کتاب دو برج مجموعه ارباب حلقه ها

تولید کننده : انتشارات روزنه
قیمت :
89,500 تومان
تخفیف :
٪10
قیمت برای شما :
80,550 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

این مجموعه کتاب برگرفته از داستان مشهور ارباب حلقه‌هاست که توسط رضا علیزاده به فارسی روان ترجمه شده است. کتاب پیش رو را انتشارات روزنه منتشرکرده است.

"کتاب «ارباب حلقه‌ها - یاران حلقه» اثر نویسنده‌ی مشهور جی.آر.آر تالکین است. سه گانه‌ی ارباب حلقه‌ها از مشهورترین آثار وی است. از زمان نگارش کتاب تاکنون ارباب حلقه‌ها بارها تجدید چاپ شده و به زبان‌های زیادی ترجمه شده است. کتاب ارباب‌ حلقه‌ها یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین کتاب‌های ادبیات در قرن ۲۱ به شمار می‌رود. در این کتاب می خوانیم: «حلقه‌ای سه برای پادشاهان الف در زیر گنبد نیلی، حلقه‌ای هفت برای فرمانروایان دورف در تالارهای سنگی، حلقه‌ای نه برای آدمیان که محکوم به مرگ‌اند و فانی، و یکی از برای فرمانروای تاریکی بر سریر تاریکش، در سرزمین موردور، و سایه‌های آرامیده‌اش. حلقه‌ای است از برای حکم راندن، حلقه‌ای است برای یافتن، حلقه‌ای است از برای آوردن، و در تاریکی به هم پیوستن، در سرزمین موردور و سایه‌های آرامیده‌اش....»"

1396/11/14
امیرحسین
کی موجود میشه؟؟؟
کارشناس گاج
سلام امیر حسین جان؛
کتاب های سایر انتشارات به محض ناموجود شدن فرآیند تکمیل موجودی آنها پیگیری می شود و بر روی سایت قرار داده خواهد شد. باید لطف کنید و صبور باشید و کانال و سایت ما را دنبال کنید تا به محض موجود شدن کتاب های مورد نظرتان سریعا مطلع شوید.

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×