کتاب لغات عربی کنکور به روش TICK EIGHT

اول، دوم و سوم نظام قدیم
قیمت :
12,000 تومان
تخفیف :
٪20
قیمت برای شما :
9,600 تومان

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

Tick eight را باید فراتر از از نام یک کتاب یا مجموعه دانست. Tick eight یک روش منحصر به فرد است که توسط هرمان ابینگهاوس، فیلسوف آلمانی تبیین شده است. اساس این روش بر پایه ی مرور و تکرار مداوم است. یکی از معضلات  یاد گرفتن کلمات و واژگان زبان‌های دیگر، به خاطر سپردن معانی آنهاست. در روش Tick eight با تکرار هر روزه ی واژگان، لغات و معنای آنها در ذهن شما حک می‌شود. انتشارات بین المللی گاج  برای اولین بار از این متد در یادگیری واژگان استفاده کرده است. در سری کتاب Tick eight، تعدادی لغت برای یادگیری هر روز مشخص شده که در زیر هر لغت 8 مربع خالی وجود دارد. پس از به خاطر سپردن هر واژه همراه با معنی آن، 8 روز مداوم معنی کلمات را مرور کنید. در صورت حفظ بودن واژه در مربع علامت تیک و در صورت فراموش کردن آن، مربع را با علامت ضربدر پر کنید. در روز اول با لغات آورده شده در صفحه اول، شروع به حفظ لغات کرده و هر روز یک صفحه به آن اضافه کنید. در روز هشتم، 8 صفحه برای یادگیری خواهید داشت که در روز بعد صفحه اول حذف و صفحه نهم به دایره ی آموزش شما اضافه می‌شود. با همین روش هر روز یک صفحه از ابتدای کتاب حذف و یک صفحه ی دیگر به آخرین برگ اضافه می‌شود. با تکرار و تکرار و تکرار، رفته رفته کلمات و معانی آنها ملکه ی ذهن شما خواهد شد. 

کتاب لغات عربی کنکور به روش TICK EIGHT، نوشته مشترک علی فیلی و عباس زاهدی در 208 صفحه است. هدف از تألیف این کتاب تقویت مهارت به خاطرسپاری واژگان در حافظه بلند مدت، با صرف کمترین زمان و کسب بالاترین نتیجه است.

1396/11/23
حیدر
پیکش رایگانه...؟؟
کارشناس گاج
سلام حیدر جان؛
هزینه پست بر اساس وزن سفارش و مسافت شما توسط سیستم محاسبه گردیده و در حین فرآیند خرید؛ قبل از ورود به درگاه بانکی به شما نمایش داده خواهد شد.
1396/09/02
کیمیا
سلام ببخشید من این کتاب و یه کتاب دیگه رو سفارش دادم و پولش رو پرداخت کردم همون موقع هم تایید کرد اما دیدم نیومده 3 هفته گذشته الان وارد سایت شدم نوشته که  پرداخت نشده با اینک من پرداخت کردم الان چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ:
سلام دوست عزیز؛
لطف کنید و با شماره 0216419 تماس بگیرید تا همکاران بنده در این مورد شما را به طور کامل راهنمایی کنند

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×