کتاب نازنین من

نامه های هایدگر به همسرش الفریده

فروشندگان: فروشنده

پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت کالا
ضمانت کیفیت کالا
پرداخت امن از درگاه بانکی
  • درباره محصول
  • اطلاعات محصول
  • نظرات کاربران
توضیح کلی

نوشته پایین قسمتی از متن کتاب نازنین من است.
... من یک زندگی با ارزش در پیش دارم که در آن می توانم خود را کاملا وقف مشکلات خود کنم و تو هم در کنار من هستی، و وقتی در کنار من هستی، و وقتی از سرزمین دور با سوالات بزرگ خسته از راه می رسم، آرامش به من هدیه می کنی...
... تمام این روابط زندگی طوری هستند که می توانم هر لحظه آنها را دور بریزم بدون اینکه کوچکترین نقصانی در زندگی معنوی خود حس کنم، شکافی آنها را از تاثیر روانی که عشق تو برایم دارد جدا می کند، نه که اینها فقط باید به لحاظ معنوی، هنگام بحران در رابطه با کار شخصی‌ام، در توانایی داشتن حس همدردی، هنگام تنشهای موقت و دایمی و گرفتاری، تاثیر بگذارند، نه، بلکه چون تو عزیز، نگاه های کودکانه ات، بوسه هایت، هشدارهای مادرانهات، و زنانه ترین تمناهایت، تمام روحت، کاملا شاداب در من تاثیر می گذارد، چون تو متعلق به من هستی و من متعلق به تو، چون ما در یک کمال متفاوت آفرینش خداوندی، متعلق به او هستیم، نیاز به یک واقعیت واقعی و شخصی داریم، بودنی آزاد برای خودمان.
کتاب نازنین من به قلم گرترود هایدگر نوشته و توسط مهشید میرمعزی به فارسی روان ترجمه شده است. این اثر به همت انتشارات نقش و نگار در 520 صفحه به چاپ رسیده است.

مشاهده کامل
اطلاعات محصول
اولین نفری باشید که این کالا را بررسی می کند

خریداران این کالاها را نیز خریده اند

×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.