دانش‌آموزان چهارم دبستان قرار گرفته است.

شاه‌کلید چهارم دبستان توسط انتشارات کلاغ سپید منتشر شده و تمامی کتاب‌های درسی این پایه را دربردارد و در هر کتاب به پاسخ‌گویی پرسش‌های کتاب درسی و تکمیل آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی می‌پردازد. شما می‌توانید نمونه آزمون‌های درس‌های این پایه را از طریق اپلیکیشن کلاغ سپید مشاهده کنید.

1398/05/15
علی اکبر
من هیچ کدوم از کارت های اعتباری سامان ملت و...رو برای پرداخت ندارم باید چی کار کنم
کارشناس گاج
سلام علی اکبر جان؛
شما با هر کارتی که عضو شبکه شتاب باشد می توانید خرید خود را صورت دهید.
1397/07/05
رضا
سلام ببخشید این کتاب من چاپ ۹۶ رو دارم میخواستم بپرسم آیا تغییرات زیادی داشته و باید چاپ جدید رو بخرم یا همون چاب قبل کافیه؟
کارشناس گاج
سلام رضا جان؛
شما می توانید فایل پی دی اف کتاب جدید را که روی سایت قرار دارد دانلود کرده و با کتاب قدیمی مقایسه کنید تا اگر تغییری نکرده باشد از آن استفاده کنید.
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×