کتاب عدالت اجتماعی آزادی و توسعه در ایران امروز مجموعه دیده بانی اقتصاد ایران جلد 3

فروشندگان: فروشنده

پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت کالا
ضمانت کیفیت کالا
پرداخت امن از درگاه بانکی
  • درباره محصول
  • اطلاعات محصول
  • نظرات کاربران
توضیح کلی

نوشته پایین قسمتی از متن کتاب کتاب عدالت اجتماعی آزادی و توسعه در ایران امروز مجموعه دیده بانی اقتصاد ایران جلد 3 است.
در دیده بانی از اقتصاد ایران مانند هر امر اصلاحی و اعتلابخش دیگر وجه اندیشه ای نقش زیربنایی و پیشگام دارد. کشورمان ایران در سه حیطهی عدالت، آزادی و توسعه با خلأهای معرفتی جدی روبه روست و در این میان، حیرت انگیزترین پارادوکس بازتولید نظام وار همه ی انواع نابرابری های ناموجه به واسطه ی ویژگیهای جغرافیایی، تاریخی، سیاسی و اقتصادی است که نیاز به اندیشه ورزی را هرچه بیشتر ضروری و برجسته می سازد. از این رو، سهل انگاری و انفعال غیرعادی همراه با برخوردهای فرصت طلبانه و بدنام کنندهی عدالت در پیوند آزادی و توسعه توضیح دهنده ی چرایی باز تولید توسعه نیافتگی با وجود برخورداری سرشار این سرزمین از منابع انسانی و مادی است.
این کتاب کوشش می کند تا با واکاوی تجربه ی تاریخی اقتصاد سیاسی پس از انقلاب اسلامی و با بهره گیری از میراث اندیشه ای آیت الله شهید دکتر بهشتی و امام خمینی بنیان های سست رویه های مخدوش کنندهی عزت نفس ایرانیان را در این سه محور آشکار سازد و چاره های ایرانی و . متکی به آخرین دستاوردهای دانش توسعه را معرفی کند.
کتاب عدالت اجتماعی آزادی و توسعه در ایران امروز مجموعه دیده بانی اقتصاد ایران به قلم فرشاد مؤمنی نوشته شده و به همت انتشارات نقش و نگار در 351 صفحه منتشر شده است.

مشاهده کامل
اطلاعات محصول
اولین نفری باشید که این کالا را بررسی می کند

خریداران این کالاها را نیز خریده اند

×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.