کتاب تاریخ موسیقی غرب

از دوران باستان و قرون وسطی تا سده‌ی بیستم
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت کالا
ضمانت کیفیت کالا
پرداخت امن از درگاه بانکی
  • درباره محصول
  • اطلاعات محصول
  • نظرات کاربران
توضیح کلی

پدیدآورندگان تاریخ موسیقی غرب در ویراست هشتم کتاب به کاوش در روند رشد و توسعه‌ی موسیقی رفته‌اند و آهنگ دگرگونی‌هایش را از منظر تحول‌آفرینان واکاوی کرده‌اند. روانشناسی این رهیافت انسان‌محور القا می‌کند که مردم، شنوندگان، مخاطبان، منتقدان، اجراکنندگان و سازندگان در کانون روایت‌ها جای داشته باشند، تا بتوان ارزش‌ها و اعتبارها را از دیده‌ی آن‌ها بازخوانی کرد.

بی‌گمان سرگذشت یکی از بزرگ‌ترین آفریده‌های بشر در یک مجلد نمی‌گنجد، باوجوداین، مجموعه‌ی حاضر چنان بازبینی و ویرایش شده است که هر پژوهش‌گر و هنرپژوهی از محتوایش بهره‌مند خواهد شد. کتابی که پیش رو دارید، هفت‌بار پیش از این بازبینی شده است و همین نکته نشان می‌دهد که «تاریخ موسیقی غرب» در میان مشتاقان هنر موسیقی جایگاهی برجسته یافته است. روایت نورتن از تاریخ موسیقی در بافتار ساختارهای اجتماعی و رویدادهای تاریخی تبیین شده است. عنایت روایتگران این روایت به امر آموزش و آموزش شناسی نیز آشکار است و از این منظر می‌توان کتاب پیش رو را داستانی بی‌مانند دانست.

کتاب «تاریخ موسیقی غرب» با همکاری مشترک ج. پیتر برک‌هولدر، دانلد جی‌گراوت و کلاود و. پالیسکا گردآوری شده و کامران غبرایی آن را به فارسی روان ترجمه کرده است. انتشارات کتاب‌سرای نیک کار چاپ کتاب پیش رو را انجام داده است.

مشاهده کامل
اطلاعات محصول
اولین نفری باشید که این کالا را بررسی می کند

خریداران این کالاها را نیز خریده اند

×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.