کتاب عربی کامل جامع کنکور انسانی سری میکرو طلایی - نظام جدید

دهم + یازدهم + دوازدهم (ویژه‌ی رشته‌‌ی انسانی)
ناموجود

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

مؤلف در کتاب میکرو طلایی «عربی کامل انسانی کنکور» به بیان مباحث عربی پایه‌ی دهم، یازدهم و دوازدهم ویژه‌ی رشته‌‌ی انسانی پرداخته‌ است. چینش مطالب در کتاب پیش رو پایه به پایه و درس به درس بوده که این امر به مطالعه‌ی هر چه راحت‌تر آن توسط داوطلبان کمک شایانی می‌کند. در این کتاب در هر مبحث درسی، درس‌نامه‌ی کامل و جامعی به همراه تمام نکات کنکوری آورده شده است. شیوه‌ی نگارش درس‌نامه‌ها طوری انتخاب شده که در کنار آموزش مفهومی و عمیق مطالب کتاب درسی، به ارائه‌ی نکات کلیدی و تستی نیز پرداخته شود. مؤلف به‌منظور تفهیم بهتر و بیشتر مباحث در این قسمت به ارائه‌ی مثال و حل تست نیز می‌پردازد. همچنین پس از هر درس‌نامه، خلاصه‌ای از نکات مهم ترجمه همان درس آورده شده تا دانش‌آموز در یک نگاه هدف درس را آموزش ببیند. در پایان آموزش کتاب، نکات کلیدی ترجمه و هم‌چنین مفاهیم احادیث، آیات و جملات حکیمانه آورده شده تا دانش‌آموزان درک بهتری از تست‌های مربوط به ترجمه و مفهوم پیدا کنند. مهم‌ترین قسمت این کتاب، بانک تست جامع آن است. در این قسمت سؤالات کنکور سال‌های گذشته که با موضوعات مطرح شده کتاب‌های درسی مذکور مطابقت داشته‌اند، آمده است. هم‌چنین از تمامی مباحث و متن کتاب درسی، سؤالات تستی زیادی شبیه‌سازی‌شده و در این قسمت بیان گردیده است. در موضوعاتی که تست‌های کنکور و تمرین‌ها و مثال‌های کتاب، ناکافی بوده‌اند، از سؤالات تألیفی کمک گرفته شده. توصیه می‌کنیم دانش‌آموزان عزیز پس از مطالعه‌ی کامل درس‌نامه، برای تثبیت مطالب فراگرفته شده، به پاسخ‌دهی تست‌های همان درس بپردازند. بعد از هر مجموعه تست، آزمون درس و در پایان، آزمون از کل کتاب نیز گذاشته شده است که دانش‌آموز باید در زمان معین کنکور (20 دقیقه) به آن پاسخ دهد. در بخش پاسخ‌نامه‌‌ی تشریحی علاوه بر واکاوی جواب درست، علت غلط بودن سایر گزینه‌ها نیز (در تست‌های موردنیاز) به‌صورت کامل برایتان توضیح داده می‌شود. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ی کتاب‌های میکرو طلایی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. 

کتاب عربی کامل انسانی شامل آموزش، تست، پاسخ‌ تشریحی، ترجمه و درک مطلب بوده و انتشارات بین‌المللی گاج آن را منتشر کرده است. کتاب پیش رو دربردارنده‌ی بیش از 2600 تست بوده و در 568 صفحه توسط اسرافیل قربان‌پور گردآوری شده است. این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

  • شامل مباحث عربی دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌‌ی انسانی
  • ارائه‌ی درس‌نامه‌‌های کامل و کاربردی
  • ارائه‌ی معنی واژگان، مترادف، متضاد و جمع مکسر
  • ارائه‌ی ترجمه متون مهم درس
  • بررسی پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی و سراسری (بیش از 2600 تست)
  • ارائه‌ی پاسخ‌نامه‌ی تشریحی برای تمامی پرسش‌ها
  • پیوست آزمون جامع کل کتاب (دهم، یازدهم و دوازدهم)، نکات کلیدی ترجمه و مفاهیم در پایان کتاب

1397/12/11
میثم
این کتاب برای کنکور 99 مناسب هست؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
این کتاب برای کنکوری های 98 تالیف شده است. و در صورت عدم تغییر کتاب های درسی در سال آینده می توانید از آن برای کنکور 99 استفاده کنید.
1397/11/30
ببحشیداگه کتاب وشفارش بدیم باپست پیشتازچقدرطول میکشه؟
ساعت کاری تو چه بازه زمانی هس؟
کارشناس گاج
سلام میلاد جان؛
با پست پیشتاز تا 48 ساعت کاری دیگر بدستتان می رسد. روز کاری یعنی اینکه شامل روزهای تعطیل نمی شود.
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×