کتاب جامع هشتم سری امتحان یار

ناموجود

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

یکی از مهم ترین عواملی که موجب موفقیت دانش‌آموز می‌شود، اشراف کامل او بر انواع سوالاتی است که در آزمون مطرح می شود. انتشارات بین المللی گاج با در نظر گرفتن این نیاز دست به خلق مجموعه کتاب‌های جامع امتحان یار زده است. مولفان در این سری کتاب ها با توجه به محتویات کتب درسی در مقاطع مختلف، توانسته‌اند مجموعه‌ای کامل از نمونه سوالات مفید و کلیدی امتحانی را گردآوری کنند. این کتاب‌ها به 2 بخش کلی مجموعه سوالات نوبت اول و مجموعه سوالات نوبت دوم تقسیم می‌شود. در بخش دیگر برای پیشرفت روند آماده سازی دانش آموزان با امتحانات نهایی، 2 دوره آزمون میان‌دوره‌ نیز در اختیار آنها قرار داده شده که می‌تواند تاثیر مطلوبی بر کیفیت مطالعاتی محصلین داشته باشد. با مطالعه ی دقیق و مرحله به مرحله کتاب های آزمون یار این امکان فراهم شده است که دانش آموز با جنبه های متفاوتی از مضامین درسی آشنا شود. این امر موجب آمادگی همه جانبه ی او برای آزمون های نوبت اول و نوبت دوم مدرسه خواهد شد.

کتاب دروس سال هشتم امتحان یار در 296 صفحه تألیف شده است. این کتاب شامل 61 دوره سؤالات امتحانی از کتاب‌های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، عربی، انگلیسی، مطالعات اجتماعی و پیام‌های آسمان است.

  • ارائه ی 21 دوره سؤالات امتحانی نوبت اول و 40 دوره سوالات امتحانی نوبت دوم از کتاب های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، عربی، انگلیسی، مطالعات اجتماعی و پیام‌های آسمان همراه با یک دوره آزمون میان نوبت اول و یک دوره آزمون میان نوبت دوم از هر درس
  • ارائه ی پاسخنامه‌ی تشریحی
1396/10/07
علیرضا
خیلی عالیه.پیشنهاد می کنم حتما این کتاب را بخرید.
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×