مجموعه 2 جلدی کتاب زیست شناسی جامع کنکور تجربی - نظام جدید

شامل کتاب‌های متن و مکث میکرو طلایی و عکس و مکث مینی میکرو طلایی
ناموجود

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

مجموعه پیش رو شامل کتاب‌های «میکرو طلایی متن و مکث زیست کنکور» و «مینی میکرو طلایی عکس و مکث زیست کنکور» بوده که مطالب و نکات زیست کنکور را به‌ترتیب با استفاده از نمودار درختی و تصویر بیان کرده است و به همین دلیل این دو جلد مکمل یکدیگراند و داوطلبان برای به‌دست آوردن تسلط کامل بر زیست کنکور می‌بایست هر دو جلد را مطالعه نمایند. با این حال این دو جلد به صورت جداگانه نیز در گاج مارکت عرضه شده تا داوطلبانی که تمایل به خرید تنها یک جلد از این عناوین را دارند، بتوانند آن را تهیه نمایند. در ادامه به‌اختصار نکات و مطالب مندرج در هر جلد را برایتان بیان کرده‌ایم.

چینش مباحث در کتاب میکرو طلایی متن و مکث زیست کنکور به‌صورت پایه‌به‌پایه و فصل‌به‌فصل بوده و به این خاطر عنوان درخت‌نامه را به خود گرفته که مطالب را با استفاده از نمودار با ساختار درختی بیان کرده است که این موضوع خود جمع‌بندی مطالب را برای داوطلبان آسان می‌کند. این کتاب از چهار بخش متفاوت تشکیل شده است. "درخت‌نامه" مجموعه نمودارهای طبقه‌بندی شده و منظم برای مطالعه کتاب درسی است که در به یاد سپردن مفاهیم و یادگیری آسان آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان و کم‌ترین حجم بسیار کمک‌کننده خواهد بود. "قیدنامه" که در آن تمامی قیدهای مهم و مفهومی متن کتاب درسی بیان شده (قیدها همچنان می‌توانند مورد توجه طراحان قرار گیرند!) بخش بعدی متن و مکث زیست کنکور را تشکیل می‌دهد. "نکات ترکیبی" عنوان قسمت دیگری از کتاب پیش رو شما بوده که از نکات مهم و کمتر اشاره شده‌ی مربوط به خود همان فصل و نکات حاصل از ترکیب نکات آن فصل با فصل‌های دیگر که احتمال دارد مورد توجه طراحان قرارگیرد، تشکیل شده است. در آخرین صفحات کتاب موضوعات و مباحث مشترک بین هر سه کتاب درسی، جمع‌بندی و در قالب جدول و جملات کوتاه شده، گردآوری و با عنوان "جمع‌بندی دلتا" نام‌گذاری شده است.

مؤلفان در کتاب مینی میکرو طلایی عکس و مکث زیست کنکور به بررسی و بیان تصاویر و نکات کتاب‌های زیست دهم، یازدهم و دوازدهم با چیدمان پایه به پایه و فصل‌به‌فصل پرداخته‌اند. هر صفحه از این کتاب از سه قسمت تشکیل شده است. مؤلفان در بخش Picture با ارائه‌ی اَشکال و تصاویر کتاب درسی و بیان نکات پنهان در آن، به داوطلبان در به دست آوردن تسلط هر چه بیشتر به این مباحث کمک می‌کنند. همچنین مؤلفان در ادامه با ارائه‌ی بخش Mini Box به بیان نکات مهم و کنکوری در قالب جدول و جملاتی با قرار دادن واژه‌ی کلیدی در جای خالی پرداخته‌‌اند؛ به‌این‌ترتیب این کلمات کلیدی در ذهن داوطلب ثبت شده و سریع‌تر آن‌ را به خاطر می‌سپارد. پاسخ این جاهای خالی در ادامه‌ی همان قسمت و با عنوان Key Words بیان شده است. 

مجموعه‌ی پیش رو با همکاری مشترک مهدی ضرغام، سوگل فرقانی و علی‌اکبر ظهری گردآوری شده و شامل مباحث و نکات زیست‌شناسی سال دهم، یازدهم و دوازدهم می‌شود. انتشارات بین‌المللی گاج این دو عنوان را منتشر کرده و از ویژگی‌های برجسته‌ی آن می‌توان به موارد زیراشاره کرد:

  • ویژه‌ی جمع‌بندی و مرور سریع
  • دربردارنده‌ی مباحث دهم، یازدهم و دوازدهم
  • ارائه‌ی مطالب با چیدمان پایه به پایه و فصل‌به‌فصل
  • بررسی تمامی نکات در قالب نمودار با ساختار درختی (درخت‌نامه)
  • بررسی تمامی شکل‌های کتاب درسی (شکل‌نامه)

1398/04/30
محمد
من این کتاب با ۲ کتاب دیگر سفارش دادم  کی بدست می رسد  و چگونه باخبر میشوم
کارشناس گاج
سلام محمد جان؛
لطف کنید با شماره   0216419 تماس بگیرید تا همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی کنند.
1398/04/26
زهرا
سلام این کتاب برای کنکور ۱۴۰۰ مناسب هست یا نه?
کارشناس گاج
سلام زهرا جان؛
بله، این کتاب برای کنکور 1400 مناسب است.
1398/04/18
زهرا
سلام من کتاب سفارش داد با پشت سفارشی پنج روز شده ولی هنوز به دستم نرسیده
کارشناس گاج
سلام زهرا جان؛
لطف کنید با شماره 6419-021 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
1398/03/06
علی
سلام من این کتای رو برای کنکور 99 میخوام میشه بگید چاپ جدید این کتاب حدودا چه ماهی وارد بازار میشه؟
کارشناس گاج
سلام علی جان؛
کتاب های جامع ویژه کنکور 99 بعد از برگزاری کنکور 98 و در طول تابستان منتشر خواهند شد.
1398/03/05
این مجموعه رو گرفتم و واقعا عالی بود، در کنارش کافیه یه کتاب تست بزنی و خیلی بی نظیره، مرسی بابت این دو تا کتاب خوب
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×