کتاب ریاضی پنجم سری سیر تا پیاز

آموزش + امتحان + تست (کامل‌ترین کتاب ریاضی پنجم)
قیمت :
79,000 تومان
تخفیف :
٪15
قیمت برای شما :
67,150 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

این مجموعه در دو بخش مجزا اما مرتبط به هم نگاشته شده، یعنی شیوه‌ی طراحی این کتاب به سیاقی است که هر چند با مطالعه‌ی هر بخش می‌توان به اصطلاحات، مفاهیم و مسائل آن درس مسلط شد، اما دانش‌آموز را به دلیل داشتن سیر زنجیروار به مطالعه‌ی دقیق و کامل کتاب علاقه‌مند می‌کند. ریاضی پنجم از مجموعه کتاب‌های سیر تا پیاز دربردارنده‌ی دو بخش زیر می‌شود:

1) آموزش و تست: در این بخش، آموزش با سبکی جدید و کاربردی ارائه شده است، آموزش مطالب از سطح کتاب درسی شروع شده و کم کم شما را با نمونه سوال مشکل‌تر و مفاهیم پیچیده‌تر آشنا می‌کند. در این بخش، موضوعات فراوان و پیچیده ریاضی، به ابعاد کوچکتر و قابل فهمی تقسیم و بیان می‌شود. با این روش کل مفاهیم کتاب را از ساده تا دشوار در 40 قدم آموزشی به‌راحتی فرا می‌گیرید. در انتهای هر قدم، چند سوال با عنوان «مرور و تمرین» ارائه شده است.

2) سوالات تشریحی: در این بخش سوال‌های امتحانی مهم و پرتکرار هر فصل همراه با پاسخ تشریحی آن‌ها آورده شده است. این بخش به منظور آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون‌های مدارس در نظر گرفته شده و برای موفقیت در امتحانات بسیار کارآمد است. همچنین شما می‌توانید فیلم آموزشی تدریس فصل به فصل کتاب درسی را در سایت driq.com مشاهده کنید.

این کتاب توسط محمدجواد حیدری در 272 صفحه گردآوری شده و انتشارات بین‌المللی گاج نیز آن را منتشر کرده است. سیر تا پیاز ریاضی پنجم موارد زیر را دربردارد:

  • ارائه‌ی درس‌نامه‌ی كامل به همراه نكات كليدی 
  • ارائه‌ی تمرين‌های متنوع،‌ طبقه‌بندی‌شده و هدفمند جهت كار در منزل و مدرسه
  • ارائه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای کاربردی
  • ارائه‌ی پاسخ‌نامه‌‌های کاملا تشریحی

1398/11/05
هستی
من این کتاب رو خریدم و نه تناا به پسرم بلکه به خودم برای همراهی با پسرم در درس ریاضی کمک کرد واقعا عالی هست حتی پسرم بدون کمک من یا درس دادن معلم با خواندن درس نامه ها کاملا درس رو یاد میگیره از این کامل تر نخواهید داشت
1398/05/12
هاجر
سلام این کتاب عالیه اگر مایل هستید بخرید و لذت ببرید ممنون از سایت اینترنتی گاج مارکت
1396/09/02
نجمه
بخریدش
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×