کتاب بابا لنگ دراز

تولید کننده : انتشارات زنبور
:
قیمت :
10,000 تومان
تخفیف :
٪25 تخفیف
قیمت برای شما :
7,500 تومان

"بابا لنگ دراز" کتابی است آموزنده از نویسنده‌ی آمریکایی جین وبستر. نویسنده در این کتاب داستان زندگی دختری احساساتی و مستعد را به تصویر کشیده است. این کتاب به عنوان یکی از پرفروش ترین رمان‌های آمریکا شهرتی خاص را به خود اختصاص داده و شهرتی جهانی دارد. این اثر نسخه‌ی چکیده‌ شده‌ی کتاب اصلی بوده و به‌طور ویژه برای کودکان و نوجوانان بازنویسی شده است. کتاب پیش رو با قلم زیبای شایسته ابراهیمی به فارسی ترجمه شده و توسط انتشارات گاج به چاپ رسیده است.

«بابای عزیز، می دانم ممکن است کمی عصبانی شوید. به من هم گفته اند سوال های بی‌مورد از شما نپرسم. اما واقعا دلم می خواهد بدانم شما چه شکلی هستید؟ سرتان کاملا بی موست یا فقط مقداری از موهای سرتان ریخته است؟ به نظر شما آقای ثروتمندی که از دخترها بدش می آید و درباره ی دخترهای فضول و پرحرف هم گذشت می کند چه شکلی می تواند باشد؟

شما هنوز جواب مرا نداده اید و من هنوز نمی دانم که سر شما مو دارد یا نه. من تصویر شما را آن طور که خودم خیال می کنم نقاشی کرده ام ولی وقتی به سر شما می رسم نمی‌دانم چه کار کنم. ببینید این تصویر شماست: دوست دارید بدانید چشم‌هایتان چه رنگی است؟ خاکستری! ابروهایتان هم سیخ سیخی است و آشفته است. دهانتان هم یک خط صاف با گوشه‌های روبه پایین است. می بینید که چقدر خوب شما را می شناسم. شما پیرمرد خون گرم و مهربانی هستید.»

مشخصات کالا
نویسنده جین وبستر
مترجم شایسته ابراهیمی
موضوع داستان نوجوان
سال چاپ 1396
قطع رقعی
نوع جلد شومیز سلفون براق
تعداد صفحات 120
تعداد جلد 1
گروه سنی هـ
وزن 231 گرم
طول 21 سانتیمتر
عرض 14 سانتیمتر
×

مرورگر شما PDF را پشتیبانی نمی کند. دانلود PDF