کتاب آزمون بزرگ کنکور انسانی

6 دوره آزمون‌های جامع گاج (عمومی و اختصاصی) نظام قدیم
ناموجود

7 روز ضمانتبازگشت کالا

پشتیبانی24 ساعته

ضمانتاصالت کالا

روش‌هایارسال کالا

پرداختآنلاین

برکسی پوشیده نیست که برای حضور در هر صحنه‌ی رقابتی، نیازمند تمرین‌های مداوم و البته سنجیدن نقاط قوت و ضعف خود در آن زمینه هستیم؛ خواه این مبارزه ورزشی باشد، خواه یک رقابت علمی! هرچه زمان، مکان و نوع سنجش مهارت‌هایتان به میدان رقابت اصلی شبیه‌تر باشد، آمادگی نهایی شما کامل‌تر خواهد شد. کتاب آزمون بزرگ را می‌توان یکی از بهترین نمونه‌های شبیه سازی کنکور دانست. چند صفحه‌ی نخست این کتاب برگ تأییدی بر این ادعا است. همانطور که مشاهده می‌کنید در بخش مشابهت سؤالات آزمون سراسری گاج با کنکور سراسری، مثال‌هایی آمده است. این مثال‌ها نشان دهنده‌ی نمونه تست‌هایی از آزمون سراسری است که یا خود سؤال یا نکته‌ی آن، پیش از این در آزمون سال قبل گاج مطرح شده است. این کتاب در 3 رشته‌ی ریاضی، تجربی و انسانی گردآوری شده است. تلاش مؤلفان در این کتاب، همان روال آزمون‌های سراسری است که در نگارش کتاب اعمال کرده‌اند.

این مجموعه شامل 6 دوره آزمون جامع گاج است. کتاب حاضر با مجموعه سؤالات درس ادبیات شروع شده و در ادامه به سؤالات دروس عربی، دین و زندگی و زبان انگلیسی می‌پردازد. در هر رشته پس از پایان دروس عمومی، سؤالات دروس اختصاصی مطرح می‌شود. در انتهای هر 6 آزمون پاسخنامه تشریحی سؤالات آورده شده که در آن علاوه بر پاسخ درست هر سؤال، به علل غلط بودن سایر گزینه‌ها نیز پرداخته شده است. در طراحی سؤالات آزمون‌، ریزترین مباحث درسی از دید مؤلفان دور نمانده تا داوطلب پیش از رسیدن به موعد کنکور تمام تجربه های لازم را کسب کرده و خود را در آزمونی کاملاً شبیه به آن بسنجد. این کتاب را از آن جهت که در تعداد، ترتیب چینش و مدت زمان پاسخگویی شبیه‌ترین نمونه به کنکور بوده و البته شامل مجموعه‌ی جامعی از سؤالات آزمون‌های گاج است، کتاب آزمون بزرگ نامیده‌اند.

کتاب پیش رو منبعی جامع از نمونه تست‌های آزمون سراسری است. با تکیه بر این کتاب می‌توانید علاوه بر تحلیل و شناخت تست‌های مرتبط با هر درس با فضای کنکور سراسری آشنا شوید و استرس ناشی از حضور در جلسه‌ی کنکور را به حد‌اقل برسانید. آزمون بزرگ کنکور انسانی، مجموعه‌ای است که پرسش و پاسخ‌های دروس ادبیات، معارف، ریاضیات، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و منطق، عربی، انگلیسی، اقتصاد، علوم اجتماعی و روان شناسی را در بر می‌گیرد.  

  • شامل 6 دوره آزمون‌های تألیفی و جامع گاج متشکل از دروس عمومی و اختصاصی 
  • آزمون‌هایی استاندارد جهت افزایش تمرکز، مدیریت زمان و دوره کردن تمام مطالب کتاب‌های درسی
  • همراه با پاسخ تشریحی شامل بررسی تمام گزینه‌ها اعم از درست و نادرست، بررسی دام‎‌های تستی و روش‌های سریع کنکوری
  • به همراه نمونه‌ سؤالات آزمون گاج که در آزمون سراسری سال بعد مطرح شده است.
  • ویژه‌ی کنکور 96
جهت ثبت اطلاع رسانی، لازم است وارد حساب کاربری خود شوید.
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF

×