کتاب عربی پایه کنکور انسانی سری میکرو طبقه بندی - کنکور 98

ویژه‌ی کنکور 98 (رشته‌ی انسانی)
قیمت :
55,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
41,250 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

در ابتدای کتاب "میکرو عربی پایه‌ی کنکور انسانی" فصل‌های کتاب درسی با توجه به مباحث و شماره صفحات کتاب، مشخص شده است. چیدمان مباحث در این کتاب به‌صورت پایه‌ به‌ پایه و درس‌ به‌ درس است. مؤلف در کتاب پیش رو، در آغاز هر درس به بیان قواعد دستوری آن درس پرداخته است. ایشان در گام بعدی به جهت تثبیت آموخته‌های دانش‌آموزان، بانک تست متنوع و گوناگونی از مباحث مطرح شده، بیان کرده‌اند. مؤلف سپس به بیان و تشریح نکات ترجمه پرداخته، در این بخش ترجمه عبارات مهم متن درس، واژگان جدید، کلمات مترادف، کلمات متضاد و جمع‌های مکسر ارائه شده است. این امکان در اختیار دانش‌آموزان گرامی وجود دارد که پس‌ از این مرحله با بررسی تست‌های مربوط به بخش ترجمه، آموخته‌های خود را سنجیده و با روش‌های طرح تست از این مباحث آشنا شوند. به‌منظور جمع‌بندی نهایی و سنجش پایانی آموخته‌های دانش‌آموزان در پایان هر درس، یک آزمون جامع از مباحث مطرح شده، پیوست گردیده است. همچنین به‌منظور زدودن ابهام از ذهن دانش‌آموزان برای تمامی پرسش‌های کتاب، پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی بیان شده است. شایان‌ذکر است که این کتاب برگرفته از دو کتاب بی‌نظیر عربی دهم و عربی یازدهم از سری کتاب‌های میکرو‌طبقه‌بندی انتشارات بین‌المللی گاج بوده و چنانچه دو کتاب نامبرده را تهیه کرده‌اید، نیازی به تهیه‌ی مجدد این کتاب نخواهید داشت. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ی کتاب‌های میکروطبقه‌بندی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. کتاب "عربی پایه‌ی کنکور" ویژه رشته‌‌ی انسانی توسط محمود عاشوری در 384 صفحه گردآوری شده است. این کتاب درس‌نامه‌های کامل و پرسش‌های چهارگزینه‌ای به همراه پاسخ‌های تشریحی را دربرمی‌گیرد که با متنی منسجم، روان و یکدست به‌منظور درک عمیق‌تر دانش‌آموزان تألیف شده است. کتاب پیش رو موارد زیر را شامل می‌شود:

  • ارائه‌ی درس‌نامه‌های کامل و جامع
  • ارائه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع و گوناگون (بیش از 1400 تست سنجشی)
  • ارائه‌ی پاسخ‌های تشریحی و روان 
  • ویژه‌ی رشته‌ی انسانی
  • ویژه‌ی داوطلبان کنکور 98

1398/05/06
هدیه
سلام این کتاب  پایه است یعنی دهم یازدهم باهمه؟
کارشناس گاج
سلام هدیه جان؛
بله، این کتاب شامل مباحث پایه دهم و یازدهم است.
1398/05/05
موسی
سلام،وقتی کتاب سفارش دادیم حداکثر تا کی بدستمون می رسه؟
کارشناس گاج
سلام موسی جان؛
با پست پیشتاز در بازه زمانی 2 تا 4 روز کاری و با پست سفارشی بین 3 تا 5 روز دیگر بسته بدستتان می رسد. اگر ساکن شهر تهران هستید  24 ساعت کاری زمان می برد تا بدستتان برسد.
1398/03/10
عاطفه
سلام خسته نباشید شما اکثر کتابها رو گفتین این کتاب مناسب کنکور 99نیست پس الان کنکورهای 99که باید تابستان پایه دهم و یازدهم رو کار کنن از چه کتابی استفاده کنن
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
کتاب های پایه و جامع ویژه کنکور 99 بعد از برگزاری کنکور 98 و در طول تابستان منتشر خواهند شد.
1397/05/18
سلام خسته نباشین برا کدوم سال تحصیلی میباشد برا هر سه سال هس هس یا اول یا دوم یا اول و دوم
کارشناس گاج
سلام مهران جان؛
این کتاب برای سال تحصیلی 1398-1397 هست و مباحث عربی پایه دهم و یازدهم انسانی رو پوشش می دهد و برای نظام قدیم مناسب نیست.
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×