کتاب روی دور شانس مجموعه بیگ نیت

خاطرات یک مو سیخ‌سیخی سمج
تولید کننده:
انتشارات زنبور

فروشندگان: فروشنده

پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت کالا
ضمانت کیفیت کالا
پرداخت امن از درگاه بانکی
  • درباره محصول
  • اطلاعات محصول
  • نظرات کاربران
توضیح کلی

مجموعه کتاب‌های بیگ نیت داستان زندگی پسربچه‌ای  را روایت می‌کند که می خواهد بچه معروف و یکه تاز مدرسه شود و رکورد تازه‌ای را در مدرسه ثبت کند. در کتاب بیگ نیت، روی دورِ شانس، او به هر دری می زند تا در مسابقه‌ پیشاهنگی برنده شود و جایزه  نفر اول را به چنگ بیاورد. ماجراهای خنده‌دار بیگ نیت را در این کتاب 224 صفحه‌ای از دست ندهید.

"توی این اتاق هیچ خبری نیست، از هیچی! اینجا تنها کاری که از دسـتت برمی آید، این است که سـاکت بنشینی و کله ات را بگذاری روی میز، صدبار بنویسی: من دیگر وقتی مری لن پاپوسکی فلوت می زند، صداهای ناجور از خودم درنمی آورم.!"

شاید اولین چیزی که پس از شنیدن نام زنبور به ذهنتان برسد، معجون شفابخش عسل باشد. همه‌ی ما داستان زندگی این حشره ارزشمند و پاکیزه را شنیده‌ایم و می‌دانیم که بر گرد گل‌های با طراوت می‌گردد تا با جمع‌آوری شهد آنها عسل بسازد. داستان زیبای زندگی این موجود شگفت‌انگیز، ما را بر آن داشت تا نام یکی از بهترین مجموعه‌های نشر خود را زنبور بنامیم. آری، زنبور کوچک ما با پرسه زدن در ادوار و سرزمین‌های مختلف و آشنایی با فرهنگ مردمان در طول تاریخ، داستان‌های شیرین و شنیدنی را برایتان به ارمغان آورده است. هر کدام از کتاب‌های سری زنبور مانند منبعی غنی از داستان‌های ارزشمند فرهنگ‌های مختلف است. زنبور قصه‌ی ما گاه با پرسه زدن در سرزمین نورانی وحی، پیام پروردگار را در قالب قصه‌های قرآنی و یا داستان زندگی پیامبران بیان می‌کند و گاهی با گشت و گذار در سراسر دنیا داستان‌هایی از هیولاهای استرمانت، رولددال و ادبیات کلاسیک جهان برایتان نقل می‌کند.

مشاهده کامل
اطلاعات محصول
اولین نفری باشید که این کالا را بررسی می کند

خریداران این کالاها را نیز خریده اند

×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.