کتاب خرسی و موشی مجموعه راهنمای مهارت های زندگی

تولید کننده : انتشارات فنی ایران
قیمت :
75,000 تومان
تخفیف :
٪10
قیمت برای شما :
67,500 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

در هر يک از کتاب‌های اين مجموعه به يک يا چند مهارت زندگی پرداخته شده است تا به‌طور غيرمستقيم اين مهارت‌ها به کودکان آموزش داده شود. کتاب خرسی و موشی از مجموعه راهنمای مهارت‌های زندگی توسط کرنلیا ماداسپلمن نوشته شده و به قلم هایده کروبی به فارسی روان ترجمه شده است. چاپ و نشر این مجموعه توسط انتشارات فنی ایران صورت گرفته است. این کتاب در دسترس والدین قرار گرفته تا به راحتی بتوانند مهارت‌های مهم را به فرزندان‌شان آموزش دهند.

مجموعه ای که در دست دارید «راهنمای مهارت‌های زندگی خرسی و موشی» نام دارد و شامل چهار مهارت خودآگاهی، همدلی، پيشگيری از افسردگی و مديريت استرس است. در اين مجموعه، در قالب شش داستان با ترس، حسادت، احساسات ديگران و ويژگی‌های خودشان بيشتر آشنا می‌شوند.

"چرا خرسی حسادت می‌کند؟ رابطه‌ی خرسی با اطرافیانش چطور است؟ آیا چیزی هست که خرسی را بترساند؟ آیا موشی هم شبیه خرسی است؟ چقدر خودش را می شناسید؟ چه چیزهایی او را ناراحت می‌کند؟ چه وقت‌هایی دلش تنگ می‌شود؟ اگر می‌خواهید با خرسی و موشی بیشتر آشنا شوید، کافی است که شش داستان مجموعه‌ی «راهنمای مهارت‌های زندگی خرسی و موشی» را بخوانید.

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×