در دنیای امروز که همه چیز سیر پیشرفت را به خود گرفته، ما برای پیش برد روند زندگیمان درحال دستیابی به تکنولوژی پیشرفته برای رسیدن به زندگی آسان هستیم؛ در این روند حتی کوچک‌ترین موارد هم لحاظ شده‌اند. برای مثال همه ما در گذشته از خودکارهای معمولی برای نوشتن روزانه استفاده می‌کردیم اما با پیشرفت فناوری بسیاری از ما قلم نوری را به‌عنوان جایگزین قرار‌داده‌ایم چون در هرزمان و هرجا قابل حمل است و بدون نیاز به همراه ‌داشتن دفتر یادداشت، مورد استفاده قرارمی‌گیرد اما این محصول پیشرفته معایبی هم به همراه دارد که از جمله این مشکلات می‌توان به گران بودن قلم‌های الکترونیکی، احتمال بالای خرابی در اثر ضربه، هزینه تعمیرات و... اشاره کرد.

حال و هوای گذشته:

خیلی از ما از ابزارهای پیشرفته برای نوشتن استفاده می‌کنیم اما قبول دارید که هیچ چیز قشنگ‌تر از حس نوشتن با خودکارهای قدیمی نیست؟! هم بسیار به‌صرفه و ارزان هستند و هم بسیار دلنشین‌تر. با ما همراه باشید تا بیشتر با این اختراع ساده و کاربردی آشنا شوید.

بیایید با هم نگاهی به تاریخچه خودکار بیندازیم:

در سال 1931 شخصی به نام لاسلو بیلو برای اولین بار خودکار نوک ساچمه‌ای را اختراع کرد. بعد از این اقدام هوشمندانه، او از برادر شیمی‌دان خود درخواست کرد تا راهی برای بهتر کردن کیفیت جوهر محصولش پیدا کند. بیلو دریافت که اگر از غلظت مرکب کم کند، استفاده از آن راحت‌تر خواهد شد پس جوهر خودکارهای امروزی پدید آمدند ولی این تمام ماجرا نبود چراکه او تصمیم گرفت خودنویس را کنار بگذارد و یک قلم جدید طراحی کند تا جوهر غلیظ به راحتی روی کاغذ کشیده و سریع هم خشک شود. این‌گونه بود که خودکار امروزی به‌وجود آمد. بعد از گذشت سال‌ها با ایجاد تغییرات ظاهری و ایجاد رنگ‌های مختلف، این کالا همچنان پرطرفدار است و کارخانه‌های زیادی برای تولید انواع خودکار و برطرف کردن تقاضا درحال کار هستند.

انوع خودکار و روان نویس:

خودکار فانتزی، خوش‌نویسی، ژله‌ای، نوک‌تیز، سه بعدی، خودکار حرارتی خیاطی و... از جمله این محصولات هستند، علاوه‌ براین انواع خاص‌تر این محصول به عنوان هدایای نفیس خریداری می‌شوند که خودکارهای شیک مردانه، خودکار چاقویی، کادویی، فلزی، لوکس و هوشمند از جمله این موارد هستند.

از انواع روان نویس هم می‌توان به روان‌نویس ژله‌ای، نمدی، آکواریومی، فانتزی و ... اشاره کرد.

بهترین برندهای ایرانی و خارجی خودکار و روان نویس:

برندهایی از جمله پنتر، پارکر، کیان، یوروپن، ساراسا، استدلر، زبرا، کنکو، سی کلاس، فابر کاستل، اشنایدر، بیک اصل، دیپلمات، شیفر، استابیلو، لامی، هپی دی، یونی بال و... از جمله مارک‌های خودکار و روان نویس هستند.

محصولات تولیدی توسط این برندها هر کدام از تنوع خاصی برخوردارند و شما می‌توانید علاوه خودکارهای اصلی مشکی، قرمز و آبی از بسته‌های خودکار رنگی تولیدشده توسط این کمپانی‌ها هم استفاده کنید تا به دفتری که در آن می‌نویسید جلوه بیشتری ببخشید.

خرید و قیمت خودکار و روان‌نویس در گاج‌مارکت:

ما در سایت گاج مارکت همواره در تلاشیم تا با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت، خرید لوازم تحریر مورد نیاز شما را آسان کنیم. قیمت خودکارها و روان نویس‌های موجود در gajmarket.com امکان یک خرید دلچسب و به‌صرفه را برای شما فراهم می‌کند.