کتاب جامع نهم سری تابستانه

ویژه‌ی دانش‌آموزان هشتم به نهم
قیمت :
15,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
11,250 تومان $

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

همه‌ی شما دانش‌آموزان عزیز پس از اتمام امتحانات پایان سال وارد تعطیلات سه‌ماهه‌ی تابستان می‌شوید؛ بنابراین فرصت مناسبی است که می‌توانید علاوه بر گذراندن اوقات فراغت، بخشی از زمان خود را به مرور آموخته‌های سال گذشته‌ و پیش‌خوانی مطالب سال آینده اختصاص دهید. مؤلفان کتاب تابستانه نهم (هشتم به نهم) سؤالات چهارگزینه‌ای گوناگون از دروس فارسی، علوم و ریاضی پایه‌های هشتم و نهم، در قالب هفت آزمون طرح نموده‌اند. در پایان هر آزمون به منظور داشتن محلی برای درج جواب‌ها، صفحه‌ای با عنوان پاسخ‌برگ اضافه شده و پاسخنامه‌ی تشریحی آن سؤالات نیز در پایان کتاب پیوست شده است. آزمون‌های کتاب تابستانه شامل دو بخش اجباری و اختیاری است. در بخش اجباری شما به دوره کردن درس‌های سال گذشته خود می‌پردازید که برای ورود به سال تحصیلی جدید به یاد داشتن و مسلط بودن به آن مباحث اهمیت زیادی دارد. در بخش اختیاری کتاب، شما با بخشی از سؤالات کتاب‌های سال تحصیلی جدید خود مواجه هستید. پیشروی مطالب در این بخش کم است، به نحوی که شما بتوانید مطالب کتاب سال بعد خود را زودتر از آغاز سال تحصیلی دوره کنید و این امر باعث تسلط شما به مطالب، قبل از آغاز سال می‌شود. در کتاب تابستانه تقریبا برای هر دو هفته، یک آزمون در نظر گرفته شده که در ابتدای هر آزمون بودجه‌بندی آن قرار دارد. این کتاب را به جرات می‌توان نخستین کتاب با قابلیت دریافت کارنامه دانست؛ زیرا دانش‌آموزان گرامی پس از پاسخ‌گویی به سؤالات می‌توانند با اسکن کردن کد مربوط به هر آزمون که در پایان آن درج شده و وارد شدن در سایت tabestaneh.gaj.ir با درج نتایج آزمون خود، درصد و عملکرد خود را مشاهده کرده و کارنامه‌ی آزمون را دریافت کنند. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به دارا بودن موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه‌ی آزمون‌های منظم برای جمع‌بندی
  • همراه با بودجه‌بندی برای درس خواندن بهتر
  • ارائه‌ی پاسخ تشریحی برای درک و تثبیت بهتر مطالب کتاب درسی

1398/05/12
هستی
سلام ببخشید هزینه ی ارسالش چقدره؟
کارشناس گاج
سلام هستی جان؛
هزینه ارسال براساس مسافت و وزن سفارش شما محاسبه شده، و قبل از درگاه بانکی به شما نمایش داده می شود.
1398/04/17
محمد حسین
سلام ببخشید من از هشتم میخواهم برم نهم این کتاب در تابستان به من کمک میکند که من نهم را زودتر یاد بگیرم یعنی به من سال نهم را یاد میدهد
کارشناس گاج
سلام محمد حسین جان؛
این کتاب ویژه دانش آموزانی است که می خواهند از پایه هشتم به پایه نهم بروند. بنابراین به صورت مختصر درس های پایه هشتم را مرور می کند و علاوه بر آن برخی از مباحث پایه نهم را هم برای آمادگی دانش آموز برای سال تحصیلی جدید آورده شده است.
1397/04/31
میخواستم بدونن این کتاب منطبق با اخرین تغییرات کتب درسی هستش یا خیر؟
چون هر ساله تغییراته زیادی در کتاب ها رخ میده
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
بله این کتاب منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی می باشد.
1397/04/08
فاطمه
سلام...
این کتاب فقط آزمون دارد یا شامل درسنامه هم هست؟
کارشناس گاج
سلام دوست عزیز؛
این کتاب شامل آزمون به همراه پاسخ تشریحی است و درسنامه ندارد.

برچسب های کالا

جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×