کتاب جامع کنکور انسانی جلد 1 - سری دور دنیا در چهار ساعت - نظام قدیم

12 دوره کنکورهای انسانی داخل و خارج از کشور - جلدسوال
ناموجود

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

شناخت هدف، عامل دستیابی به موفقیت در حیطه‌ی مورد نظر است. شما با این شناخت می‌توانید آشنایی کامل و جامعی از هدف پیدا کنید، سپس می‌توانید با شناختی عمیق و منطقی بهترین مسیر را برای دستیابی به آن هدف مشخص کنید. در این میان گذر از سد کنکور و کسب رتبه‌ی قابل قبول مهم‌ترین مسأله‌ای است که دانش‌آموزان با آن مواجه هستند. انتشارات بین‌المللی گاج به این منظور با انتشار کتاب "دور دنیا در چهار ساعت" به شما در به‌ دست آوردن شناختی کامل از کنکور سراسری کمک می‌کند. این کتاب حاوی 12 دوره آزمون‌ داخل و خارج از کشور در طول سال‌های 91 تا 96 است.  "دور دنیا در چهار ساعت" فضایی است برای بررسی جوانب متعددی که در کنکور سراسری با آن مواجه خواهید شد. گروه مؤلفان گاج در این کتاب به تفسیر و بررسی سؤالات عمومی و اختصاصی آزمون در رشته انسانی می‌پردازند. به این ترتیب می‌توانید بخش‌هایی را که اهمیت ویژه ای در کنکور داشته‌اند یا نقاط ضعف شما هستند، در اولویت قرار دهید. با توجه به زمان‌بندی‌های ارائه شده در هر آزمون می‌توانید خود را در فضایی شبیه به کنکور سراسری تصور کنید. برای رسیدن به نتیجه‌ی مناسب، توصیه می‌شود که کتاب را از بخش‌های ابتدایی آن، یعنی آزمون‌های داخلی شروع کنید و با آزمون‌های خارج از کشور به اتمام برسانید. نوع جلد این کتاب uv (برجسته) موضعی است.

آشنایی با سوالات کنکور ‌می‌تواند تأثیر مثبتی در روند مطالعاتی دانش‌آموزان داشته باشد. این کتاب 408 صفحه‌ای با ارائه‌ی 12 دوره از کنکورهای داخل و خارج از کشور شناخت قابل قبولی از دروس زبان و ادبیات فارسی، زبان عربی، معارف اسلامی، انگلیسی، ریاضیات، اقتصاد، تاریخ و جغرافیا، فلسفه و منطق، علوم اجتماعی و روان‌شناسی را به دانش‌آموزان رشته‌ی انسانی منتقل می‌کند. شایان ذکر است که داوطلبان گرامی با تهیه‌ی کتاب دور دنیا‌ی رشته‌ی انسانی به تست‌های عمومی و اختصاصی رشته‌‌ی خود دسترسی خواهند داشت. ولی با توجه به اهمیت ضریب دروس عمومی و تمایل و درخواست داوطلبان برای بررسی تست‌های عمومی سایر رشته‌ها، کتابی جداگانه با عنوان «دور دنیا در چهار ساعت عمومی» منتشر شده که دربردارنده‌ی تست‌های عمومی داخل و خارج از کشور تمامی رشته‌ها (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان) بوده و پر واضح است که بررسی و واکاوی کتاب مذکور به تسلط داوطلبان بر دروس عمومی بیش از پیش می‌افزاید. 

1398/01/18
سلام کی دوباره شارژ میشه ؟؟؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
درصورت ناموجود شدن کتاب های نظام قدیم، این کتاب ها دیگر تجدید چاپ نخواهند شد. لطف کنید به سایت مای گاج مراجعه کنید ممکن است برای فروش قرار داده باشند.
1397/11/13
سلام ببخشید، نظام جدید این کتاب حدودا کی معرفی میشه؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
کتاب دور دنیا در 4 ساعت مخصوص رشته انسانی برای نظام جدید بزودی منتشر خواهد شد.
1397/09/12
سلام ببخشید چاپ۹۶ینی نظام جدید هست؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
این کتاب برای داوطلبان کنکور نظام قدیم است اما در آینده تحت همین عنوان، برای نظام جدید نیز منتشر خواهد شد.
1396/11/02
سلام ببخشید پاسخنامه هم داره؟
کارشناس گاج
سلام یاسین جان؛
جلد دوم این کتاب که جلد پاسخ نامه است را می توانید در سایت جستجو کرده و خریداری کنید.

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×