فیلم آموزشی آمار و احتمال یازدهم ریاضی سری مخ نقره ای

آموزش مباحث کتاب درسی + حل تمرین و فعالیت‌ها
قیمت :
300,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
225,000 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

می‌دانید قیمت هر ساعت معلم خصوصی چه‌قدر است؟ برای درک صرفه‌ی اقتصادی این محصول کافی است که بها‌ی آن‌را با قیمت هر ساعت معلم خصوصی مقایسه کنید. 

داشتن یک معلم خصوصی که هر زمانی که خواستید، بتوانید برای رفع مشکلات درس‌یتان به او مراجعه کنید یک امتیاز است. مجموعه ویدیویی مخ (معلم خصوصی) می‌تواند همان امتیاز برجسته شما نسبت به همکلاسی‌هایتان باشد. می‌توان یک جور دیگر هم به این ماجرا نگاه کرد، بسیاری از دانش‌آموزان به دنبال یک پَک آموزش تصویری برای درس آمار و احتمال پایه‌ی یازدهم هستند که توسط یک مدرس خوب تدریس شده باشد، باید بگوییم مجموعه ویدیویی «مخ»، همان چیزی است که به دنبالش می‌گردید. امروزه بیشتر دست‌اندرکاران عرصه‌ی آموزش، یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌های فراگیری مطالب را روش آموزش از طریق تصویر (ویدیو) می‌دانند. روش تدریسی که در کشور ما نیز به مرور دارد جای خود را در بین دانش‌آموزان و دانش‌پژوهان باز می‌کند. انتشارات بین‌المللی گاج نیز از این مهم غافل نبوده و به همین منظور شروع به تولید مجموعه‌های آموزشی «مخ» نموده است. مخ با تدریس خلاقانه اساتید برتر و حرفه‌ای تولید شده و بی‌شک دانش و تجربه‌ی این اساتید عزیز در خلق محصول پیش رو باعث ارتقا و تثبیت مهارت علمی دانش‌آموزان عزیز خواهد شد. رسالت کاری مخ تولید مجموعه فیلم‌های آموزشی کم‌نظیر (DVD) از مقطع پیش‌دبستان تا کنکور برای همه‌ی دروس بوده و این آغازی است برای تحولی دیگر در عرصه‌ی آموزش.

فیلم آموزشی پیش رویتان دربردارنده‌ی 20 حلقه DVD، با تدریس آقای کیوان دارابی است که مباحث آمار و احتمال پایه‌ی یازدهم را به طور کامل پوشش می‌دهد.

                                                                                

1397/04/29
محمد رضا
با سلام قسمتی از نمونه فیلم هر قدر کوتاه وجود نداره که بشه دید ؟ چون  کیفیت صدا و تصویر خیلی مهمه
کارشناس گاج
سلام محمدرضا جان؛
شما می توانید نمونه  ویدیو های مخ را از طریق آدرس اینستاگرامی زیر مشاهده نمایید.
1397/02/30
مهرشاد
با سلام
آیا این مجموعه فقط شامل آموزش هست یا آزمون هم داره؟
کارشناس گاج
سلام مهرشاد جان؛
این مجموعه شامل آموزش درس به درس و موشکافانه کتاب های درسی می باشد و هیچ آزمونی در آن گنجانده شنده است.
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×