کتاب ریاضی یازدهم تجربی سری IQ

تست‌های دشوار + پاسخ‌های تشریحی + درس‌نامه‌‌های کاربردی
قیمت :
85,000 تومان
تخفیف :
٪15
قیمت برای شما :
72,250 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

مجموعه کتاب‌های IQ به‌منظور آشنایی دانش‌آموزان با تست‌های سطح بالا و دشوار، طراحی شده است. به‌این‌ترتیب دانش‌آموز می‌تواند در کنار مطالعه‌ی کتاب مرجع خود به بانکی جامع از پرسش‌های چهارگزینه‌ای فراتر از سطح کتاب درسی، دسترسی داشته باشد. این جریان از یک‌سو موجب می‌شود تا دانش‌آموز پس از مطالعه‌ی دقیق مباحث کتاب درسی خود دیدی ریزبینانه‌‌تر نسبت به مضامین آن پیدا کند و از طرفی در روند پاسخ‌گویی به سؤالات، نقاط ضعف خود را شناخته و به درک عمیق‌تری از مباحث درسی برسد. در این راستا انتشارات بین‌المللی گاج توانسته با پاسخ‌گویی اصولی به احتیاجات دانش‌آموزان، بستری مناسب را برای رشد و پیشرفت آن‌ها فراهم کند. دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی گوناگون با استفاده از مجموعه‌ کتاب‌های IQ، از بانک گسترده‌ی سؤالات تستی به همراه پاسخ‌نامه‌های کاملا تشریحی بهره خواهند برد. همچنین مؤلف درس‌نامه‌های آموزشی و نکات کاربردی را در قالب کادرهای آموزشی در بخش پاسخ‌نامه‌ی تشریحی بیان کرده است. برای دست‌یابی به بهترین نتیجه توصیه می‌شود پس از مطالعه‌ی کتب درسی به سؤالات پاسخ دهید و در مرحله‌ی بعد با توجه به پاسخ‌نامه به تحلیل جواب‌ها بپردازید. به‌این‌ترتیب می‌توانید نقاط ضعف خود را شناخته و در جهت برطرف کردن آن‌ها تلاش کنید.
این کتاب 312 صفحه‎‌ای شامل تست‌های چهارگزینه‌ای سطح بالا از ریاضی پایه‌ی یازدهم است. مهندس پیام کریمی‌نیا با گردآوری پرسش‌های چهارگزینه‌ای همراه با پاسخ‌نامه‌های تشریحی، منبع مطالعاتی جامعی را در اختیار دانش‌آموزان یازدهم تجربی قرار داده است. این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:
•    درس‌نامه‌های کاربردی منطبق با خط به خط کتاب درسی 
•    ارائه‌ی بیش از 1000 پرسش چهارگزینه‌ای بی‌نظیر و چالشی 
•    ارائه پاسخ‌های کاملا تشریحی (قابل‌ فهم حتی برای دانش‌آموزان متوسط)

1398/04/23
رضا
همونطوری که خودش تو مقدمه گفته، از  اول تا آخر کنکور  رو جمع میکنه و عملا از هر کتاب دیگه ای بی نیازتون میکنه، عالیه
1398/04/10
سلام کتاب چاپ چه سالیه؟
کارشناس گاج
سلام محمد جان؛
در قسمت ویژگی‌های کالا شما می توانید سال انتشار هر محصولی را مشاهده کنید.
1398/04/09
میثم
wowwww عالیهههههه
1397/05/29
سارا
سلام فرق این کتاب با میکرو چیه؟؟؟کدومشو بهتره تهیه کنیم؟؟؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
هردوکتاب درسنامه و تست دارند اما تست‌های IQ کمی سخت تر و متفاوت تر از تست‌های کنکور است و برای رسیدن به درصدهای بالاتر از IQ استفاده می کنند.
1396/07/19
بهترین کتاب ریاضی یازدهم

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×