کتاب جشنی برای کلاغ ها 2 مجموعه نغمه آتش و یخ جلد 9

تولید کننده : انتشارات ویدا
جلد چهارم مجموعه نغمه آتش و یخ
قیمت :
57,000 تومان
تخفیف :
٪10
قیمت برای شما :
51,300 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

استارک‌ها بر سرزمین زمستانی حکم می‌رانند، جایی که خلق‌وخوی مردمانش همچون طبیعت سرد و خشک است. صداقت و درستکاری پیشه‌ی آن‌هاست. بازی تاج‌وتخت داستان جوانمردی و درستکاری همین مردان است، آنجا که چشمان تنگ‌بین دشمنان زیر نظرشان دارد و... . 

مجموعه‌ی نغمه‌ی آتش و یخ در حقیقت سه داستان در یک کتاب است: داستان نخست و اصلی نبرد بر سر تخت آهنین است که در وستروس و در سرزمین پادشاهان رخ می‌دهد. پس از مرگ شاه رابرت باراتئون، پسرش، جوفری با حمایت مادرش ملکه سرسی، بر تخت می‌نشیند اما ادارد استارک که دوست، وزیر و مشاور اول پادشاه است درمی‌یابد که او و خواهر و برادرش فرزندان راستین رابرت نیستند و ... . داستان دوم در شمال وستروس رخ می‌دهد، جایی که دیواری بسیار بزرگ و کهن از یخ، قلمرو انسان‌ها را از موجودات ازمابهتران جدا می‌کند و برادران قسم‌خورده نایت واچ تمام عمر خود را صرف مراقبت و محافظت از آن می‌کنند و... . داستان سوم هم در آن‌سوی دریا، از ماجراهای دنریزتارگارین، آخرین بازمانده‌ی خاندان بزرگ تارگارین که پادشاهان پیشین وستروس بوده‌اند حکایت دارد و ... . 

 این مجموعه بی‌شک یکی از برجسته‌ترین مجموعه رمان‌های جرج آر.آر.مارتین نویسنده‌ی مشهور آمریکایی استمجله‌ی تایم، در سال 2011 او را در فهرست صد مرد تأثیرگذار جهان قرار داده استتاکنون بیش‌ از پانزده میلیون نسخه از این مجموعه در سراسر دنیا به بیست زبان مختلف ترجمه و به فروش رسیده است

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×