کتاب فارسی جامع کنکور سری آزمون پلاس - نظام جدید

دهم + یازدهم + دوازدهم
ناموجود

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

داوطلبان کنکور، پس از مطالعه‌ی نکات و زدن تست‌های متنوع و گوناگون، نیازمند منبعی کارآمد برای دوران جمع‌بندی هستند که با تکیه بر آن بتوانند تمام آموخته‌های خود را در ماه‌های پیش از آزمون سراسری مرور نمایند. منبعی که برای هر ریزموضوعی حداقل یک تست داشته باشد تا داوطلبان با بررسی آن، تسلط‌شان بر همه‌ی نکات کتاب درسی بیش از پیش شود. شما در این کتاب با تست‌هایی روبه‌رو می‌شوید که می‌توان گفت تقریبا در درس فارسی نخستین بار است که آن‌ها را مشاهده می‌کنید. این پرسش‌ها کاملا منطبق بر آزمون‌های سراسری‌اند و امکان طرح آن‌ها در کنکورهای آتی بسیار زیاد است؛ زیرا با نگاهی فراتر از ساختار سؤالات کنکور و ارزیابی ساختار تست‌های سایر دروس دفترچه کنکور اعم از دروس اختصاصی و عمومی طرح شده‌اند. در کتاب آزمون پلاس فارسی جامع کنکور، 85 آزمون طرح شده (حدود 1500 تست) که 75 آزمون به صورت مبحثی و 10 آزمون نیز به صورت جامع تألیف شده است. برنامه سازمان‌دهی شده آزمون‌ها به نحوی است که با دسته‌بندی مناسبی از مباحث مختلف کتاب درسی و تیپ‌های مختلف سؤالات، آزمون‌های تخصصی متعددی را ارائه می‌دهد. زمان اختصاص داده شده به هر آزمون، تایم پیشنهادی مؤلف است که براساس زمان استاندارد آزمون سراسری سنجیده شده و توصیه می‌گردد که تا جای ممکن سرعت عمل خود را در عین دقت کافی، بالا ببرید و پاسخ‌دهی به سؤالات را در چنین بازه‌ی زمانی معقولی از هم‌اکنون تمرین کنید. در کنار هر پاسخ نیز زمانی برحسب ثانیه درج شده که نشان‌دهنده‌ی ماکزیمم زمانی است که مجازید به آن تست اختصاص دهید. همچنین مولف، برای تمامی پرسش‌های این کتاب، پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی ارائه نموده و حتی سایر گزینه‌های نادرست را نیز (در تست‌های مورد نیاز) بررسی و واکاوی کرده است.

کتاب "فارسی جامع کنکور" سری آزمون پلاس توسط مرتضی کلاشلو در 304 صفحه گردآوری شده و انتشارات بین‌المللی گاج نیز آن را منتشر نموده است. از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بررسی مباحث فارسی دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت پایه به پایه
  • ارائه‌ی 75 آزمون مبحثی
  • ارائه‌ی 10 آزمون جامع
  • بررسی کامل گزینه‌ها و مهارت‌های حل سؤال در پاسخ‌نامه‌ی تشریحی
  • همراه با تست‌های کنکور سراسری 98

1398/08/15
سینا
عالیه. مخصوصا تستاش
1398/02/29
زهرا
سلام اون خودکاره تو عکس که کناره کتاب گذاشتین چیه؟؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
همراه با این کتاب یک مداد آزمون تیگ مگ نیز هدیه داده خواهد شد.
1397/10/17
حسینعلی
سلام گاج
آیاکتاب دوردنیادر4ساعت برای رشته ی تجربی چاپ می شود؟
آیا هنوزهم خرید های بالای100هزارتومان هزیه پست رایگانه؟؟؟
اگه رایگانه  چرا ازمن پول پست گرفت؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدین
ممنون از سایت و کتاب های خوبه تون
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
بله کتاب دور دنیا برای رشته تجربی برای نظام جدید بزودی بر روی سایت قرار می گیرد. در مورد هزینه ارسال نیز با شماره 6419-021 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
1397/10/12
سینا
✴️✴️✴️✴️عالی
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×