خودآموز جی 5 مدل Doit سطح E1

تولید کننده : انتشارات جی 5
به همراه فکر افزار جی5 مدل Basic
قیمت :
360,000 تومان
تخفیف :
٪15
قیمت برای شما :
306,000 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

یادگیری زبان انگلیسی، نیازمند یک روش همه جانبه و منسجم است که علاوه بر دارا بودن استاندارد‌های بالای علمی و آموزشی، کاملا منطبق با اصول انگیزشی و روانشناسی یادگیری نیز باشد، تا زبان‌آموز را در طول دوره یادگیری علاقه‌مند و فعال نگه دارد. دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی DOIT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است. در این دوره آموزش زبان با کمک متدهای روانشناسی یادگیری و ابزارهای انگیزشی موجود، زبان‌آموزان را نسبت به یادگیری زبان کاملا متعهد می‌کند. محتوای سرفصل‌های "دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی Doit انتشارات جی۵" شامل موضوعات شخصی، خانوادگی و اجتماعی است و به زبان‌آموزان این اطمینان را می‌دهد که همیشه در مورد هر موضوعی حرفی برای گفتن دارند. منابع آموزشی دوره DOIT به این شرح است:

 • آموزش چهار مهارت زبان انگلیسی (مکالمه، شنیداری، خواندن و نوشتن)
 • کتاب‌های آموزشی بر مبنای منابع روز دنیا
 • منطبق با استاندارد بین‌المللی زبان CEFR
 • دوره آموزش زبان شش سطحی از مبتدی تا پیشرفته در هفده ترم 
 • یادگیری بدون فراموشی
 • فیلم‌های آموزشی متناسب با هر درس، فایل‌های صوتی و تمرین‌های شنیداری متعدد
 • کتاب‌های داستان جذاب به همراه سی دی تصویری آن
 • فکرافزار جی5 و جی برگ‌های تخصصی، ابزار‌های انگیزشی و تقویت اراده
 • برنامه‌ریزی مطالعاتی شخصی و پشتیبانی آنلاین آموزشی و انگیزشی توسط تیم تخصصی زبان انگلیسی جی5
 • برنامه تخصصی دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT جهت پایش میزان پیشرفت، مشاوره و پشتیبانی (به همراه خرید درون برنامه‌ای محصول برای ترم‌های بعدی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی)
 • عضویت در گروه‌های تعاملی متناسب با سطح زبان‌آموز و برگزاری آزمون‌های آنلاین متعدد
 • دارای آزمون‌های دوره‌ای (برای هر ترم) و جامع (برای هر سطح)
 • ارائه گواهینامه پایان دوره

پشتیبانی، آزمون، مدرک:

تحقیقات نشان داده است که وقتی ما به سازمان و گروهی قول و تعهدی را می‌دهیم به انجام آن وفادارتر هستیم. در همین راستا سیستم پشتیبانی تعاملی و انگیزشی دوره آموزش زبان انگلیسی DOIT، زبان‌آموز را تا انتهای دوره آموزشی، همراهی می‌کند. در راستای این پشتیبانی زبان‌آموز توسط تیم پشتیبانی به عضویت گروه‌های تلگرامی ویژه‌ای درمی‌آید و به‌صورت آنلاین و مستمر باهم گروهی‌ها و پشتیبانان خود در جهت حفظ استمرار یادگیری زبان و افزایش انگیزه و تعهد به مطالعه تا انتهای مسیر در ارتباط است. تیم پشتیبانی متناسب با نیاز و فرصت زمانی هر زبان‌آموز، میزان مطالعه روزانه او را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کند. علاوه بر این، در طول دوره برای سنجش پیشرفت زبان، تعدادی آزمون دوره‌ای آنلاین طراحی‌شده است.

انطباق با استاندارد بین‌المللی یادگیری زبان (CEFR):

این‌یک رویکرد خاص در یادگیری زبان است که بر پایه میزان توانایی فرد در برقراری ارتباطی مؤثر است و توصیه می‌شود، در آموزش زبان، این رویکرد مورداستفاده و پشتیبانی قرار گیرد. با توجه به تأکید CEFR بر مهارت‌های ارتباطی در یادگیری زبان، رویکرد آموزشی DOIT  بر اساس افزایش توانایی‌های زبان‌آموز در برقراری ارتباطی مؤثر و عمیق است.

در دوره DOIT  دستیابی به این توانایی‌ها بر اساس منابع روز دنیا، اصول علمی و تمرین‌های کاربردی است و زبان‌آموز را گام‌به‌گام به جلو سوق می‌دهد، تا از سطح مبتدی به سطح پیشرفته برسد و برای آزمون‌های بین‌المللی آماده و موفق باشد.

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×