کتاب هندسه دهم ریاضی سری 40 قدم

تولید کننده : انتشارات کلاغ سپید
درس‌نامه‌های جامع + پرسش‌‌های چهارگزینه‌ای + پاسخ‌نامه‌ی تشریحی
قیمت :
59,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
44,250 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

مؤلفان کتاب‌های 40 قدم براساس چهارچوب‌های تعریف شده و با الگو قرار دادن کتاب‌های درسی جدید، هر کتاب را در قالب چهل بخش آموزشی شامل درس‌نامه‌های کامل و مفهومی، مثال‌های تشریحی در متن درس‌نامه‌ و مثال‌های چهارگزینه‌ای در پایان هر قدم، به‌طور کامل و حرفه‌ای طبقه‌بندی کرده‌اند و مطالب درسی کتاب‌های دوره‌ی متوسطه‌ی دوم را به شیوایی و با ضرب‌آهنگی مطلوب آموزش داده‌اند و در پایان هر قدم با طراحی تمرین‌های چهارگزینه‌ای، امکان تکرار و مرور نکات آموزشی را برای دانش‌آموزان فراهم کرده‌اند. همچنین در پایان هر چند قدم، مجموعه‌ای از تست‌های تألیفی و تست‌های کنکورهای سراسری با مفاهیم درسی وابسته به هم و مکمل یکدیگر آورده شده تا دانش‌آموزان کوشا با تجزیه‌ و تحلیل این تست‌ها بتوانند توانایی و دانشی را که از طریق مطالعه درس‌نامه‌ها و حل مثال‌ها و تمرین‌ها به دست آورده‌اند، به‌طور جدی در محک آزمون قرار دهند. پاسخ‌های تشریحی تمرین‌های پایان هر قدم و تست‌های مرور و جمع‌بندی قدم‌ها به‌طور مفصل همراه با توضیحات کافی و با نثری روان در بخش پاسخ‌نامه در پایان کتاب نگاشته شده است.

«40 قدم هندسه دهم» توسط جناب آقای مهندس محمد صحت‌کار در 408 صفحه گردآوری‌ شده و انتشارات کلاغ سپید نیز آن را به چاپ رسانده است. این کتاب موارد زیر را دربردارد:

  • آموزش کامل کتاب درسی در چهل قدم آموزشی
  • شامل 1100 مثال و پرسش چهارگزینه‌ای
  • ارائه‌ی پاسخ تشریحی پرسش‌ها در پایان کتاب
1397/04/30
محمد هادی
سلام
می خواستم بدونم از نظر تست ها میکرو بهتره یا این کتاب؟ خواهشا کمک کنید. ممنون.
کارشناس گاج
سلام محمدهادی جان؛
به انتخاب و هدف شما بستگی دارد.کتاب چهل قدم شامل تست‌های تالیفی، مفهومی و کنکور سراسری مرتبط با مباحث درسی است. کتاب میکرو طبقه‌بندی نیز دارای تست‌های تالیفی و کنکوری است. بنابراین هر دو کتاب برای تقویت مهارت تست‌زنی دانش آموزان مناسب هستند. فقط سطح درسنامه‌ و تست‌های 40 قدم در سطح تیزهوشان است.
1397/02/04
شایان
کتابی با رویکردی کاملا متفاوت نسبت به بقیه کتاب های موجود
این کتاب واقعا باعث ایجاد علاقه به هندسه میشه

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×