کتاب فیزیک پایه کنکور ریاضی سری سیر تا پیاز - جلد بانک تست - نظام جدید

دهم + یازدهم (ویژه‌ی داوطلبان کنکور 98 رشته‌ی ریاضی)
قیمت :
48,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
36,000 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

کتابی که پیش رو دارید از مجموعه کتاب‌های پایه کنکور سیر تا پیاز گاج بوده که در دو جلد مجزای «بانک تست فیزیک پایه‌ی ریاضی» و «آموزش فیزیک پایه‌ی ریاضی» چاپ شده است. مطالب بیان شده کاملا مباحث کتاب‌های درسی فیزیک «1» و «2» را پوشش می‌دهد و حتی تلاش شده که مطالب کتاب درسی عمیق‌تر بررسی و موشکافی شود و تمام جوانب مبحث، مورد بررسی قرار گیرد. پرسش‌های چهارگزینه‌ای این کتاب به صورت موضوع به موضوع (و نه پایه به پایه) چیدمان شده است. در تست‌ها تلاش شده که در کنار آموزش مفهومی و دقیق مطالب درسی، تمامی نکات کنکوری و کلیدی و راه‌های میانبر نیز بیان شود. در برخی موارد می‌توانید به کمک نکات ارائه شده، بسیار سریع‌تر به پاسخ برسید. همه‌ی تست‌هایی که در سال‌های اخیر در کنکور آمده و موضوع مربوط به آن‌ها در کتاب‌های درسی جدید هنوز وجود دارد، در این کتاب به صورت ریز طبقه‌بندی بیان شده است. تست‌‌هایی که خواندن آن‌ها برای دانش‌آموزان واجب است، با علامت ستاره مشخص گردیده است. اگر به هر دلیلی زمان کم‌تری برای مطالعه دارید، ابتدا این تست‌ها (ستاره‌دار) را حل نمایید. در قسمت پاسخنامه، کادرهای آورده‌ شده که با خواندن آن‌ها موضوع درس مربوط به آن‌ تست و تست‌های بعدی را مرور می‌کنید. برای دوران جمع‌بندی نیاز به تعدادی تست دارید که تقریبا با خواندن آن‌ها، کل موضوع جمع‌بندی شود؛ در انتهای این کتاب شماره این تست‌ها برای مرور در دوران جمع‌بندی ارائه شده است. توصیه می‌شود که برای استفاده بهتر از کتاب و کسب درصد خوب در آزمون‌ها، در آغاز جلد اول (آموزش) را مطالعه نمایید و پس از خواندن هر قسمت از جلد آموزش، تست‌های مربوط به آن، در جلد تست را بخوانید و تمرین کنید. این کتاب با همکاری مشترک آقایان هادی حمزه‌پور و امیرحسن محمدپور در 480 صفحه گردآوری شده استاین کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

  • بانک کامل تست‌های کنکور و تألیفی (2176 تست)
  • ارائه‌ی تست‌های پوششی از مباحث جدید 
  • ستاره‌دار کردن تست‌های واجب و دشوار
  • ارائه‌ی کادرهای نکته و آموزش در پاسخ برای مرور سریع (429 کادر)
  • ارائه‌ی پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی (برای 2176 تست)
  • مشخص کردن تست‌های دوران جمع‌بندی کنکور
  • ارائه‌ی درس‌نامه‌های کنکوری در جلد آموزش فیزیک پایه (جلد مکمل)

1397/04/20
با سلام و احترام
ایا سیرتا پیاز   فیزیک دهم و سیر تا پیاز فیزیک یازدهم صرفا در کتاب فیزیک پایه  دو کتاب در یک کتاب جمع شده یا اینکه محتوای اندو نیز در سیر تا پیاز فیزیک پایه تغییر کرده است؟؟ با تشکر
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
‌درسنامه‌های آنها شبیه به هم می‌باشد. اما تست‌های آنها با هم متفاوت است.
1397/03/14
حسن
سلام
من کتابای دهم و یازدهم سیر تا پیاز رو دارم .این کتاب فرقی با اون ها داره؟
کارشناس گاج
سلام حسن جان؛
بله  از لحاظ درسنامه، نکات کنکوری و تست ها با هم فرق می کنند.
1397/03/14
سلام گاج . یک سوال داشتم الان من که می خوام آزمون ها رو بالای 80 بزنم و برای کنکور هم آماده شم کتاب فیزیک پایه میکرو مناسبه یا تست پایه سیر تا پیاز  .
لطفا راهنمایی کنید. ممنمون.
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
هر دو کتاب دارای تست های کنکوری به همراه نکات تست ها می باشند و برای داوطلبان کنکور 98 مناسب است. سطح تست های هر دو کتاب خوب هست و اگر قصد تست زنی و آمادگی برای کنکور رو دارید هر دو کتاب مناسب است.
1397/02/29
با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم این سری کتاب های سیر تا پیاز  پایه برای دهم و یازدهم تا کی موجود هست ؟ایا ممکنه چاپش متوقف بشه و به اتمام برسه؟لطفا زمان دقیقشو اعلام کنید تا بدونم برای خریدشون چقدر زمان دارم.با تشکر.
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
این کتاب چاپ جدید می باشد و تا کنکور 98 چاپ آن متوقف نمی شود.
1397/02/24
شجاع الدین
درود و خسته نباشید
لطفا اگه میشه فرق بین کتاب های میکرو طبقه بندی با سیر تا پیاز رو توضیح بدهید.
سپاس فراوان
کارشناس گاج
سلام شجاع الدین عزیز،
کتاب های میکرو طبقه بندی شامل تست و پاسخ های تشریحی برای دانش آموزانی است که می خواهند تست زدن را تمرین کنند و کتاب های سیر تا پیاز نیز شامل درسنامه های جامع و کامل برای دانش آموزانی است که آموزش برایشان مهم است. البته این کتاب با دارا بودن تست های فراوان برای تست زنی هم مناسب می باشد.
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×