کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور سری خط ویژه کنکور 99

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور سری خط ویژه کنکور 99

دهم + یازدهم + دوازدهم (ویژه‌ی دوران جمع‌بندی)
امتیاز 25 نفر
4.6 از 5

فروشندگان: فروشنده

پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت کالا
ضمانت کیفیت کالا
پرداخت امن از درگاه بانکی
  • درباره محصول
  • اطلاعات محصول
  • نظرات کاربران
توضیح کلی

همیشه راه‌ها و خط‌های زیادی هست که بتواند شما را به هدف‌هایی که دارید برسانند، اما اگر برای رسیدن به هدفتان از خط ویژه‌ استفاده کنید، از هم‌‌مسیرهای خود یک گام فراتر خواهید بود و زودتر از آن‌ها به مقصد خواهید رسید. کتاب‌های خط ویژه انتشارات بین‌المللی گاج یک هدف دارد آن‌هم جمع‌بندی و آموزش کامل و ویژه است که خیلی سال بوده به گوش همه ما آشناست. این کتاب به‌طورکلی در 5 بخش اصلی واژگان، دستور زبان، کلوز تست، درک مطلب و آزمون‌های جامع گردآوری شده است. در بخش نخست، واژگان مهم کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم به ترتیب پایه و درس در 10 بخش گردآوری شده است. این واژگان مهم در هر درس به‌صورت فهرست‌وار به همراه معنی فارسی و براساس نقش دستوری آن‌ها (اسم، صفت، فعل و قید) در 4 جدول مجزا (و با چهار رنگ مختلف) گردآوری شده است. از آن‌جایی‌که روش اصولی یادگیری واژه‌، از طریق کاربرد آن در ترکیبات و عبارات معنادار است و به دلیل اهمیت این ترکیبات در پاسخ‌گویی به تست‌های واژگان، ترکیبات مهمِ موجود در کتاب (و تعدادی از ترکیبات مهم خارج از کتاب) در جدولی جداگانه به همراه ترجمه‌ی آن‌ها آمده است. همچنین مترداف‌ها و متضادهای مهم و کاربردی متناسب با واژه‌های هر درس در جدولی جداگانه (و البته این‌بار بدون معنی فارسی) گردآوری شده است. پس از معرفی مهم‌ترین واژگان هر درس، 40 سوال تستی مربوط به واژگان همان درس، با چینش آسان به سخت آورده شده تا دانش‌آموز توسط آن‌ها میزان یادگیری خود را بسنجد. در مجموع در بخش واژگان 400 تست به همراه پاسخ تشریحی آن‌ها فراهم شده است. نکته‌ی ویژه در مورد بخش دستور زبان در این کتاب آن است که مطالب دستوری هر سه کتاب دوره‌ی دوم متوسطه پس از بررسی دقیق، با در نظر گرفتن اشتراکات موضوعی مباحث در 10 بخش گردآوری شده است. در پایان هر بخش از دستور زبان، با توجه به اهمیت مبحث، تعدادی تست مرتبط به همراه پاسخ تشریحی آن‌ها فراهم شده است (در مجموع 355 تست)؛ چینش این تست‌ها همانند واژگان از آسان به سخت است. در بخش کلوز تست و درک مطلب پس از درس‌نامه‌ی کوتاه که فقط به بیان نکات کلی و اساسی در پاسخ‌گویی به سؤالات این قسمت‌ها می‌پردازد، تعدادی از سؤالات این مباحث از کنکورهای سال‌های گذشته را به همراه پاسخ تشریحی آن‌ها برای شما بیان شده است. در پایان این کتاب، برای این‌که دانش‌آموز بتواند به‌طورکلی و در قالب یک آزمون شبیه‌سازی‌شده‌ی کنکور، خود را بسنجد، 3 آزمون جامع از مباحث کتاب‌های دوره‌ی متوسطه‌ی دوم طرح شده است. جدول مربوط به شکل گذشته و شکل سوم افعال بی‌قاعده که جهت یادگیری بهتر آن‌ها براساس آهنگ و ریتم کلمات، در چند گروه تقسیم‌بندی شده و به‌عنوان ضمیمه، در پایان کتاب آمده است. ناگفته نماند که پس‌ازاین بخش فهرست موضوعی دستور زبان نیز به پایان کتاب پیوست شده است. 

این کتاب منبعی جامع از مباحث زبان انگلیسی متوسطه‌ی دوم را در اختیار داوطلبان همه‌ی رشته‌ها قرار داده است. داوطلبان بامطالعه‌ی کتاب حاضر علاوه بر نکات گرامری و اصطلاحات کاربردی، بانکی کامل از تست‌های کنکورهای سراسری، پرسش و پاسخ‌ها و نکات کنکوری را در دست خواهند داشت. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه‌ی درس‌نامه‌های گرامری کوتاه و کاربردی و لیست واژگان طبقه‌بندی‌شده برای هر درس
  • بررسی و تحلیل پرسش‌های چهارگزینه‌ای کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور سال‌های اخیر
  • ارائه‌ی پاسخ‌های تشریحی برای تمام سؤالات گرامر، واژگان، کلوزتست و درک مطلب
  • همراه با 3 آزمون جامع
  • پیوست لیست افعال بی‌قاعده، فهرست موضوعی دستور زبان و ضرب‌المثل‌ها به پایان کتاب
  • ارائه‌ی کنکور‌های سراسری داخل و خارج از کشور 98

مشاهده کامل
اطلاعات محصول
درباره محصول دیدگاهی بنویسید
امتیاز 25 نفر
4.6 از 5
+ افزودن نظر و امتیاز جدید
مهدی
چقد خوبه این کتاب !
1398/04/29
محسن
خیلی عالی این کتاب
1398/03/17
911826
سلام سطح این کتاب در چه سطحه؟من زبان مطلاعه ی زیادی نکردم ولی درصد پایینی نمیزنم مثلا هفتاد هشتاد ولی دوست دارم بالاتر بزنم به درد من میخوره؟لطفا صادقانه بگید که تست هاش اسونه یا متوسط رو به بالا و سخت؟
1398/02/21
کارشناس گاج مارکت
سلام دوست عزیز؛
این کتاب برای جمع بندی است و سطح درسنامه و تست آن کنکوری است. همچنین شما می توانید فایل نیم نگاه آن را نیز مشاهده کنید.
1398/02/21
سینا
کتاب برای جمع بندی عالیه
1397/12/08
سینا
عالی!!!
1397/11/28

خریداران این کالاها را نیز خریده اند

×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.