کتاب فیزیک پایه کنکور ریاضی سری سیر تا پیاز - جلد آموزش - نظام جدید

دهم + یازدهم (ویژه‌ی داوطلبان کنکور 98 رشته‌ی ریاضی)
قیمت :
27,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
20,250 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

کتابی که پیش رو دارید از مجموعه کتاب‌های پایه کنکور سیر تا پیاز گاج بوده که در دو جلد مجزای «آموزش فیزیک پایه‌ی ریاضی» و «بانک تست فیزیک پایه‌ی ریاضی» چاپ شده است. در این کتاب برای هر مبحث درسی، درس‌نامه‌ی کامل و جامعی آورده شده است. مطالب بیان شده کاملا کتاب‌های درسی فیزیک «1» و «2» را پوشش می‌دهد و حتی تلاش شده که مطالب کتاب درسی عمیق‌تر بررسی و موشکافی شود و تمام جوانب مبحث، مورد بررسی قرار گیرد. درس‌نامه‌های این کتاب به صورت موضوع به موضوع (و نه پایه به پایه) چیدمان شده است. در درس‌نامه‌ها تلاش شده که در کنار آموزش مفهومی و دقیق مطالب درسی، تمامی نکات کنکوری و کلیدی و راه‌های میانبر و تستی نیز آورده شود. در برخی موارد می‌توانید به کمک نکات ارائه شده، بسیار سریع‌تر به پاسخ برسید. در درس‌نامه‌ها کوشش شده با حل مثال و تست‌های آموزشی مختلف ضمن برداشتن لایه‌های بیش‌تری از مطالب، به دانش‌آموز کمک شود تا درک عمیق‌تری از موضوعات داشته باشد. چیدمان مثال‌ها و تست‌ها به گونه‌ای است که روند آموزش را تکمیل می‌کند. برای استفاده‌ی بهتر از کتاب، درس‌نامه‌های هر فصل به چند قسمت و هر قسمت هم به چند زیرتیتر مهم تقسیم شده و مطابق با این قسمت‌ها و همچنین زیرتیترها در جلد تست، تست‌ها طبقه‌بندی شده‌اند. توصیه می‌شود که برای استفاده بهتر از کتاب و کسب درصد خوب در آزمون‌ها، در آغاز درس‌نامه‌ را مطالعه نمایید، تمام مثال‌ها و تست‌ها را حل کنید و نکات را به خاطر بسپارید و سپس به سراغ حل تست‌های آن قسمت در جلد تست بروید.  

 این کتاب با همکاری مشترک آقایان هادی حمزه‌پور و امیرحسن محمدپور در 272 صفحه گردآوری شده استاین مجموعه‌ی دو جلدی موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

  • آموزش نکات کنکوری در 9 فصل و 41 قسمت
  • ارائه‌ی بانک کامل تست‌های کنکور و تألیفی با پاسخ تشریحی در جلد تست (2176)
  • ارائه‌ی تست‌های پوششی از مباحث جدید (661 تست آموزشی)
  • ستاره‌دار کردن تست‌های واجب و دشوار
  • مشخص کردن تست‌های دوران جمع‌بندی کنکور درجلد تست (360)

1397/05/25
سلام به گاج عزیز ;
آیا این کتاب رو برای کنکور ۹۹ چاپ نمی کنید؟
چون کل کتاب های پایه گاج برای ۹۸ فقط چاپ شدن.
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
کتاب پایه برای کنکور 99 امسال منتشر نخواهد شد. شما می توانید از کتاب های دهم و یازدهم سیر تا پیاز به صورت جداگانه استفاده کنید که برای کنکور 99 مناسب است.
1397/03/28
علی
سلام درسنامش با سیر تا پیاز فیزیک یازدهم فرق داره یا مثل همه؟
کارشناس گاج
سلام علی جان؛
بله درسنامه هاش یکی می باشد فقط تست هاشون با هم فرق می کند.
1397/03/28
محمد
سلام . تو توضیحات ذکر کردید که "درسنامه ها به صورت موضوع به موضوع و نه پایه به پایه "چیدمان شده . منظور از این قسمت چیه؟
کارشناس گاج
سلام محمد جان؛
به این معنی که موضوعات مختلف فیزیک رو بدون در نظر گرفتن ترتیب درس های پایه ها مطرح کرده است. به عنوان مثال مبحث انرژی و توان که در دو پایه دهم و یازدهم به صورت مجزا مطرح شده است در این کتاب در قالب یک بخش و با هم گذاشته شده است.
1397/03/08
امیرحسین
سلام
این کتاب رو هفته قبل از سایت گرفتم اما 8 صفحه سفید داره. چه کنم؟ از صفحات چاپ نشده میشه عکس بگیرید بفرستید؟ kianmirhossein@gmail.com
کارشناس گاج
سلام امیر حسین جان؛
لطف کنید با شماره 6419-021 تماس بگیرید تا همکاران ما در این مورد شما را به طور کامل راهنمایی کنند.
1397/03/06
mahsa
سلام من دانش اموز یازدهمیم برای امسال تابستون میخام دهم و یازدهم رو مرور کنم حالا شما این کتاب و کتاب های پایه کنکور نقره ای و میکرو و آس رو منتشر کردید... من واقعا موندم که کودومش رو بخونم کودوم بهتره؟ از طرفی از تمام کتاب میکرو یازدهم در طول سال استفاده میکردم. میشه راهنمایی کنید لطفا! ممنون
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
شما می توانید از کتاب های سیرتا پیاز پایه و میکرو طبقه بندی پایه (مخصوص داوطلبان کنکور 98) استفاده نمایید.
1397/03/02
فاطمه
سلام
تست های این کتاب بهتره یا میکرو؟ هم سطح هستن؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
هر دو کتاب دارای تست های کنکوری به همراه نکات تست ها می باشند و برای داوطلبان کنکور 98 مناسب است. سطح تست های هر دو کتاب خوب هست و اگر قصد تست زنی دارید هر دو کتاب مناسب است.
1397/02/30
من نمایشگاه کتاب بودم فقط جلد اموزش اومده بود رو خریدم و جلد دوکتابیش موجود نشده بود پرسیدم گفتن که تستاش در جلد دوم میاد و قابل خرید میشه اما الان دوجلد در یک کتاب اومده اما جلد جدای تست هاش نیومده حدودا چه زمانی این کتاب جدا آماده میشه ؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
این کتاب به صورت دوجلدی (آموزش + تست) منتشر شده است و در حال حاضر هر دو جلد بر روی سایت موجود می باشد.
1397/02/25
محمد
سلام
این کتاب درسنامش کامل و کامل هستش؟
و توصیخاتش از میکرو بیشتره؟
کارشناس گاج
سلام محمد جان؛
این کتاب دارای درس نامه جامع و کامل می باشد و به صورت دقیق به مفاهیم و نکات تستی مهم کنکوری پرداخته است. و آموزش آن نسبت به کتاب میکرو طبقه بندی بیشتر است.
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×