کتاب بازی تاج و تخت مجموعه نغمه آتش و یخ جلد 3

تولید کننده : انتشارات ویدا
کتاب سوم از جلد اول کتاب مجموعه نغمه آتش و یخ
قیمت :
48,000 تومان
تخفیف :
٪10
قیمت برای شما :
43,200 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

استارک‌ها بر سرزمین زمستانی حکم می‌رانند، جایی که خلق و خوی مردمانش همچون طبیعت سرد و خشک است. صداقت و درستکاری پیشه‌ی آنهاست. بازی تاج و تخت داستان جوانمردی و درستکاری همین مردان است، آنجا که چشمان تنگ‌بین دشمنان زیر نظرشان دارد و... . 

مجموعه‌ی نغمه‌ی آتش و یخ در حقیقت سه داستان در یک داستان است: داستان نخست و اصلی نبرد بر سر تخت آهنین است که در وستروس و در سرزمین پادشاهان رخ می‌دهد. پس از مرگ شاه رابرت باراتئون، پسرش، جوفری با حمایت مادرش ملکه سرسی، بر تخت می‌نشیند اما ادارد استارک که دوست، وزیر و مشاور اول پادشاه است در می‌یابد که او و خواهر و برادرش فرزندان راستین رابرت نیستند و ... . داستان دوم در شمال وستروس رخ می‌دهد، جایی که دیواری بسیار بزرگ و کهن از یخ قلمرو انسان‌ها را از موجودات از ما بهتران جدا می‌کند و برادران قسم خورده نایت واچ تمام عمر خود را صرف مراقبت و محافظت از آن می‌کنند و... . داستان سوم هم در آن سوی دریا، از ماجراهای دنریزتارگارین، آخرین بازمانده‌ی خاندان بزرگ تارگارین که پادشاهان پیشین وستروس بوده‌اند حکایت دارد و ... . 

 این مجموعه بی شک یکی از برجسته‌ترین مجموعه رمان‌های جرج آر.آر.مارتین نویسنده‌ی مشهور آمریکایی است. مجله‌ی تایم، در سال 2011 او را در فهرست صد مرد تاثیرگذار جهان قرار داده است. تاکنون بیش از پانزده میلیون نسخه از این مجموعه در سراسر دنیا به بیست زبان مختلف ترجمه و به فروش رسیده است. 

"روی تپه‌ای مشرف به جاده پادشاهان میز بزرگی که از یک درخت کاج بریده شده درست شده بود، زیر نارون سرخی قرار داده شده و رویش پارچه‌ی طلایی انداخته بودند. لرد تیوین کنار چادر با شکوهش همراه با شوالیه ها و لرد‌های پرچم‌دارش شام می‌خورد و پرچم‌های قرمز و طلایی بزرگش بر فراز میله‌ی بلندی در باد در اهتزاز بود."

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×