کتاب شای و پرنده کوچک مجموعه کتاب های تصویری

تولید کننده : انتشارات زنبور
قیمت :
39,000 تومان
تخفیف :
٪10 تخفیف
قیمت برای شما :
35,100 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

"آوازی واقعی خواند! خیلی قشنگ بود. شای شیفته‌ی صدای پرنده شده بود. خیلی دلش می‌خواست او را ببیند. اما شای نمی‌دانست چه‌طور باید با پرنده حرف بزند. اگر زبانش می‌گرفت چه؟ اگر صورتش از خجالت سرخ می‌شد چه؟ اگر..."

کودکان و خردسالان، در سنین حساسی برای آموزش و فراگیری مطالب هستند؛ مهمترین موردی که آن‌ها باید یاد بگیرند، زبان مادریشان است، زبانی که تا آخر عمر با آن صحبت می‌کنند، فکر می‌کنند، افکار و نظرات دیگران را با آن متوجه می‌شوند و از آن به‌عنوان زبان اول خود یاد خواهند کرد. در این سنین است که پایه‌های زبان مادری در کودکان شکل می‌گیرد و آن‌ها را برای وارد شدن به دبستان و طی‌کردن مراحل دیگر زندگی‌شان آماده می‌کند. بسیاری از صاحبان‌نظر در امر آموزش و پرورش کودکان معتقدند که مطالعه و بررسی کتاب‌هایی که با تصاویر و متن درست، برای کودکان مناسب‌سازی شده باشد، می‌تواند در سال‌های آتی در پیشرفت آن‌ها در مدرسه تاثیر بگذارد و پایه‌های مفهومی زبان برایشان مستحکم‌تر شود. کتاب «شای و پرنده‌ی کوچک» از این دسته به‌شمار می‌آید که با تصویر‌سازی مناسب همراه با سادگی و قابل فهم بودن داستان، آن را از همه‌ی جهات برای استفاده‌ی خردسالان مناسب کرده و کودک را تا پایان با خود همراه می‌کند. 

این کتاب توسط «دبورا فریدمن» نوشته شده و به همت پروانه خدابنده‌لو به فارسی روان ترجمه شده است. مخاطبان اصلی آن کودکان با گروه سنی «الف» و «ب» هستند. انتشارات زنبور کتاب پیش رو را در 48 صفحه‌ی مصور رنگی گردآوری کرده و آن‌را با جلد گالینگور و فرم صحافی دوخت منتشر نموده است.

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×