کتاب سنجش هوش و استعداد ششم سری iQ

آموزش کامل + مثال‌های متعدد + سوالات کاربردی
قیمت :
49,000 تومان
تخفیف :
٪25
قیمت برای شما :
36,750 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

نحوه‌ی جذب در مدارس تیزهوشان در حال دگرگونی است؛ بنا براین است گزینش دانش‌آموزان جهت ورود به مدارس استعدادهای درخشان، از طریق آزمونی به صورت ترکیبی از دو بخش سنجش هوش (سؤالات تستی) و سنجش استعداد (سؤالات تشریحی) و هم‌چنین با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی دانش‌آموزان و یک مصاحبه حضوری صورت گیرد. در این راستا انتشارات بین‌المللی گاج تلاش کرده تا با پاسخ‌گویی اصولی به این نیاز دانش‌آموزان، بستری مناسب را برای رشد و پیشرفت آن‌ها فراهم کند. کتاب پیش رو دربردارنده‌ی سه بخش اصلی است. در بخش اول انواع گسترده‌ای از سوالات هوش زبانی، مخزن و چرخ‌دنده و معماهای معروف جهت آشنایی و تسلط هرچه بیشتر دانش‌آموزان بر این گونه سؤالات آورده شده است. بخش دوم بیان‌کننده سؤالات استدلال غیرکلامی و استعداد تحلیلی به صورت طبقه‌بندی شده به همراه درس‌نامه‌ای کوتاه بوده تا قدرت تحلیل و استدلال دانش‌آموزان را افزایش دهد. بخش سوم نیز چهار دوره سؤالات استعداد تحلیلی آزمون‌های ورودی سال‌های پیش به همراه پاسخ تشریحی جامع و کامل را در خود جای داده است. مطالعه و بررسی این کتاب قطعا مهارت‌های ذهنی و قدرت تحلیل دانش‌آموز را تقویت خواهد کرد تا برای پاسخ دادن به‌ هرگونه پرسش شفاهی یا کتبی در زمینه‌ی هوش و استعداد آماده شود.

کتاب پیش رو با همکاری مشترک آقایان علی‌رضا مزرعتی، علی حسینی و مهدی پورمطلب‌ روشنده در 176 صفحه گردآوری شده است. این کتاب موارد و ویژگی‌های زیر را دربرمی‌گیرد:  

  • مناسب جهت کسب آمادگی برای شرکت در آزمون‌ مدارس استعدادهای درخشان
  • ارائه‌ی نمونه سؤالات سنجش هوش و استعداد تحلیلی
  • ارائه‌ی سؤالات استعداد تحلیلی آزمون سال‌های گذشته
  • همراه با آزمون ورودی هفتم سال 99-98

1397/06/07
سعیده
عالی من امسال برای تیزهوشان گیج شده بودم چیکار کنم . این کتاب عالی بود ازفصل ماتریس ها که ریشه اش سری ها و رابطه ها بود در امتحان بود . همینطور از بخش حذف شده تصویر. در امتحان سوالات رو که دیدم خیالم راحت شد. ممنون از کاج....
1397/04/28
عالی بود این کتاب
1397/04/18
عالےیییییییییییی خیلی عالی خیلی کمک میکند 😝😝😝😝😝😝😝هرکی میخواد بره تیزهوشان با این کتاب حتما قبول میشه😆😆😆😆😆
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×