کتاب ریاضی و آمار پایه کنکور انسانی سری سیر تا پیاز - نظام جدید

پایه‌ی دهم + یازدهم (ویژه‌ی داوطلبان کنکور 98 انسانی)
ناموجود

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

سری کتاب‌های سیر تا پیاز انتشارات بین‌المللی گاج، به خاطر پوشش 0 تا 100 مطالب کتاب درسی و آموزش خط به خط آن، یکی از بهترین و کامل‌ترین سری کتاب‌هاست. کتاب پیش رو دربردارنده‌ی مباحث ریاضی و آمار پایه‌ی دهم و یازدهم بوده و داوطلبان کنکور 98 رشته‌ی انسانی می‌توانند از مطالب آن استفاده کنند. این کتاب با همکاری مشترک امیر زراندوز و ندا فرهختی در 360 صفحه گردآوری شده است. رمز موفقیت هر دانش‌آموزی در کنکور، ابتدا یادگیری اصولی و مفهومی و سپس حل تست است. پس از فرا گرفتن مباحث درسی، دانش‌آموز با تکیه بر بانک تست ارائه شده در این کتاب می‌تواند دانسته‌های خود را بسنجد و با نحوه‌ی طراحی تست از این مباحث آشنا شود. در این کتاب تمامی پرسش‌های چهارگزینه‌ای کنکور داخل و خارج از کشور قابل استفاده و منطبق بر کتاب درسی جدید، آورده شده و از ساده به دشوار و به صورت موضوعی چیدمان گردیده استدر بخش پایانی کتاب نیز تعداد 10 آزمون جامع جهت جمع‌بندی هر فصل و همین‌طور جمع‌بندی کل کتاب بیان شده است. برای تمامی پرسش‌های این کتاب، پاسخنامه‌ی کاملا تشریحی ذکر شده تا ابهامی برای دانش‌آموزان باقی نماند. این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

  • آموزش نکات کنکوری در 8 فصل و 27 قسمت
  • ارائه‌ی 294 تست آموزشی
  • ارائه‌ی بانک کامل تست‌های کنکور و تألیفی با پاسخ تشریحی (1096 تست)
  • ارائه‌ی تست‌های خلاقانه از مباحث جدید
  • پاسخ به اشکالات دانش‌آموزان در قالب سؤال دانش‌آموزی
  • ستاره‌دار کردن تست‌های واجب و دشوار

1398/04/16
علیرضا
این کتاب برای کنکور 1399 مناسبه؟
کارشناس گاج
سلام علیرضا جان؛
بله، این کتاب برای کنکور 99 مناسب است.
1398/04/14
ارزو
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگه سفارش دادم پولو اول میگیرید یا درب منزل ؟ و اینکه راسته بالای 100هزار تومن سفارش بدم ارسالش رایگانه؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
شما می بایست هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. درب منزل هیچ هزینه ای از شما در یافت نخواهد شد، خیر در حال حاضر هرینه ارسال رایگان نیست.
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×