کتاب ریاضی دهم سری آس

ویژه‌ی دانش‌آموزان دهم ریاضی و تجربی
قیمت :
35,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
26,250 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

هدف مؤلفان از گردآوری مجموعه کتاب‌های "آس"، آموزش ساده، سریع و مفهومی است. کتاب آموزش ساده "ریاضی دهم" دارای هفت فصل و هر فصل دربردارنده‌ی تعدادی درس است. در بخش «ماجرا چیه؟» در آغاز هر فصل، با ارائه‌ی دیدگاه‌های کلی درباره‌ی موضوعات مورد بحث، تلاش شده تا فضای ذهنی دانش‌آموز برای درک مطالب آماده شود. مؤلفان در بخشی با عنوان «فکر کن تا کشف کنی» با طرح یک نمونه‌ی جالب از مسائل چالشی هدف‌دار و به ظاهر ساده، در سطح دانسته‌های قبلی دانش‌آموز، سعی کرده‌اند با ترغیب او برای تعقیب موضوع، زمینه را برای یادگیری اکتشافی مطالب درسی، پیشاپیش فراهم نمایند. در نگارش «درس‌نامه»ها علاوه بر انطباق با محتوا و اهداف کتاب درسی، تلاش شده تا سادگی بیان در عین حفظ جامعیت مطالب، همواره مدنظر قرار گیرد. دانش‌آموز با مطالعه‌ی مثال‌های متنوع و کاربردی در خلال درس‌نامه‌های مفهومی و خلاق، معمولا به سادگی می‌تواند بر ابعاد مختلف درس مسلط شود. گاهی درس‌نامه‌ها متناسب با روند تاریخی کشف مطالب پیش رفته‌اند تا ضمن آشنایی دانش‌آموزان با انگیزه‌ها و ضرورت کشف هر مطلب، ماندگاری مطالب در ذهن‌شان بیشتر شود. البته در درس‌نامه‌ها بخش‌های جزئی‌تری هم مانند مثال‌ها، تمرین حین تدریس و... نیز آمده است. همچنین بخش‌هایی با عنوان «بیشتر بدانیم» برای بیان مطالب کاربردی فوق‌برنامه ولی مرتبط با درس بیان شده است. در بخش‌های «کافه سؤال»، «گزینه چند؟»، «تمرین دوره‌ای» و... همان‌طور که از عنوان آن‌ها معلوم است، تلاش مؤلفان بر این بوده که همه‌ی انواع سؤالات در ارتباط با موضوع درس را در سطح استاندارد کتاب درسی و امتحانات تشریحی مدارس و آزمون‌های تستی کنکور، بدون آوردن سؤالات تکراری و خسته‌کننده، پیش روی شما قرار دهند تا با حل کردن تعداد محدودی مسئله از ساده به دشوار، بتوانید تقریبا بر تمام انواع سؤالات مرتبط با درس مسلط شوید. همچنین مؤلفان تلاش کرده‌اند در پاسخنامه‌ها بیشتر به پاسخ‌های خلاقانه توجه کنند تا به این ترتیب به رشد خلاقیت و ایده‌پردازی شما هم کمک کرده باشند

کتاب «آس ریاضی دهم» با همکاری مشترک سید شجاع‌الدین موسوی و شاهد مشهودی و با نظارت سالار عموزاده در 280 صفحه گردآوری شده و توسط انتشارات گاج به چاپ رسیده است. این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

  • سامان‌دهی و آموزش دقیق، ساده و کامل مباحث برمبنای اهداف کتاب‌های درسی
  • به‌کارگیری روش‌های نوآورانه و خلاق در ساده‌سازی مفاهیم آموزشی
  • ارائه‌ی مجموعه شگفت‌انگیزی از رویکردهای تازه در بیان مسئله و تفکر در قالب مثال‌های آموزشی
  • ارائه‌ی نمونه سؤالات امتحانی متنوع همراه با پاسخ‌های کاملا تشریحی

1397/10/03
سلام
به نظرتون برای یادگیری بهترو مسلط شدن به کتاب درسی درسنامه های سیر تاپیاز مناسب تره یا آس؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
هر دو کتاب دارای درسنامه های قوی و کاملی هستند شما می توانید از طریق فایل نیم نگاه با محتوای هر دو کتاب آشنا شده و خریدتان را صورت دهید.
1397/06/05
ابوالفضل
سلام خسته نباشید
بین کتاب آس و کتاب میکرو ریاضی دهم کدوم درس نامه مفهمومی بالا وسئوالات سطح بالا داره.
درجریان هستم که هر دو هم درس نامه مفهمی و سئوالات سطح بالا داره ولی من که نمیتوانم هر دو انهارا بخرم بین دوتا بهتر میخوام بهترینو انتخاب کنم ..


ممنون.
کارشناس گاج
سلام ابوالفضل جان؛
هر دو کتاب درسنامه مفهومی و کاملی دارند . کتاب میکرو در کنار درسنامه بانک تست  و آس مجموعه سوالات امتحانی با پاسخ تشریحی دارد.
1397/06/02
علیرضا
سلام خسته نباشید
ببخشید این کتاب برای یادگیری و آموزش راه حل مسال ها و موضوعات داخل کتاب مناسب هست ممنون میشم اگر جواب بدین
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
بله ، مجموعه آس دارای درسنامه جامع می باشد که کلیه مفاهیم کتاب درسی را آموزش می دهد.
1397/04/05
سلام کد تخفیف را چطوری بگیرم  
نمیدونم وقتی میخوام کتاب رو سفارش بدم میگه کد تخفیف لطفا راهنمایی کنید
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
تخفیف ها به صورت پیش فرض بر روی کتاب ها اعمال شده است و نیازی به کد تخفیف نیست.

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×