کتاب خرس قطبی کوچولو مجموعه حیوانات کوچک

تولید کننده : انتشارات زنبور
اگر این کتاب را دوست داشتید، داستان زندگی باقی حیوان ها را هم بخوانید.
قیمت :
85,000 تومان
تخفیف :
٪15
قیمت برای شما :
72,250 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

خرس‌های قطبی را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید چرا این اسم را دارند؟ غذایشان از کجا تامین می‌شود؟ از بچه های خود چگونه مراقبت می‌کنند؟

اگر می خواهید جواب این پرسش‌ها را بدانید کتاب خرس قطبی کوچولو را حتما بخوانید. این کتاب در هشت صفحه‌ی مصور رنگی به چاپ رسیده است و جنس تمامی صفحات آن از مقوای سخت است. قطع جلد ویژه و عروسکی این کتاب بسیار جالب توجه بوده و انتخاب مناسبی برای هدیه دادن به کودکان است.

شاید اولین چیزی که پس از شنیدن نام زنبور به ذهنتان برسد معجون شفابخش عسل باشد. همه‌ی ما داستان زندگی این حشره‌ی ارزشمند و پاکیزه را شنیده و می‌دانیم که بر گرد گل‌های خوشبو می­ گردد تا با  گردآوری شهد آنها عسل بسازند. داستان زیبای زندگی این موجود شگفت‌انگیز ما را بر آن داشت تا نام یکی از بهترین مجموعه‌های نشر خود را زنبور بنامیم. آری، زنبور کوچولوی ما با پرسه زدن در ادوار و سزمین‌های مختلف و آشنایی با فرهنگ مردمان در طول تاریخ، داستان‌های شیرین و شنیدنی را برایتان به ارمغان آورده است. در سری حیوانات کوچک از مجموعه کتاب‌های زنبور، نحوه‌ی زندگی حیوانات مختلف در قالب قصه‌های کودکانه بیان شده است. طراحی جلد عروسکی و نهایت ذوق و سلیقه‌ای که در تصویرگری صفحات این کتاب‌ها به کا‌ر رفته از دیگر ویژگی‌هایی است که برای مخاطبان اصلی این سری (یعنی کودکان) جالب توجه است.

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×