کتاب 17 کتاب جامع یازدهم ریاضی در یک کتاب سری +EQ

ویژه‌ی رشته‌‌ی ریاضی (آموزش سریع + سوالات امتحانی)
قیمت :
85,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
63,750 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

ماه خرداد، شب امتحان، امتحان آخر ترم. شاید شما هم، حتی با خواندن یا شنیدن این کلمات میزان آدرنالین خون‌تان بالا برود و دچار استرس شوید. امتحانات پایان ترم تفاوت بسیاری با امتحانات عادی کلاسی دارد و موفقیت در آنها قلق‌های خاص خودش را می‌طلبد. کتاب‌های +EQ گاج، دارای درسنامه‌های مفید و کاربردی مطابق با آخرین سرفصل‌های کتاب درسی هستند. پس از آن که دانش‌آموز از طریق این کتاب با مباحث درسی آشنا شد زمان آن فرا می‌رسد که آموخته‌های خود را با سوالات امتحانی استاندارد این کتاب بسنجد و به این ترتیب با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شده و درصدد رفع آنها بر‌آید. انتشارات بین‌المللی گاج قصد دارد تا شما با استفاده از این کتاب، شب امتحان‌تان را به شیرین‌ترین خاطره‌ی دوران تحصیل‌تان تبدیل کنید. "17 کتاب جامع یازدهم در یک کتاب سری +EQ" ویژه‌ی دانش‌آموزان رشته‌ی ریاضی به ارائه‌ی درسنامه‌های مفید و پرسش‌های امتحانی گوناگون به همراه پاسخ تشریحی پرداخته است. این کتاب شامل دروس تربیت بدنی2، فارسی2، نگارش2، انسان و محیط زیست، کارگاه کارآفرینی و تولید، تاریخ معاصر ایران، انضباط، حسابان1، آمار و احتمال، هندسه2، فیزیک2، شیمی2، زمین‌شناسی، آزمایشگاه علوم تجربی2، دین و زندگی2، عربی زبان قرآن2 و زبان انگلیسی2 است. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان موارد زیر را برشمرد:

  • ارائه‌ی 5500 پرسش استاندارد
  • پوشش تمامی مباحث با درسنامه‌های کوتاه، مفید و کاربردی 
  • ارائه‌ی پرسش‌های استاندارد و تیپ‌بندی شده برای هر درسنامه
  • پاسخ‌های کاملا تشریحی و آموزشی برای تمامی پرسش‌ها
  • ارائه‌ی 90 دوره آزمون (2 دوره نیم‌سال اول و 4 دوره نیم‌سال دوم برای هر درس) جهت آشنایی و آمادگی هر چه بیشتر برای تمامی دروس در امتحانات پایانی
1396/11/14
384228
سلام مثلا انضباط و تربیت بدنی را چه درسنامه و سوالاتی برایش دارید؟؟؟؟؟؟
کارشناس گاج
سلام عرفان جان؛
لطف کنید و با شماره 6420-021 تماس بگیرید تا همکاران بنده در این مورد شما را به طور کامل راهنمایی کنند.
1396/11/13
امین
به نظرم این کتاب عالیست اما من بعد خرید کردن و ثبت سفارش تازه موجود شد و نتوانستم این کتاب را تهیه کنم. حیف، ولی دوست داشتم این کتاب را به علاوه دیگر کتاب هایم داشته باشم .

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×